Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż kazał mi sie odczepić od kolezanki, z którą chyba ma romans

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jestem załamana. Podejrzewalam pewną dziewczyne,ze coś czuje do mojego męza, a on do niej. Ze cos ich łaczy wiecej niz przyjaxn. Pytalam i męza i ją ale kazde sie wypiera mimo iz ja swoje wiem. Zaczelam nachodzic te dziewczyne w pracy, pytac, kawa na ławe czy mają romans, a jak mąż sie dowiedzial,ze tak robie to kazał mi sie od niej odeczepić(!) Moj własny mąż niby przeciwko mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim jest ta dziewczyna? I skąd Twoje podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma. Odczytalam na fb piosenke jaką jej wysłał ,taką miłosna z dopiskiem "to chyba o nas" i kilka innych zdań,ale czułych bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle to wygląda. Jak to piosenka i co konkretnie napisał? Nawet się nie kryje. Jak wytłumaczył się z tego? Spotykają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nic nie mówi. Nie chce o tym rozmawiac i tyle. Mam sie od niej odczepić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tamta dziewczyna co powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z nią raptem 3 razy, pisałam też smsy, dzwoniłam. Pytalam prosze powiedz mi czy macie romans, chce wiedziec na czym stoje. Ona przyznała sie do przyjaxni tylko. Tylko boli mnie fakt,ze mąż jej broni (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zachowuje się inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem podobnie.Kocha ja.Niestety.Jest kobieta jego zycia.Musisz pozwolic mu odejsc.Nie rob problemow.Takie rzeczy sie poprostu dzieja I nie mamy na to wplywu.Nikt tu nie jest winny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij detektywa i weź rozwód z jego winy, jeśli Cię zdradza, będziesz miała dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego ożeniłeś się z żoną, mimo tego, że nie była kobietą twojego życia? Dlaczego ją okłamywałeś i ukradłeś jej kawał życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś Co się czepiasz autorki, przecież tylko zapytała się jej czy ma romans, nie prześladuje jej. Idź smrodzić gdzie indziej, skoro nic nie wnosisz do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesladowałam. Podchodzilam kilka razy prosząc by powiedziala prawde. Ale wczoraj nie wytrzymalam, maz sie upił i zostawił telefon.Zadzwonilam z jego telefonu do niej..Kazałam jej sie odwalić od naszego malzenstwa, powiedzialam,ze mam zdjecia ich rozmów z fb i jak nie chce zeznawac w sadzie jako winna rozpadu malzenstwa i zeby nie ujrzały te dowodu swiatła dziennego to ma sie odwalic ,odp******ic od mojego męza. Mąz ze mna sypia, ma potrzeby z nią pewnie tez. Jest słaba widac nie przyznala sie,ale czuje,ze ja dobrze postraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.15... Bo nie wierzylem ze istnieje cos takiego jak kobieta zycia.Myslalem ze to wymysl a ludzi poznaje sie jacy sa dopiero po dlugiej znajomosci.Nie bylo to zaklamane...bynajmniej.Jak u mnie sie tak zaczelo dziac to odszedlem od zony wlasnie zeby jej nie oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile tkwiłeś w tym pseudo małżeństwie? I po jakim czasie zorientowałeś się, że ta nowa, to właśnie kobieta życia? Po czym to poznałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydzwaniasz do kobiety ? Rozmów sie ze swoim misiem najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może dlatego, że on ją okłamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne.Odpowiedzialem ci pokrotce na pytanie o twoich podejrzeniach.Teraz juz wiesz na czym stoisz.Zrob z tym co chcesz.Aha...I nie zdradzilem zony.Nie sypialem z tamta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale czy od razu wiedziałeś, że to ta jedyna? Czy dopiero jak ją poznałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odrazu.Po paru niezobowiazujacych spotkaniach.Nie moglem juz potem spojrzec na zadna.Z zona wlacznie.I tak jest do dzisiaj a to juz pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO co ci 2.watki na ten sam temat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowi zakazałam kontaktu z nią bo bałam sie,ze sie zakocha a tutaj cięzko o opamiętanie sie.Bylam zazdrosna. Mężowi nic nie zrobie. Winie bardziej ją, bo gdyby nie ona, nie byloby tego. Winie ją za to. Wiem,ze mąż tez jest winien.Ale ja go kocham i mu to wybaczę. Jaka kobieta ,zycia? Nie bądzcie smieszni. Oj żle sie to dla niej skonczy,źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jest między nimi, bo ona sie wypiera i przyznaje tylko do sympatii i przyjaźni. Mąż niby tez, ale jak tylko usłyszal,ze ją nachodzilam, to kazał mi sie od niej odczepić. Myslalam,ze mnie krew zmrozi.On jej bronił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co gorsze czy to ,ze mąż jej broni czy to ,ze juz sie nie krył dziś rano z telefonem.Zostawił go ,wiedział,ze przeczytam ich korespondencje. Nawet wojny mi nie zrobił o grzebanie w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim zastraszeniu watpie,ze ona sie do niego juz odezwie.Dobrze zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody mam. Nic o seksie mowy nie było.Ale czułe wiadomosci tak. Czułe piosenki. Wystarczy? Byscie slyszeli jak laska sie prawie złamała. Powiedziałam "odp*****l sie" o mały wlos a dodalabym ty "k***o"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×