Odpowiedz na ten temat

maz mnie nakrył na zdradzie,, w sumie nie do konca... teraz jest okropnie w domu

• maly ksiaze 2008.11.09 [13:49]
    tralalalllalala - nie przesadzaj z tym wybielaniem panienki, zrobiła źle i tyle jak czuła sie steskniona i samotna to mogła sie rozwiesc i dopiero wtedy szukać faceta oczko.gif a skoro masz tyle empatii to sprobuj poczuc co czuje ten facet wracajacy z delegacji wczesniej, do swoje ukochanej zonki a tu wchodzac do domu mija sie z obcym facetem, zona jakos nieprzekonujaco mowi ze gosc przyszedł ogladac szczeniaki, w kuchni leza 2 taleze po kolacji a przez łożko przeszło tornado...miło?
    - Poznaje się tylko to, co się oswoi - powiedział lis. - Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!
  • Zwodniczy Aniołek 2008.11.09 [13:49]
    A ja nie jestem w stanie zrozumieć zdrady. To dla mnie niewybaczalne. Jeśli chce się szukać szczęścia w innym związku to należy zakończyć ten pierwszy. A nie zaspokajać swoje seksualne potrzeby i być zarazem w pewnej sytuacji materialnej ze zdradzanym mężusiem. Nie twierdzę, że mąż jest święty, ale jak jest tak z nim źle, że musi się szukać kochanka to można się przecież rozwieść. Nie jest mi żal autorki bo ma to co chciała. Bez względu na to jaki mąż jest beznadziejny miał prawo się dowiedzieć.
  • a więc 2008.11.09 [13:50]
    no to co to za gadka że zrozumiałaś że Ci zależy? pechowiec.gif
    NIC nie zrozumiałaś i dalej będziesz go zdradzać.
    Żal mi go, bo ma żonę k**wę i tyle pechowiec.gif
  • panna j 2008.11.09 [13:51]
    dziecko musi miec ojca - jnie odejde, glownie dlatego ze jest bardzo z nim zwiazane, bardzo mocno.. nie wyobrazam sobie ich rozdzielic i dawac bol dziecku a ze nie kocham meza to inna sprawa. nie kocham i koniec, chce tez miec prawo do szczescia. dlatego robie to za jego plecami liczylam ze nic nie wyjdzie...... byl teraz obok mnie pytam czemu sie nie odzywa - mowi ze ma jakis problem. chyba nie chodzi o mnie, nie zczail - uwierzyl mi. tylko jaki on ma ten problem...? ehh;/
  • panna j 2008.11.09 [13:52]
    zalezy mi na nim zeby z nami zostal. dla dziecka
  • DKMG 2008.11.09 [13:52]
    jak go nie kochasz to trzeba się było dziwko zastanowić wcześniej nad rozwodem ale tobie było dobrze jak mąż zapie**alał żeby utrzymać dom córkę i taką k**wę jak ty a ty dawałaś d**y to teraz się nie masz nad czym płakać bo nie myślisz o tym co zrobiłaś mężowi tylko że ty masz problem bo cię nakrył i może wyj**ie cię z ciepłego gniazdka jesteś zwykłą k**wą i tyle w tym temacie
  • maly ksiaze 2008.11.09 [13:52]
    "nic nie rozumiecie, nie chce ranic meza bo jest dobry, to byl przypadek ze tak wyszlo.."

raczej nie chcesz tracic jego pieniędzy, a przypadkiem było tu tylko to ze sprawa sie rypneła...
    - Poznaje się tylko to, co się oswoi - powiedział lis. - Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie!
  • a więc 2008.11.09 [13:52]
    "nie kocham i koniec, chce tez miec prawo do szczescia"

Prawo do szczęścia? A on niby co, zasługuje na żonę k**wę i tyle? pechowiec.gif Nie dość, że idiotka, to jeszcze tchórz, dobrem dziecka się zasłaniasz pechowiec.gif
  • DKMG 2008.11.09 [13:53]
    więc on weźmie dziecko a ty dziwko wypie**alaj
  • panna j 2008.11.09 [13:53]
    teraz siedzi i oglada tv jaki zgaszony... przeglada jakies papiery przy okazji.
  • spluwam na Ciebie 2008.11.09 [13:53]
    "i dobrze mu tak" wymiataj stad bo smierdzi. Zdzira jestes to i bronisz autorki. Ciebie zycie doswiadczyło, widocznie jestes gówno warta. nie wiesz czy druga osoba zasluguje na takie traktowanie to nie mow ze dobrze mu tak. twój okazał sie sk**wysynem to mozesz byc taka wobec niego. nie mierz ludzi swoja miarą. Pa!
  • ona ona 2008.11.09 [13:53]
    panno, chcialabym cie zaprosic na nasz topik, ale nie chce podac linku bo zaraz te moherki tez tam sie zjawia
  • Maz jest przybity 2008.11.09 [13:53]
    bo liczyl, ze w czasie jego nieobecnosci zona wysprzata basem przed zima.
    A tu psinco!
    Ona wolala sie gzic z kochankiem i teraz chlopina sam bedzie musial te liscie wybierac.

• Alicja z krainy lodów 2008.11.09 [13:54]
    dobrze ze mąż nie wszedł jak kochanek wchodził jezyk.gif
  • i dobrze mu tak 2008.11.09 [13:54]
    jaka prawda w oczy kole ?smiech.gif chyba sie przecieniasz mała jezyk.gif racje to nawyzej mozesz miec w rowaniach matematycznych smiech.gif dorosnij zmadrzej i przyjdz po rade jak cie znow rzuci cool.gif

• Zwodniczy Aniołek 2008.11.09 [13:55]
    panna j --->>> Dziecko jest teraz małe i głupie , z wiekiem zmądrzeje i myślisz, że nie będzie wiedzieć o Twoich zdradach?

Jeśli chcesz być z mężem dla dziecka to bądź porządna i kup sobie WIBRATOR.
  • panna j 2008.11.09 [13:55]
    niektorzy chyba nie przeczytali dokladnie topiku, ja nie jestem jakas niekumata wiem co robie i co zrobilam pisalam zebyscie sobie darowali zle komenty ale coz......to jest kafe tu od razu cie obszczekaja, zero rad czy cos. na kazdym topiku temacie itp. od razu
  • panna j 2008.11.09 [13:56]
    basen to ja mam w domu
  • idz do niego 2008.11.09 [13:56]
    przytul się ..powiedz ze tęskniłąś..podaj obiad ..zaproponuj spacer a nie siedz na kafe i nie czekaj aż problem sam się rozwiąże a jeżeli chodzi o zdrade to jak się nie kapnął to twoje szczescie ..a jak będzie pytał to trzymaj się trwardo swojego pierwszego zdania!!!
  • Nie dosc ze niekumata 2008.11.09 [13:57]
    to jeszcze brudas.
    Gdybys poslala i pozmywala to by sie nie zorientowal
  • ona ona 2008.11.09 [13:57]
    panno u nas na topiku nikt by cie nie obrazil usmiech.gif ale nie boje sie tam przyciagnac moherki
  • panna j 2008.11.09 [13:57]
    odejde od meza i tak bedzie mi dawal w ch*j kasy wiec mi na pieniadzach nie zalezy i nigdy nie zalezalo! zalezy mi na dziecku tylko.
  • ona ona 2008.11.09 [13:58]
    bez "nie' mialo byc
  • DKMG 2008.11.09 [13:58]
    dzi**a oczekuje rady suko jakbymbył na miejscu twojego męża miałabyś 30 minut na opuszczenie mieszkania
  • Przecie to dziecko to sasiada 2008.11.09 [13:58]
    jest.
  • panna j 2008.11.09 [13:58]
    ciekawe kiedy mialamk umyc i poslac, wstac od razu ''po'' i sprzatac? ;/ chore
  • idz do niego 2008.11.09 [13:59]
    DKMG-- a skąd wiesz że nie jesteśsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif :
  • Alicja z krainy lodów 2008.11.09 [13:59]
    DKMG-->przystopuj chłopcze trochę
  • DKMG 2008.11.09 [13:59]
    odejde od meza i tak bedzie mi dawal w ch*j kasy

że co chyba cię popie**oliło a z jakiej racji ma ci dawać kasę dziecko zatrzyma sobie rozwód z twojej winy a jak się postara to jeszcze zabierze ci prawo do widywania się z dzieckiem szmato
  • ja zylam za mniej 2008.11.09 [14:00]
    "to byl przypadek ze tak wyszlo."

Facet przechodził, spodnie mu spadły, Tobie gacie, i jakoś tak przeciąg zniósł mu członka, że coitus wyszedł z tego smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...