Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amandeusz

mąż nie chce że mną gadać :(

Polecane posty

Gość amandeusz

Bardzo mi z tym ciężko. Nie jestem gadula. Jak już to introwertyczka. Nie zawalam go paplanina non stop. Wiem tez ze nie uważa mnie za glupia bo prosi mnie czasem o różne porady. Zwłaszcza zawodowe. Sam nie jest introwertykiem ale daleko mu do ekstrawertyka. Taki pół na pół. Mówiłam mu że jest mi przykro. wtedy on obiecuje poprawę i nic. I tak nie gadamy. Woli porozmawiać z sąsiadami, ledwo co poznanymi ludźmi :( Ostatnio jak jechaliśmy na wakacje samochodem to powiedział wprost że mam nic nie mówić bo go to denerwuje. Po przyjeździe na miejsce poszedł na ognisko i gadał z innymi ludźmi. Ja miałam dość i zostałam w pokoju. teraz pewnie mnie wszyscy zjada bo do moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
a przed slubem zapewne wpadaliscie sobie w slowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
przed ślubem więcej gadania, więcej seksu. wiadomo. i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twoja rozmowa go denerwuje, to co z nim jeszcze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wiadomo? jakie masz zainteresowania? co robisz w wolnym czasie? co robicie wspolnie, a co osobno? jakie macie plany na przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
no bo fajny jest. on twierdzi że ja też jestem fajna i w ogóle lepsza niż inne... ale gadać nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
w wolnym czasie robię mnóstwo rzeczy sama: biegam, czytam dużo książek, gram na pianinie (bardzo duzo), uczę się języków. to są takie rzeczy moje - jednoosobowe. razem nic nie robimy. dzielimy się opieką nad dziećmi i domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
o planach na przyszłość nie chce gadac :(( mam mnóstwo swoich które chce przedyskutować, wyprać o jego plany ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów tylko, że jest Ci przykro, choć oczywiście to też. Ale przede wszystkim uświadom mu jak on się zachowuje - chętny do gadania z innymi, nawet obcymi, a z Tobą wcale. Co więcej - masz milczeć, bo go denerwujesz. Nie skoml, tylko rusz na niego, bo jego zachowanie jest poniżej krytyki. Za kogo on Cię uważa? Kim dla niego jesteś? Niech odpowie na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jesteś fajna, ale rozmowa z tobą go denerwuje. Facet, który kocha wysłuchuje z cierpliwością nawet bzdur wygadywanych przez ukochaną i nie wykazuje zniecierpliwienia, inna sprawa, ze w tym czasie być może słyszy szum fal morskich), ale ona tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpisz z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
mamy 2 stare dzieci (ponad dziesiecioletnie). Jesteśmy razem 17 lat, ale jeszcze nie tak starzy bo 35 i 37. Ogarniamy życie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie umiesz z nim rozmawiac? On cos gada, a Ty wgl nie zadajesz mu pytan z tym zwiaznych Tylko ciagle o swoich p*****lach gadasz co go wgl nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
"Moze nie umiesz z nim rozmawiac? On cos gada, a Ty wgl nie zadajesz mu pytan z tym zwiaznych Tylko ciagle o swoich p*****lach gadasz co go wgl nie interesują' Pewnie tak. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
seks baaardzo rzadko. raz na 1-2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty pytasz co u niego? o jego zainteresowania? jak mu minal dzien? najpierw sie nad tym dobrze zastanow, a nastepnie powiedz mu czym dla ciebie jest partnerstwo, czego oczekujesz, czego potrzebujesz od waszej relacji. nie odpuszczaj, badz konsekwentna. unikaj zwrotow "bo ty zawsze", "z toba to tak ciagle", "nigdy mnie nie sluchasz" uzywaj zwrotow , "chcę żebys mnie wysłuchał", ""potrzebuję twojej opinii", "mam taki pomysl...", "co powiesz na...", duzo czytasz, siegnij po podrecznik komunikacji. a z dziecmi rozmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
na pewno nie jestem idealną partnerką do rozmów. zawsze mogłabym lepiej, więcej, mądrzej i ciekawiej. w stosunku do dzieci to już w ogóle same wyrzuty sumienia mam że poświęcam im za mało czasu. pewnie oboje tak mamy i więcej gadamy z nimi niż że sobą.. ale w sytuacji gdy akurat JEST czas i mozliwosci on nie chce w ogole :( akurat mam na Kindle książkę o takiej tematyce. przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście ze sobą 17 lat i nie potraficie że sobą rozmawiać? Co przez te lata robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
no to juz, nie marudz, wez sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
"Jesteście ze sobą 17 lat i nie potraficie że sobą rozmawiać? Co przez te lata robiliście?" Pewnie siedzieliśmy i myśleliśmy jak by tu sp*******ic sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście ze sobą 17 lat i nie potraficie że sobą rozmawiać? Co przez te lata robiliście?" Pewnie siedzieliśmy i myśleliśmy jak by tu sp*******ic sobie zycie X No jak tak rozmawiasz z mężem to nie dziwię się, że nie ma ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"seks baaardzo rzadko. raz na 1-2 miesiące." X Też mąż nie chce, czy dla odmiany Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim też w ogóle nie rozmawiam, dlatego tutaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
nie zostawiamy sobie czasu na seks. chodzimy spać osobno najczęściej. a po dniu bez zamienienia ani slowa mimo moich próśb to tak: Ja jestem winna bo nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zatoczyliście koło: on nie chce rozmawiać, a Ty uprawiać seksu. Idźcie sami bez dzieci na randkę- najpierw porozmawiajcie, a potem się pokochajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub zacznijcie dzień od seksu (jutro wolne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak byście się czuły gdybyście miały od faceta komunikat: nie mów nic, nie odzywaj się tylko rozkładaj czesciej nogi" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo to nie tylko zajmowanie się domem i dziećmi oraz praca. Fajnie jak przy okazji ludzie lubią że sobą spędzać czas. Nie wiem jak ta sytuacja się zaczęła: czy pierwsze skończyły się rozmowy, czy seks. Autorka i maz powinni przede wszystkim porozmawiać o swoim małżeństwie, to przedstawiona sytuacja nie jest ciekawa: brak rozmów, brak seksu, brak spędzania wspólnie czasu (Autorka napisała, że razem nic nie robią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandeusz
"brak rozmów, brak seksu, brak spędzania wspólnie czasu" tak dokładnie wygląda nasze małżeństwo :( kiedy o tym czasem rozmawiamy to zawsze jest wyjasnienie: mamy masakre, dużo pracy, dzieci, lekcje, zajęcia dodatkowe, delegacje... jest do d**y tak ogólnie i nic z tym nie zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×