Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gołębica84

Mąż źle mnie traktuje

Polecane posty

Caly dzien gada ze pojdzie do innej bo ja jestem bezuzyteczna a jak mowie ze niech sobie idzie jesli ma ochote to mowi ze jednak mnie kocha i tak codziennie. Denerwuje mnie jego zachowanie i mysle nawet nad rozstaniem sie z nim ;( Ale nie wiem co z dzieckiem. Bardzo kocha tate........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego Ci tak mówi? w jakiej sferze życia jesteś niby bezużyteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety duzo meżów tak się zachowuje. I dziwić sie że jest tyle kobiet zdradzających:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tak mu powiedz, ze za psychiczne znecanie sie nad Toba to moze Ty odejdziesz. Sytuacja zaleznosci kobiety z malym dzieckiem wyzwala w mezczyznach przemoc, niestety. Wroc do pracy, dziecko jest wasze, wiec oboje bedziecie sie o nie troszczyc, oboje na zmiane do lekarza, na zmiane w chorobie. Nie ma innej drogi. Mezczyzni nie cenia pracy kobiet a Twoj cie lekcewazy i obraza. Bardzo Ci wspolczuje i rozumiem cie, bo znam takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to cały dzień gada? to znaczy, ze pewnie nie pracuje? i mówi do ciebie, że jesteś bezuzyteczna? może zróbcie sonie liste obowiazków dla każdego do wykonania w ciagu dnia, tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjkk98ucc
Niech idzie w p**du a ty znajdz takiego co będzie cie szanował..po co masz byc z kims kto cie obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma już inną na boku.. a to co mówi to żebyś wiedziała, że daje c***ewne znaki. Mój tak robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×