Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochająca niepotrzebnie

MIŁOŚĆ KTÓA BOLI... NIECHCE GO JUŻ KOCHAĆ ALE KOCHAM

Polecane posty

Gość kochająca niepotrzebnie

zranił oszukał zostawił skrzywdził a ja nadal kocham go .... wszystkim wokół mówie ze sie wyleczyłam ze juz nic nie czuje jedynie pogarde i nienawisc do tego człowiek a ale tylko głęboko w sercu czuje ze nadal kocham... niemoge byc z nim i nigdy nie bede a mimo to kocham i cierpie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekado
wszystko zalezy od tego dlaczego to sie stało , poniewaz nie istnieje milosc ktora nie jest odwazajemniona, powoli sama odejdzie. Wszystko jest uwarunkowane tym jak dlugo sie z kims bylo jednak patrzac trzezwo na sytuacje trzeba sobie powiedziec czy slusznie nadal go/ja kocham , czy jest tego wart ( a ) ? Nie istnieje milosc która boli , a jesli nawet uwaza czlowiek ze jest ma to na pewno destruktywny wplyw na caloksztalt zycia. Moze ocenilem to dosc twardo , ale spotkalem sie wielokrotnie z takimi sytuacjami . Wiele osob po pewnym czasie odzyskuje wiare w siebie i wlasne sily . Jest tez kilka osob ktore potrafily przezwyciezyc podobna sytacje wybaczajac drugiej osobie i zyc dalej w harmoni z sumieniem i uczuciami. Są też i tacy którzy powrocili do siebie pomimo deklarowanego rozstania , a nawet rozwodu . Nie znam w tym przypadku powodów ani konkretnej sytuacji , ufam jednak ze pani/pan odnajdzie sens zycia , a jesli jest wiele watpliwosci z pewnoscia postaram sie wspolnie z pania/panem rozwiazac problem. pozdrawiam Łukasz W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysł
mysle, ze nie kochasz go tylko nie mozesz zniesc, ze nie jest z tobą a z inną. bardziej ego niz o miłosc chodzi. Inaczej nie czułabys tej pogardy itp. Wtedy czujemy tak gdy ktos nie jest nasz a miał byc. Taka kobiete trafia ze nie ma czegoa co chciala. A to nie miłosc. Miłosc jets wtedy gdy jets odwajemniona byłam na pieknej prelkcji o miłosci, sluchaam swiadcetw ludzi.. to nie miłosc. to jakies ego, checi miec kogos itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×