Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet za dużo pomaga innej kobiecie w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to że dużo z nią smsuje,czasem dzwoni i oferuje pewna pomoc Ona jest w 5 miesiącu ciąży a jej facet raczej jedzie na dwa fronty,może ją zostawi. Coś mi tą kobietą nie daje spokoju... Wiem że mój facet zbum był że mną to wpadła mu w oko itd..Ale jej obecny facet go odstraszyl niby ,sam zaczął do niej podbijać. Czy powinnam się martwić że mój facet ma do niej słabość? On się tłumaczy że ,,współczuję jej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jesteś taka naiwna? Twój facet tez leci na dwa fronty i bardzo możliwe, ze to jego dziecko. ,,wspolczuje jej" i dlatego nad nią skacze, ha ha lykasz bajki jak pelikan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają tylko kontakt tel.w ost niedzielę próbował.didzwonic się do jej faceta.ona mu się zamula że tamten ja olewa,a to znajomi są. Niby nieogk.prxyjechac do tej kobiety przez zepsute auto więc mój facet proponował że go do niej przywiezie. On chce jej pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w taką bezinteresowna pomoc w przypadku faceta. Znam takiego który pomagał, pocieszal a na końcu zerznal mimo że była w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta jest w 6 miesiącu ciąży,jaka korzyść miały te facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może taka że to jego. Pewność masz źe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta jest w 6 miesiącu ciąży,jaka korzyść miały te facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jego dziecko na 100. Tamten ojciec dziecka pewnie chciał ją tylko zaliczyć i tak wyszło..Z smsów co mi pokazywał.to ona i on w sumie są wściekli na tego faceta.jest nieodpowiedzialny,rzadko do niej przyjeżdża,ona w ciąży i powinna się nie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest tylko ciekaw jak to się potoczy. Olewa ja facet a twój kiedyś do niej startował Jest ciekaw co się z tą laska dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś Ty naiwna. ,,maja tylko kontakt telefoniczny" bo tak Ci powiedzial? Pewnie nieraz po kryjomu się z nią spotkał. To jeszcze laska, która kiedyś mu sie podobała i pewnie nadal podoba. Wiec nawet jeśli jeszcze nie spali ze sobą to cos się dzieje i pewnie niebawem Cie zdradzi. On pokazywał Ci pewnie tylko te ,,bezpieczne" smsy a resztę usuwał, takie których nie powinnas widzieć. Skad ta pewność ze to Nie jego dziecko? To bardzo możliwe a Ty we wszystko wierzysz. Jantez nie wierze w bezinteresowną pomoc faceta względem kobiety która mu się podoba. Nie bądź naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on oferował że go przywiezie do niej a gdyby coś do niej czuł to by sprawił żeby ich rozdzielić właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chce aby oni byli razem. Moim zdaniem ona mu się tylko podobał a i nic więcej On ma żal do kumpla że po z nią był i o nią walczył skoro teraz ja zlewa.a ten twój byłby może inny,ale potem poznał.ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę ,z to dziecko tego kumpla.6 miesiąc to zero atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aLE co z tego, ze Mowil ze oferowal??? tobie mogl powiedziec wszystko! nie znczy ze tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co masz to pewność że jej dziecka nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i skad wiesz, ze ej po kryjomu nie bzyka? jest w ciazy wiec moze ile chce bez zajscia w kolejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka się boi.ze on do tej kobiety coś czuje a nie że chce ją przelecieć więc ,, wspiera,,. A może ma do niej słabość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można zostawić obecna kobiete.dla innej w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie traktuje jak plaster lub zapychadlo, bo mial zawsze uczucia do tamtej. postaw mu ultimatum, albo ty albo ona, jesli wybierze ciebie to nie ma do niej jezdzic juz wogole. ja bym tak zrobila. jeslisie nie zgodzi, znaczy, ze : 1. albo sie z nia bzyka i to jego dziecko 2. albo ma uczucia i wolalby byc z nia jesli ona tylko zechce. stawiajac ultimatum dowiesz sie czy mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, bo każdy facet nie przepuśc***ięknej kobiecie w ciąży a do tego bardzo chętnie będzie wychowywał nie swoje dziecko. ;) Oczywiście ,ze może być mu szkoda tym bardziej ,ze dziewczynę zna bo to dziewczyna kumpla. Nawet gdyby podobała sie jemu dawno temu to teraz jest to kobieta z balastem i mało ,który facet będzie chciał być z nią w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki balast . Mało to rozwodek które ukladaja sobie życie na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.43 ale przecież to może byc dziecko faceta autorki. Wszystko jest możliwe. A gadac można dużo, autorka widać we wszystko uwierzy. Pewnie gada ze chce żeby oni się zeszli żeby autorce zamydlic oczy. Zgadam się, ze tylko ultimatum tu pomoże, autorka powinna kazac wybrać miedzy sobą a ta druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to było jego dziecko to tamta dziewczyna już dawno by postawiła ultimatum a nie pisaliby SMS-ów i chciała powrotu olewajacego ja chłopaka. Autorka już by sie dowiedziała od tamtej co zmajstrował jej chłopak. Tak, mężczyźni bardzo nie chętnie wchodzą w związki z kobietami z dziećmi chyba ,ze sami maja dziecko z inna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nie chce związku z ta ,,koleżanką" ale w ramach jego ,,pomocy" ja po prostu bzyka. Ona mu się podoba i facet nic Nie będzie robił bezinteresownie, nic z tego nie mając. Faceci są zbyt leniwi i nie tak epatyczni jak kobiety. Nie wierze w takie bajki. Cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak bo wszystkie kobiety są empatyczne i lecą z pomocą a mężczyźni nie. Znam dosc sporo mało empatycznych kobiet ,które pomagają wtedy gdy widza z tego korzyści i dużo mężczyzn pomagających bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi facet tylko z nią pisze i wspiera,stara się pocieszyć,wypytuje ja czy tamten do niej dzwoni ,czy ja zostawił.on się z nią nie spotyka i nie pomaga w innym sensie jak tylko przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedzialam ze "pomaganie przez telefon"to wydzwanianie do ciezarnej dziewczyny i wypytywanie czy hej partner odszedl i czy dalaj jej nie bzyka! Cos sie zamotalas autorko broniac twojego zdradzacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pol na pol Bardziej moim zdaniem ciekawi go co sie z nią stanie.Wczesniej to on chcial moze z nią byc, ale tamten moze tez walczył, teraz sie okazal dupkiem, a ona sama z dzieckiem Mnie by tez ciekawily jej losy Niekoniecznie jakis podtekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni ze sobą czesto piszą, raz ona sama raz on zapyta czy tamten sie z nią spotyka w weekend czy nie. Ja tez jej wspolczuje jak facet zostawia w ciazy i np nie chce sie przyznac, dac nazwiska, uciec. Jest to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu moj facet chcial wiedziec jak jest miedzy nimi bo roznie bylo. To jego dobry znajomy,razem we czworke kiedys wychodzilismy.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×