Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja jębnieta matka już nachlana i sie czepia bez powodu.

Polecane posty

Gość gość

Nic tylko się k***a zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest nieszczęśliwa, dlatego się czepia i jest nachlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne ile, 18 skończone. Chuj mnie to obchodzi ja tez i to bardzo też z jej winy a nie przyp*****lam sie jak psychiczny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdź na spacer, ochłoń szkoda sobie niszczyć psychikę i emocje. Nie wdawaj się z nią w żadne sprzeczki. Też się staram jak mogę, to olewać, czasami mi wychodzi czasami nie, ale wiem, że złość wyniszcza. Pójdziesz do pracy, to się wyprowadzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś w podobnej sytuacji. Moja rada wyprowadzić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj znowu to samo i jeszcze siostra też nachlana. Nie chce mi się już żyć. Pracy mie mogę znaleźć normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuj sobie bykowca i jak zacznie wariować to lej ją po nerach aż się uspokoi. Innej metody nie ma. Będzie trochę wrzeszczeć, ale to jej minie jak zobaczy, że może porządnie oberwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ,kup sobie stoppery albo słuchaj muzy jak pieprzą swoje farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się niestety to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja matka to napewno bardzo nieszczesliwa kobieta.Z tego co piszesz to nie pracujesz czyli daje ci zjesc,dach nad glowa,ubranie a Ty ja jeszcze wyzywasz od jebnietych?Ciekawi mnie czy zrobiłaś cokolwiek by ja zrozumiec i pomoc jej.Moze wlasnie tego potrzebuje.Nie masz pewnie pojecia z czym musi sie borykac.Ale Ty myslisz tylko o tym jak bardzo to Ty jestes nieszczesliwa :( Dziecko ogarnij sie!!!Poza tym widzac ze w sposob jaki sie wyrazasz orezentujesz bardzo niski poziom.Nie tylko Ty masz zle.Sa tacy ktorzy maja jeszcze gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do pracy byle jakiej, wynajmij se gdzies pokoj, utrzymaj sie sam... nie bedziesz widzial matki i siostry...bo żalenie się na forum dla kobiet jest żałosne samo w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje mi zjeść, ja mam rente po ojcu bo ucze sie zaocznie. I ja jej daje a nawet za mieszkanie płace ona groszem sie nie dołożyła i nie pracuje bo jej sie nie chce a jest w pełni sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×