Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam faceta od nowa

Moja lista wymagan co do przyszlego partnera.... a wasza jaka jest ?

Polecane posty

Gość szukam faceta od nowa

1. Inteligentny 2. Wyksztalcony, minimim licenjat...lepiej mgr 3. Poczucie humoru 4. Zaradny 5. Szczery 6. szanujacy kobiete Wyglad: 1. powyzej 180 2. proporcjonalan budowa ciala 3. ladne oczy , stopy i dlonie 4. umiarkowane owosienie 5. ubierajacy sie z klasa, nawet na sportowo ale z klasa 6. dobry w lozku 7. ladne zeby Wymagania finansowe 1. Min 2-3 tys na reke 2. wlasny samochod oraz mieszkanie 3. zero uzaleznienia od rodzicow Wymagania co do spedzanego razem czasu: 1. Kolacje we 2 2. Spotkania ze znajomymi 3. Wieczory w kinie, teatrze czasami a rowniez wszelkie pikniki oraz wycieczki weeekendowe poza miasto 4. wspolne gotowanie i wspolne kolacje przy swiecach Wymagania co do jego zainteresowan: 1. Powinien miec chcoiaz 1 hobby i miec paczke znajomych facetow, meskie grono 2. powinien znac sie na polityce, ksiace i filmie a takze muzyce 3. min 1 sport 4. powinien takze umiec ugotowac chcoiaz 3 zupy i 3 dania gorace oraz upiec 2 ciasta 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rzeczy to tylko w erze..
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
jezeli spelniasz chcoiaz 3/4 z tej listy, to masz u mnie szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgh
1. Inteligentny 2. Nie musi być wykształcony, może być po zawodówce 3. Poczucie humoru 4. Zaradny 5. Szczery 6. szanujacy kobiete Wyglad: 1. powyzej 175 2. proporcjonalan budowa ciala 3. ladne oczy , duże stopy i dlonie 4. umiarkowane owłosienie 5. ubierajacy sie z klasa, nawet na sportowo ale z klasa 6. nie musi być dobry w łóżku 7. nie musi mieć ładnych zębów Wymagania finansowe 1. Min 2-3 tys na reke 2. wlasny samochod oraz mieszkanie 3. zero uzaleznienia od rodzicow Wymagania co do spedzanego razem czasu: 1. Kolacje we 2 2. Nie chcę spotkań ze znajomymi 3. Wieczory w kinie, teatrze czasami a rowniez wszelkie pikniki oraz wycieczki weeekendowe poza miasto 4. wspolne gotowanie i wspolne kolacje przy swiecach Wymagania co do jego zainteresowan: 1. Powinien miec chcoiaz 1 hobby i nie musi mieć paczki znajomych facetow, meskie grono 2. powinien znac sie na polityce, ksiace i filmie a takze muzyce 3. Nie musi uprawiać sportu 4. Nie musi umieć gotować 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
O nie! Sa tacy faceci i moga temu zaprzeczyc tylko nieudacznicy. Na pewno istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
dfgh super ze sie wpisalas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia
sto lat sto lat sto lat! ... szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
Coz, jezeli dla was facet ktory spelnia min 3/4 tych wymagan nie istnieje to coz... pozostaje mi tylko wspolczuc ze nie wierzycie ze tacy faceci jednak sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
Dziwne te moje wymagania prawda? Dziwne aby facet mial zadbane cialo i iq w normie... tak dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
współczujemy Tobie ... głupoty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
a jakbym napisala ze szukam faceta byle jakiego ale aby byl , to wszystko byloby ok:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sama jak się możesz zareklamować? co sobą reprezentujesz? jakaś księżna udzielna się trafiła czy też kobieta bluszcz co to musi mieć chłopa jako wsparcie bo sama ma dwie lewe ręce i do 2 zliczyć nie umie? jeśli to nie jest prowokacja - a mam nadzieję, ze jest - to szczerze wspólczuję facetowi, który trafi na taką modliszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgh
Ja opisałam mniej więcej swojego byłego faceta, ktory i tak niedługo do mnie wróci, bo sam długo nie wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia
nie, no wierzymy, wierzymy. W Boga tez się wierzy, że jest. A widział ktoś? A Świętego Mikołaja? Wierzymy. No przecież, że są tacy faceci. I wcale to a wcale nie mają żon/kochanek/utrzymanek/nie chodzą na dziwki do agencji cztery razy w tygodniu... Albo inaczej: Oczywiście, że są, ale to głównie geje. Albo inaczej: Oczywiście, wierzymy, są tacy faceci: tylko na filmach rodem z USA (znaczy kiepskich). Nie, no wierzymy, owszem... są tacy faceci. Nawet jest ich na pęczki... cudowni, przystojni, męscy... jak z żurnala. I każdy tylko czeka na Ciebie. Nie ma żadnych zobowiązań co do innej kobiety i od razu chce Ciebie oraz stworzyć z Tobą udany związek "do grobowej deski". Oczywiście, wierzymy, są tacy faceci. Tylko powiedz mi jeszcze na jakiej planecie oni są. Juz tam lece. Na księżycu może? Blisko on... ten księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soudnjgfhgbf
a ja sce takiego z którym mogłabym sie piwa napić, pośmiać, ponapieprzać na wszystko i pod drzewem leżeć i ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
Dlaczego tak nie wierzycie polskim mezczyznom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
ale ja wcale nie pisalam ze szukam modela z gazety czy czyste paznokcie, zadbane stopy i ladna sylwetka to mega wymagania? chyba kazdy facet powinien dbac o wyglad troche oj kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wisza na nich takie jak Tatar Alka i manipulują a oni im sie jescze spwiadaja z zycia..:O:) dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-y
Dlaczego "dobry w łóżku" znalazło się w kategorii "Wygląd"?? Pozatym w sumie te wymagania nie są jakieś niebotycznie wygórowane. Nie umiem piec ciasta a kolacje przy świecach to troche przerost formy nad treścią dla mnie, reszta raczej się kwalifikuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
pewnie, ze tacy sa.. moj eks spelnial wszystkie warunki z wyjatkiem jednego.. byl marny i niereformowalny w lozku :O bylam z nim pare miesiecy.. gdzies sie tam teraz błąka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachciach
hej to pasuje jak ulal . znaczy wedlug punktow to na 97% tylko ze zarabiam 1120.- ale wszystko inne to ja . powiedz mam szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
k-y no wlasnie nie wiem czemu wszyscy mnie tu tak atakuja? tak jakby facet wyksztalcony w miare i zadbany to bylby niczym ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Moja lista realistyczna: Kluczowe/niezbędne: - intelektualnie i kulturalnie mój poziom (musi mieć swoje zdanie, jakieś hobby czy pasję, coś w czym jest dobry) - fizycznie musi się podobać i w łóżeczku (w tym higiena osobista niezbędna) - muszę się czuć ważna dla niego - uczciwość i solidność (żebym mogła na niego liczyć) - samodzielność (bluszczom mówię nie) - musi mnie dużo głaskać :) Wiek, wygląd jako taki i zawartość portfela nie grają roli. Miło, jeśli jest wykształcony, towarzyski, zabawny i nieprzesadnie bałaganiarski. Moja lista jak widać krótsza, no ale jestem realistką, zresztą znaleźć kogoś, kto spełnia powyższe wcale łatwo nie jest. :) A te z początku tematu - to lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×