Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody1991

Moja pierwsza randka spotkanie i co dalej

Polecane posty

Gość Młody1991

Witam , mam parę pytanie do osób z doświadczeniem ponieważ mam 26 lat i to było moje pierwsza randka spotkanie z kobietą 2018-03-18 O co chodzi już wam mówię , bo nie wiem czy spodobałem sie jej i czy coś z tego będzie ? Rozmawiałem z nią i głownie ja zadawałem pytania choć czasem było tak ze nie zrozumiałem Eleny pytałem jej typu pytania 1 Jak długo w Polsce jest i do kiedy wizę ma , i podobno rok juz jest i teraz jakieś karty pobytu stara się coś takiego nie zrozumiałem tego dokładnie 2 Czym się interesuje podobno pracuje w salonie fryzjerki i maluje wlosy ale nieszczze wlosy dziwne 3 mieszka w kawalerce ale chyba szef odtrąca z tego z wypłaty i chce tu w Polsce zostać mówiła 4 rodzeństwo posiada ale już dokładnie tego nie pamiętam tak zestresowany byłem i matkę i ojca też ma i babkę i z babcią chyba najlepszy kontakt ma potem z matką a na koncu z ojcem 5 podobno ma ją karte tylko nie multisport tylko jakaś inna i chodzi na siłownie i jeszcze na jakieś Rock and roll jakieś tance to są chyba 5 najlepsze ze duzo nie zapamiętałem abo nie zrozumiałem 6 szuka tutaj znajomości i pewnie dlatego omówiła się zemną pytałem się czy za tydzień ma czas to ze nie bo juz od 3 tygodni omówiona jest ale za 2 tygodnie powiedziała ok choć miałem wrażenie ze lipa wyszła z tego spotkania 1 godz może trochę wiecej siedzieliśmy w tej herbacierni i potem mówiła za zmeczona i ze chce spać . miałem tak tez przy stoliku ze powiedziałem to co jeszcze powiesz ciekawego bo już tematy pytania skończyły mi sie mi a ona zbytnio nie zadawała mi :O 7 pytałem się też jej czy jeszcze wojna jest na ukrainie to ze juz nie 8 opiekuje sie jakimiś kotami sfinks :O Co mogę teraz jeszcze do niej napisać i dowiedzieć się czy zadowolona z naszego spotkania czy spodobałem się jej i przerosić ja ze byłem zestresowany i do wygadanych osób nie należe i wiem ze jak ja nie napiszę to raczej ona tego nie zrobi bo ostanio tak było jak z nią pisałem zawsze ja pisałem do niej i zaczynła sie rozmowa przez internet nigdy sama pierwsza nie napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ona jest introwertykiem (bo ona do Ciebie sama nie pisze i ma koty - idealne zwierzęta dla introwertyków). Nie wiem czy się spodobałeś, nie nastawiaj się niewiadomo na co, traktuj to na razie jak zwykłą znajomość. No chyba że coś iskrzy, ale jak nie iskrzy to przyjaźń też jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominaj o zapachu ;) Można poczytać wiele ciekawych info na: Feromony.pl/pp/DZlALANIE-FEROMONOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, ale Ty tępy jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×