Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje wymagania do kobiety czy za duze ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 30 lat, szukam od 5 lat kobiety i nie moge znaleźć odpowiadającej moim wymaganiom. -inteligentna, po studiach, najlepiej jakichś bardziej ambintych niż socjologia, chociaż i to by przeszło jeśli była by ciekawa, -nie pracująca fizycznie, ani w żadnych sklepie jako ekspedientka itd, najlepiej praca biurowa może być nawet w jakimś urzędzie - nieprzeklinająca, nie ubliżająca innym ludziom, nie nabijąca sie z niepłnosprawnych i nie wywyższająca, skroma, miła uprzejma, kulturalna, dobra, chętna do rozmów, unikająca awantur i za wszelką cenę wyrażania swoich poglądów, umiejąca zachować klasą nawet z chamami -dbająca o siebie, jakaś gimnastyka, pomalowane paznkcie, brak nadwagi, dobry ubiór -chcącą mieć dzieci -zdecydowana na zycie rodzinne nie skupiona 100% na pasjach -wierna, kochająca czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokci nie maluję, bo nie lubię, ale reszta by się zgadzała. Tylko już jestem zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli prawie idealna. A Ty chociaż jesteś taki? Myślisz, że zasługujesz na taką kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ile masz milionów w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostan sam bedzie ci lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcaca dzieci? - podobno faceci nie chcą dzieci, to kobiety naciskają na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodz do biura i wszystkie podrywaj. I tak juz pewnie dawno maja mezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-nie pracująca fizycznie, ani w żadnych sklepie jako ekspedientka itd, najlepiej praca biurowa może być nawet w jakimś urzędzie x czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma być po studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część punktów wyklucza się z jednym, przedostatnim. Nie spełniam dwóch ostatnich. Jeśli miałbyś kasę i pozycję to byś już ambitną laskę miał. A co oferujesz? Takie laski też mierzą wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spełniam te wymagania, ale mój mąż się zorientował ładnych parę lat temu i brał szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% prowo. Normany człowiek po prostu spotyka się z różnymi dziewczynami i wybiera tą co mu najbardziej odpowiada nie przejmując się jakąś wydumaną listą wymagań. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to stwierdzam, że idealna byłaby bibliotekarka :) Oczytana, czuła, taka trochę niby w biurze - urzędzie... Może jakaś dziewczyna z biblioteki uniwersyteckiej! O! Ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-nie pracująca fizycznie, ani w żadnych sklepie jako ekspedientka itd, najlepiej praca biurowa może być nawet w jakimś urzędzie x czemu? x - ponieważ podróżuję po świecie, prowadza miedzynarodowe transakcje i potrzebuje kobiety reprezentatywnej, teraz generalnie więcej jestem w Polsce, ale w trybie 1/4 tyg jestem za granicą. x Jeśli miałbyś kasę i pozycję to byś już ambitną laskę mia x mam kasę, myślę że jak na Polskie zarobki b. dużą, ale jestem ostroży i nieco wybredy co do kobiet, ponieważ wiem jak łatwo paść ofiarą jakiejś przebiegłej kobiety szukającej naiwnego bankomatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne oczekiwania wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż jesteś dobry dla osoby kalkulującej jak Ty, ja wolę gorących :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pracujące w biurach przeważnie ciągną pod biurkami swoim kolegom z branży, także no...a zwłaszcza te z piękną sylwetką, zawsze pomalowanym pazurem i miłe dla wszystkich, takie nie odmawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś miał więcej lat to może bym się umówiła. Tez mam wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po socjologii, pracuję w agencji reklamowej, wyciągam 8-9 koła na rękę, zależy od miesiąca. Możesz mnie frajerze w d*pe pocałować. Jaki ch*j, socjologia mu nie pasuje. A wal się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikaj psycholozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile z tych punktów Ty spełniasz autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on właśnie nie chciał takich prymitywnych panienek :)) do tej po socjologii, klasy za kasę nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zarabiasz? Pewnie marne 20tys zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie zalozysz jej firmy jak masz kase i bedzie reorezentatywna. Panie z biura siedza przy kompie to jest reprezentatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zarabiasz? Pewnie marne 20tys zł miesięcznie - ja zarabiam 2 tys chcialbym marne 20 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie normalne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie nIe tylko do autora, co wg was oznacza skupienie na rodzinie?czy jest to robienie wszystkiego "pod dzieci", np cos takiego, ze matka nie jedzie na plaze tylko jedzie z dziecmi i caly czas je karmi, przyglada sie jak jedza i natychmiast wyciera jak sie ubrudza, dojada co zostawia, strofuje jak cos nie tak,wpatruje sie jak sie bawia, jest jej obojetne gdzie jest.Lub organizowanie wigilii tylko dzieciom,bo powinny sie uczyc tradycji czy ogladanie w TV wylacznie programow dzieciecych.Jak powinno wygladac zycie kobiety skupionej na rodzinie, czy mozna podziwiac zachod slonca czy to juz jest wbrew rodzinie, bo nie wolno myslec o.innych sprawach i kierowac uwagi gdzie indziej?powaznie pytam.O ile jeste w stanie zaopiekowac sie dziecmi i.potrzebami rpdziny, to nie jestem w stanie wyrzec sie upodoban i mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumujmy: -studiuję -czemu? Ostatnio mam taką zajawkę, żeby pracować w męskim zawodzie, np. elektryk :) Takie mam ambicje (twoje ulubione słowo) :) -przeklinam, lubię sobie ulżyć, kiedy ktoś mnie wkurzy. Nie jestem skłonna do rozmów, jestem odludkiem. -pierdzielę gimnastykę, jestem chuda tak czy siak. -nienawidzę dzieci. -życie rodzinne...bardzo chce wyjść za mąż, ale dzieci nie chce. Wszak wy faceci tak narzekacie na kobiety chcące mieć dzieci, więc o co nagle chodzi? -wierna i kochająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełniam wszystkie , skąd jestes autorze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie sa za duze. Tylko co ty masz do zaofiarowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×