Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LauraLaura24

Mojemu facetowi smierdzi penis

Polecane posty

Gość LauraLaura24

Jak mam powiedziec mu o tym? Jestesmy razem od 2 lat, ale od roku zauwazylam, ze ma taki problem. Nie wiem, moze wczesniej utrzymywal wieksza higiene, a po jakims czasie przestal. Glupio mi o tym mu powiedziec, ale seks przestaje byc dla mnie przyjemnoscia, staram sie go unikac jak moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsgsg
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
nie wąchaj, nie bierz do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeeeeeeemka
podaruj mu w prezencie płyn do higieny intymnej może zrozumie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mój facet też od pewnego czasu zaczął mieć takie problemy. |Pewnego dnia się wkurzyłam i powiedziałam: 'Kiedy Ty się kąpałeś? Nie będę się z Tobą kochać. Brzydzę się'. Może i chamsko, ale podziałało. A Tobie radzę mu o tym powiedzieć jak najszybciej, jesteście 2 lata- powinien zrozumieć. No i hm, najlepiej jeżeli to powiesz z uśmiechem w formie żartu- zawsze nie będzie tak źle ; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila XXX
Tez przestan sie myc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzę temat
moze używa za dużo mocnych przypraw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
Tamte porady ci nie wystarczyły, że ten sam wątek zakłasasz. Samym czytaniem nie przestanie mu śmierdzieć. weź się do roboty i nie zakładaj tego samego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometr..
Ale dlaczego ona ma sie zajmowac nie swoim smierduchem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu przed seksem zaproponuj wspólną kąpiel jako formę gry wstępnej , będzie przyjemnie i oboje będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostozaa
po prostu mu powiedz umyj ch u j k a :) wspolna kapiel moze i zadziala ale tylko ten raz, chyba nie bedziecie brali zawsze przed sexem wspolnej kapieli.. ale dziwny zapach moze zalezec od tego co sie spozywa. jezeli twoj chlopak nie dba zbytnio o higiene to moze caly nieladnie pachnie? jesli tak to wez go ze leb i naucz jak ma dbac o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlłjpjoippjilfh
ja swojemu facetowi kupiam kiedyś zestaw żeli do mycia, żel do ciała, żel do twarzy i do tego żel do higieny intymnej;) zadziałało, tzn codziennie się kąpał itp ale jednak wieczorny sex po całym dniu bez wcześniejszej kąpieli nie był miły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostu malo sie myje
Kapiele kosztzja.To okropne, na mnie by to podzialalo odpychajaco.Normalnie nawet po jednym dniu sie tak nie zasmierdnie zeby z daleka czuc. Moze ma jakas grzybice tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tobie śledzikami daje z cipeczki i on stwierdził, że też się nyć nie będzie hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na tyle cwana ,ze powiedzialam mojemu chlopakowi,ze przed kazdym stosunkiem musi sie podmyc,bo ja pozniej mam problemy z infekcjami,bo tym sika i wgl,ze w moczu jest pelno bakteri,a teraz nie mam z tym problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy Wy jesteście prostaccy. Czasem takie objawy nie mają nic wspólnego z brakiem higieny, tylko ze stanem zdrowia. Infekcje dają takie objawy, najczęsciej grzybica. Wystarczy, że któreś z Was bierze tabletki natykoncepcyjne lub niedawno wzięło antybiotyk, a nawet wystarczy, że źle się odżywiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co? Ja tez mam ten problem. Czasem aż czuć przez spodnie, jak kładę mu się na kolanach. Ale ja rozumiem, po całym dniu na pewno też fiołkami nie pachnę. Ale ja zapach moczu czuję wszędzie, po prostu wszędzie i mnie okropnie odraża. Wcześniej mieszkałam sama i toaletę sprzątałam raz na dwa tygodnie. W toalecie zawsze pachniało świeżością, odkąd zamieszkaliśmy razem, myję ją dwa razy w tygodniu,bo nie mogę wytrzymać! Ale wracając do zapachu penisa - też mi przeszkadza. Nawet po kąpieli - mój facet ściągnie napletek, przemyje i już. A ja potem nadal czuję ten mocz. Jedynym wyjściem jest, gdy kąpiemy się razem i ja w ramach gry wstępnej, myję mu ptaka. Pocieram go, niby coś tam, coś tam, wiecie o co chodzi, a jednak robię to tylko dlatego, żeby go porządnie wyszorować mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie da. To trzeba leczyć. Jego i Was, bo mogłyście się zarazić od nich albo to on się od Was zaraził. Musicie oboje się przebadać i oboje się leczyć. I nie macie po co zaczynać leczenia, jeśli bierzecie tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierdzący staszek
Jak ci śmierdzi jego konik to weź mu utnij nożyczkami wtedy ci nic nie będzie śmierdziało twoja też śmierdzi pipka i co ? Może twój chłopak sobie robi policyjną pod kołdrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierz mu w pralce albo wypłucz mu w domestosie może przestanie mu śmierdzieć między nogami zresztą u chłopa gnat ma śmierdzieć przecież po to kunta kinte jest żeby rybami Smierdział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Po pierwsze większość facetów nie wie że mu śmierdzi penis dopóki ktoś mu tego nie powie bo sami go nie wąchają bo nie dostają do niego po drugie nikt ich tego nie nauczył. Faceci myślą też tak że skoro podoba im się naturalny zapach cipki do kobiecie podoba się zapach penisa ale oni nie wiedzą że ta kobieta podmywa się codziennie. I naturalny zapach jest normalny tylko jeśli nie minęło dużo czasu od mycia i nie zdążył się zestarzeć. Przecież świeży pot tez nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muj kapie sie raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo za dużo moczył swojego drąga w twojej d***e i dlatego mu wali jak ci śmierdzi jego siurek to mu utnij i po sprawie a twój piczon to co pachnie różami może dziecko do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz powaznie - mielismy ten sam problem u mojego faceta - niemal zaraz po kapieli strasznie smierdzial. Wyczytyalismy gdzies, jak wiele zalet niesie zabieg obrzezania. Facet sie obrzezal i od tego czasu nadaje sie do lodzika nawet po calym dniu, a wczesniej tez nie trawilam ohydnego zapachu mastki zmieszanego z moczem, co odczuwalam praktycznie jak tylko zaciagnal sobie napletek na zoladz i seks o wiele przyjemniejszy - szczerze polecam rozwiazac ten problem raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha beniz :-------------DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co za pustaczka- zamiast się umyc porzadnie, codziennie, z zsuwaniem napletka, to isc pod nóz. Po to jest napletek, by chronil cewkę moczową przez infekcjami. Natura dobrze to urządzila. A ze brudasów nie brakuje, to inna sprawa. Smierdzący facet to szczyt prostactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to prawda, kiedyś sama miałam obrzezanego faceta i faktycznie był zawsze czysty, apetyczny i nawet po niespełna dobie bez kąpieli żołądź niczym kompletnie nie pachniała... inna sprawa, że seks z nim był dla mnie trochę za długi... ale jeśli chodzi o kwestie zapachowe, to nieobrzezany zawsze, ale to zawsze po godzinie lub kilku będzie śmierdział pod napletkiem, czego nie da się oszukać - tam działają bakterie, które rozkładają mieszaninę moczu, mastki i obumarłego naskórka, więc zapaszek musi być normą i jest to w pełni normalne i zdrowe... u faceta obrzezanego flora bakteryjna kształtuje się inaczej i nie... napletek pełni nieco inną funkcję, niż ochrona cewki... główna funkcja, to ochrona żołędzi przed otarciami, ale w dzisiejszych czasach mężczyźni nie biegają już za zwierzętami po krzakach i sobie nie uszkodzą żołędzi, a ewolucja tak szybko nie działa, choć i tak mężczyźni mają coraz krótsze napletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×