Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Molestowane kobiety

Polecane posty

Gość gość

Są tutaj kobiety molestowane w dzieciństwie? Jak Wam się ułożyło życie? Jak sobie radzicie z przeszłościa? Ja ogolnie dobrze, od czasu do czasu mam doła jak np dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat,kto cie molestowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie zostawiasz przeszłości w przeszłości tylko wspominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakubie, współczuję, ale wielu chłopców było molestodważnych a nie wszyscy są psychopatami jak ty, jeszcze nasz czas, postaraj się, moz3sz umrzeć jako przyzwoity i dobry człowiek. Żartuję, psychopatia jest nieuleczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 Zostawiłam przeszłość, molestował mnie ojciec za przyzwoleniem matki, Odciełam się od rodziny i radzę sobie dobrze. Lata pracy nad sobą pozwalają mi normalbie żyć. Ostatnio czytam książkę jak kochac siebie, taki program na 21 dni i dzisiaj była lekcja wybaczania. No i wrócił żal i ból bo rodzice mnie najbardziej skrzywdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracasz do przeszłości zamiast ten rodział zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak po prostu zapomnieć? Traktować się jak normalną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ze Cie cos takiego spotkalo. Ja akurat nie w dziecinstwie, tylko od wieku dorastania a jak pracowalas nad soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam tak po prostu zapomnieć? Traktować się jak normalną osobę? > unikać tej części swojej osoby na zawsze i dać sobie z tym spokój. Nie potrafisz o tym zapomnieć bo co niby? lubisz czuć się wieczną ofiarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas na terapii w zwiazku z tymi zlymi przezyciami z dziecinstwa? To jest bardzo wazne, zeby przepracowac to wszystko z pomoca kogos kto sie na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Wam za słowa, nie raz jak odzywa się we mnie ta część mnie ofiara, to mówię STOP to już nie jest ważne przytrafiło się i koniec. Pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie raz sie tak po prostu nie da udawac, ze nic sie nie stalo ja sie niestety na tym przejechalam:( Osoby, ktore tu radza zeby nie wracac do przeszlosci prawdopodobnie nie maja zielonego pojecia jakie skutki psychologiczne wywoluje wykorzystywanie seksulane to niestety samo nie przechodzi. Mozna sobie nawet wmowic, ze nic sie takiego nie wydarzylo a to gdzies w podswiadomosci i tak siedzie i wychodzi w roznych lekach, problemach itp. Mysle, ze dobrze by bylo zebys z kims o tym porozmawiala i sie tym zajela Ja jestem dopiero w trakcie terapii ale rozmawialam z osobami, ktore byly juz po dobrej terapii i mi mowily, ze ulga jest niesamowita i moze w koncu przestac bolec i ten koszmar moze sie definitywnie skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ktos kiedys podeslal tego linka i to mi troche pomoglo zrozumiec konsekwencje doswiadczen, ktore przezylam: www.psychologiawygladu.pl/2015/08/ciao-pamieta-konsekwencje-molestowania_6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×