Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muzia

MożliWy powrót po ponad roku?

Polecane posty

Gość Muzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
wiem...drugi raz do tej samej rzeki się nie wchodzi...ale czy są jakieś szczęśliwe wyjątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
nie ma tak, że nic nie ma....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
raczej wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludu
sama sobie odpowiadasz... o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam po 10 miesiącach. Za drugim razem jest nam ze sobą o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
własnie pytam....o potwierdzenie tej teorii. to, że sa uczucia, to nie odpowiedz na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia27
ja tez mam nadzieje ze takie powroty sa mozliwe..u mnie to nie rok,oboje spotykamy sie z innymi osobami ale ja czuje ze nadal kocham mojego byłego chlopaka(bylismy 5 lat ze soba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
tiaaaa.....właściwie na nic nie ma zasady, ale pozytywne potwierdzenia pomogą uwierzyć, że to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa mozliwe, moj kumpel zszedl sie z dziewczyna chyba po 1,5 roku, sa juz ze soba prawie 2 lat i sa szczesliwi :) A z ta rzeka to jest tak ze nigdy nie jest taka sama ! Czas plynie, rzeka plynie, ludzie sie zmieniaja, takze nic juz nie jest takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia27
co sie spotkalo a potem rozeszlo co bylo razem by biec w rozne strony szczescie co nagle rozdarlo sie w srodku chociaz zegnajac kocha sie najdłuzej bliscy co ptem wydaja sie obcy i mowia sobie wszystko sie skonczylo(...) Koniec to kłamczuch w swiecie nieskonczonym. wierze w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
ech....żeby to wszystko ławiejsze było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzia opowiedz troche :) Jakies sa sygnaly ze cos moze zaczac sie od nowa, czy tak skrycie sobie wierzysz ze moze jednak cos jeszcze miedzy Wami bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
uj....właściwie były jakieś próby reaktywacji....ale ja się zawzięłam, cały czas mamy ze sobą kontakt. wiem, że jest sam, a ja mimo, że poznaję wiele osób, nie mogę zapomnieć. wydaje mi się, że muszę być konsekwentna, ale czy warto. muszę chyba zobaczyc, że bardzo mu zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz musisz zadecydowac i przemyslec. Macie kontakt przez caly czas od rozstania tak ? Bo moze w takim wypadku lepiej troche pomilczec, odpoczac od siebie, zatesknic ? Ten moj kumpel o ktorym napisalam wyjechal na rok do Anglii, wrocil i sie zeszli, a zadne z nich chyba tego nie planowalo :) Tylko ze oni byli bardzooo krotko ze soba wczesniej, ale bardzo burzliwie ;) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
tu było długo i spokojnie...jaoś tak uparcie chyba....rzeczywiście nie warto nic planować, życie pokaże. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem ja \"wrócilismy\" do siebie po 12 latach od rozstnia ze tak to ujme to znaczy on juz po rzowodzie ze swoja żonką nie mielsismy ze soba kontaktu 10 lat a jka sie zobaczylismy zupęlnie przypadkiem to oboje bylismy w szoku bo było tak jkabysmy widzieli sie wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
hmmmmm.....właśnie to siła uczuć, gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście on bardzo kochał żone mieli super małżenstwo do pewnego oczywiście momentu ale to juz inna historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzia
fcale siem nie dziwię:) ale widać działa....szczęśliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kwestia jest tu inna ze jest niesety była zona jestem ta nastepną i jest synek, ale dajemy radę w sczególności ze spotkalismy sie juz jak u nich było pozamiatane to gwoli wytłaumacznie jeżlei by mnie ktos podejrzewa o przyczynienie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellfff
a myliscie ze jest mozliwy powrot po 4miesiacach rozlaki ..a nie mamy ze soba stalego kontaktu i nie iwdujemy sie gdyz on milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellfff
tak ale jak na razie to jest z mojej strony tylko chec powrotu bo druga strona jakos tego nie wykazuje ani nie probuje sie ze mna skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nieeeeeeeeee
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×