Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linaokrętowa

musi być ze mną coś nie tak, że nikt mnie nie chce

Polecane posty

Gość linaokrętowa

Jestem sama. Długo już sama. I długo myślałm i myślałam, dlaczego jestem sama. Dlaczego koleżanki z młodości mają mężów, dzieci, mają nawet już kolejnych mężów, albo są wdowami. I mają te wdowy tez kolejnych mężów (no dobra, dwie są takie tylko), a ja nadal sama. Już nawet rodzina położyła lachę, wujek nie śmie już zapytać, kiedy sobie potańczy na moim weselu. Ciotka (od dawna bawiąca wnuki), nie nagabuje już, że kiedy w końcu urodzę, a rodzice zostana dziadkami(to jest moi rodzice). Ba , nawet sąsiadki, znajomi rodziny, albo dawno nie widziani znajomi - nikt już nie pyta o moje sprawy sercowe. Ale to akurat dobrze się składa, bo szlag człowieka już trafiał. Myślałam, że może mam pecha, nie spotkałam jeszcze odpowiedniej osoby, która na dodatek by mnie chciała. Ilość koszy jaką przeżyłam wystarczyła by na obdarowanie paru innych kobiet. Ilośc związków, w które usiłowałam wejść na siłę, chociaż on nic a nic mi się nie podobał i już kij tam z wyglądem (jego), ale wnętrze mi nie odpowiadało plus kompletne odpychanie seksualne - ilość tych relacji - też była niepokojąca. Trzeba nisko upaść, by zgodzić się na takie coś i praktycznie mieć zerowe wymagania co do mężczyzn - prawda??? Kończąc już - dochodże do wniosku, że nie miałam żadnego pecha w życiu, ale widać ze mną było i jest grubo coś nie tak, może jestem dziwna, czy zwichrowana, czy może całkowicie nie do życia - i to jest jedyny powód, dla którego jestem sama. Żałosne. I jeszcze zakładam takie tematy na kafe. Jak ktoś chce pogadać to zapraszam. Jak ktoś chce mnie obrażać - ostrzegam, ze mu nie odpiszę. Miłego wieczoru ;udzie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak źle, stary kawaler w damskich laszkach nazywajacy siecie Anna ma wdowe spelniajaca wsxystkie jego zachcianki to i ty znajdziesz: jak masz kase, bo on ma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zmniejszyć swoje wymagania i dać coś od siebie aby narodziło się uczucie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, stary kawaler obniżył i ma wdowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaokrętowa
gość dziś Musisz zmniejszyć swoje wymagania i dać coś od siebie aby narodziło się uczucie. Powodzenia xxxx Dziekuję za radę, ale jak piszę, ja praktycznie nie miałam nigdy wymagań. Jak je jeszcze obniżę, to już zostaną same żule spod monopolowego czy coś w ten deseń. :( :( :( A od siebie dawałam i dawałam i nic dobrego to nie dało. Ostatni odszedł, bo jak stwierdził, byłam za [potulna i na wszystko się zgadzałam i go to znudziło :( Jak widzisz niektórym nie dsogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bywa też 30 jestem sam, byłem sam, i pewnie już tak zostanie. Szkoda bo bardzo lubię seks a muszę trzepac kapucyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaokrętowa
Nie mam. Możemy tu pogadać. Nie mam nic do ukrycia. A dzisiaj się chciałam tylko wygadać, jakiś słowotok mnie naszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
tylko cos ci doradzic? nie wpadanie w nieskuteczna nienawisc... tylko, no wlasnie, nie widac jej, wiec chyba tylko gratulowac. ej, no bywa, wiele mezatek bedzie zazdroscic, wiele singielek zarazac swoja frustracja teraz... jakies fajne hobby sobie przynajmniej mozesz wyszukiwac. moglo byc gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko zalezy od tego czy jestes ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szry dziś tylko cos ci doradzic? nie wpadanie w nieskuteczna nienawisc... tylko, no wlasnie, nie widac jej, wiec chyba tylko gratulowac. ej, no bywa, wiele mezatek bedzie zazdroscic, wiele singielek zarazac swoja frustracja teraz... jakies fajne hobby sobie przynajmniej mozesz wyszukiwac. moglo byc gorzej. xxxx Nie chce rad, ale dzięki. Widzę, ze ze mną coś nie tak, bo inaczej już bym dawno była mężatką. Biały domek z ogródkiem, dzieci, kot, pies i wczasy w Kołobrzegu tudzież innym Santrope :D Po prostu do mnie w końcu dotarło. Dobry towar jak mówią nie zalega na półce. A ja ciągle siedzę w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.24 Z tym pytaniem trafiłeś w samo sedno, moje gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz cos o sobie: ile masz lat, gdzie pracujesz, jak wygladasz, jaka z charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowany ofertą. Jaki masz stosunek do gier video, seksu, pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaokrętowa
Synu ciul tam z misiaczkami. Płacz to już dawno przeszłość z resztą nie warto. Po prostu jestem inna dziwna i co tam jeszcze. Nie ma innego wytłumaczenia, bo nie ma takiego pecha Mam szwankujacy charakter i tyle Co do wyglądu to dziękuję, ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm u kobiet jest wazny wyglad chyba ze masz jakie chad, bordeline i ciezko z toba wytrzymac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaokrętowa
22:51 Praca- facet ma zarabiaćporownywalnie do mnie Seks- lubię Gry wideo- za stara już jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaokrętowa
Chadu ani border nie mam. No chyba, że o tym nie wiem. Ale myślę, że bym zauważyła. A przynajmniej otoczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś czym się ta inność przejawia? po co ci facet, masz siłę na codzienne seksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaokrętowa
22:55 Tego właśnie nie wiem. Jakbym wiedziała, to bym to mogła zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gralas kiedyś w gry wideo? Czemu uważasz że za stara. Ja mam 30 i pograć jeszcze mogę chociaż wiele gier mi już nie pasuje, brak mi cierpliwości. Seks lepszy ale ileż można to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siorbiesz pałe z połykiem? Jeśli tak to jestem gotowy na poważny związek z tobą oparty na miłościu i zaufaniu,dodam że jestem melancholijny o delikatnym sercu i szczerej osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaokrętowa
Grałam jak miałam 12 lat a 30 ci dawno już skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gram w grę na którą wydałem 59zł. Gdzie siebie widzisz, a w kuchni, bo robię loda, c siedzę obok ciebie i komentuje, d gram z tobą, e wkurzam się że gry są dla dzieci f przeszkadzam pytając o różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wtedy to były gry takie sobie teraz są jak filmy, które sterujesz praktycznie... też mnie interesuje czy robisz loda z chęcią czy wielką niechęcią xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuu co za oblechy sie udzielaja wspolczuje autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie chcesz napisać ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×