Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nadzieja, czy warto

Polecane posty

Gość gość

Zauroczyła mnie pewna koleżanka, próbuję wyciągnąć ją na kawę ale wciąż nie ma czasu. Ostatnio jak napisałem że chyba nie uda mi się ta kawa to odpisała Kolego nadzieja umiera ostatnia. Sprawiła mnie czy dała nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spławiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziala,że nic straconego i moze ramionami wzruszyła a tak w ogole jak nie masz czasu to kawy nieinsynuj bo to po chamsku potem wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ona nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sekunda ze żle odczytałam w takim razie skoro dala nadzieję to znaczy nie jest żle, wydaje mi się,że próbuje twoją wytrwałość i determinację kluczem jest odpowiedż czy Ona Ciebie lubi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszczuj jej dupskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnoszę wrażenie, że lubi. Czyli powiedzenie nadzieja umiera ostatnia to danie nadzieję , czy zbycie typu nie rób sobie nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dała Ci nadzieję i wskazowke nie nalegaj ale i nie odmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mam nie proponować spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwilowo nie,ale miej jakis kontakt z Nią koleżenski na fajnej miłej stopie a jak okazji się znajdzie to spróbuj ponownie, zreszta możesz zastosować inny wybieg np jesli macie dobre relacje widujeciesię to poproś kiedys czy może Ci pomoc np w wyborze krawata,koszuli czy prezentu dla Matki jak się zgodzi to wtedy zaciągnij Ją na kawę;) Mowiąc no teraz to mi chyba nie odmowisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem ze nie widuję, mieszkamy daleko od siebie ... a tak bardzo mi zależy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co innego, w takim razie znajdz powod jakiegos kontaktu nie mowie o kawie dla przykładu moze Ona czyta jakąs ksiązkę albo Ty? wiec mozesz Ja poprosic by Ci pozyczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olała Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma problem logistyczny z Tobą, moze nie cchce Cie odrazu dosiebie zapraszac:) nie mozna się dziwić bo moze to krępujące dla Niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to ja zapraszam, może problem w tym że ma partnera co nawet zakomunikowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma albo i nie ma dziewczyny roznie zwodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu tak zwodzi, co robi źle. Przecież może napisać nie mam ochoty na spotkanie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robię źle miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.46 może ma jakies obawy,za mało Cię zna,nie wie czego się po Tobie spodziewać,może się bać, moze potrzebuje więcej czasu by to przemyslec,poznac Twoje reakcje,Ciebie a jesli kogoś ma to moze byc Jej nezręcznie,czy nie potraktujesz Jej jak dzifki jakiejś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d****i? przecież proponuje jej spotkanie a nie seks randkę , fakt podkochuje się w niej ale to nie znaczy że chce zaciągnąć ją do łóżka Kurcze ale to trudne, nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam widzisz,że trudne:) poczekaj,zobacz czy ta relacja kolezenska nie bedzie z Jej strony kuleć, a jak bedzie sposobnośc wroc grzecznie do tego zaproszenia zapytaj czy moze szczerze z Tobą porozmawiać ,na ten temat,czy ma jakies obawy? a Ty wyjasnij Jej motyw Twojego zaproszenia,powiedz,że nie spadnie Jej włos z głowy bo bardzo Ją szanujesz i nie wyjezdzaj z tematem podkochiwania,bo to za wczesnie:) i ze zwyczajnie chcesz Ją zaprosic by spedzic miłoczas,bez żadnych podtekstow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że już kuleje z jej strony bo ona nie napisze do mnie nigdy jako pierwsza, no poza urodzinami bo wtedy wysłała życzenia. Inaczej kontakt jest tylko wtedy kiedy to ja go inicjuje . Kurde czemu wy kobiety jesteście takie trudne, gdyby do mnie pisała kobieta z którą nie mam ochoty na spotkanie to napisałbym wprost, nie dziękuję nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie targają Nią różne wątpliwości, wszystko zalezy od tego jaki charakter ma dana dziewczyna.kobieta,jezeli nie zaczepia Cię pierwsza to może nie chce być nachalna w twoich oczach? a jesli pamięta o urodzinach to gdyby miala Cie w .upie to by ich nie wysyłala celowo urywając ten kontakt,a moze jednak kogos ma? musisz sam to przemysleć na spokojnie i moze,zobacz co przyniesie czas?:) sam dbaj o ten kontakt,a Ty pamiętasz i Jej urodzinach? dla dziewczyn to wazne jest ta błahostka,idzie 8 marca nie zapomnij,zobacz czy choc podziękuje?:) moze znajdz jakies wspolne podobne zainteresowania to bedzie przynajmiej o czym gadaac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy ludzi łączą pozwalająsię jeszcze lepiej poznać>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale faceci nie przykładaja do tego wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dziadek mowił 'spiesz się powoli'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam o urodzinach oczywiście ,czyli nadal czekać? Nie proponować spotkań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pracowaliśmy razem, pamiętałem też o kwiatach na urodziny, ale jestem skołowany, rok jej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.36 idzie dzien kobiet moze to jest dobra okazja by sie odezwac do Niej,zapytaj co słychac,czy cos fajnego czyta, znajdz temat wspolnych rozmow, popros by Ci cos doradziła ,jakis wymysl banał np prezent dla matki czy kogos innego,ny podała Ci jakis pomysł,staraj sie utrzymywac kontakt w miare spokojnie bez narzucania sie zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mam tak w nieskończoność zagadywać, co tam co u ciebie jak się masz itd? przecież ona sama nie zaproponuje spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×