Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miseczka A

Najmniejsze biusty swiata laczmy sie!!!!!

Polecane posty

Gość Miseczka A

Dziewczyny czy sa wsrod was takie plaskie deseczki jak ja? Chce sie troche podreperowac, moj biust jest nawet mniejszy niz A.:) Czy sa tu faceci, ktorym to nie przeszkadza? Co jest wazniejsze piekna twarz, czy duzy biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
a może liczną się piękne usta stworzone do seksu oralnego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Ja też cierpie na bez biuście :O I żyje... I nie płacze po nocach... A mój mężczyzna nie narzeka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska
Ja tez tak mam niestety, troche cierpie, ale mojemu facetowi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Wstretny podszywaczu, o ustach i seksie oralnym nie bylo mowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeh ja też
przy tabletkach miałam powiedzmy b a teraz jak odstawiłam znowu A ide dziś kupić pancerny stanik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małobiustu
Moj facet ma piekne cialo. Wyglada niczym Apollo. Zawsze sie dziwilam, ze mu nie przeszkadza moj brak biustu. Tez mam mniejszy niz A, ale za to tyleczek calkiem fajny, cha, cha!!! Pozdrawiam cie miseczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Fajnie, mi tabletki nigdy biustu, nawet o centymetr nie powiekszyly:( A mialam zawsze taka nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
A wiecie co jest najgorsze? To ze o seksownym koronkowym staniku możemy tylko pomarzyć! :O Ja nie lubie usztywnianych, pancernych- jak to ktoś nazwał biustonoszy. Producenci bielizny mogli by w końcu zrozumieć, że oprócz zabawy w rycerza albo pancernika istnieją też inne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeh ja też
w sumie na tak mały biust w miseczce koronkowej nie musi byc wcięcia;) ja kupue te usztywniane ale zawsze wyciąam te wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Znam ten bol, tez nosze pancerny stanik. Zawsze wydaje sie, ze mam tam wiecej niz mam. Blogoslawie nasze czasy. Za mojej mamy nie bylo takich stanikow. Dziewczyny musialy wata wypychac staniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Ale ja nie nawidze takich staników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Ja gdybym takiego pancernego nie zalozyla, to bym raczej jak chlopiec wygladala. Zupelnie nic, zadnego wzniesienia w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
heheh :D Przypomniało mi się jak ostatnio kupowałam bielizne :D 4 stanik - za duży, ekspedientka taka zrezygnowana podała mi taki maleńki, bawełniany, różowy w misie ze słowami "przepraszam, ale w tym rozmiarze mamy tylko staniki dla nastolatek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Ja tez niezbyt je lubie, ale to moj jedyny ratunek, zeby w miare normalnie wygladac. Do Zglaszam sie: To ty chyba , az takiego malego jak ja nie masz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaJednataka
Miseczko A.... A ile masz lat?! Ja mam 20 i nikle szanse na powiekszenie sie naturalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Mam A. :) 70A. Taki mi pasuje... Prawie zawsze choć są wyjątki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malobiustu
Oj miseczko!! Ja na pewno mam taki maly jak ty, tez u mnie nic nie widac. Nie martw sie, mamy pewnie inne przymioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 26
i juz sie pogodziłam;) mój chłop niecieri pancerników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Ja mam 24 wiosny. Juz mi racze nic nie urosnie. Moja mama tez miala taki maly, nie ma dla mnie ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Ja mam 23 latka i też na naturalne powiększenie nie mam co liczyć ;) Dziewczyny nie stresujcie się tak. Zobaczcie na modelki... One też wcale dużego biustu nie mają, a dodatkowo... Ja na przykład jestem niska i drobna. Wyobrażacie sobie taką małą dziewuszke z wielkim biustem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Dziękuje w imieniu swoim i reszty bezbiustnych koleżanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
No tak, ale ja np. tez jestem drobna, ale u gory to jak dziecko wlasciwie. Takie chude raczki, a tyleczek taki wlasciwie konkretny, jak by porownac z moja gora. Troche to dziwnie wyglada, jak od dwoch innych osob:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka_
hej :) Ja tez mam małe, coś między A a B, ale raczej w stronę A :P Kiedyś się tym przejmowałam (w odstawówce, na pocz. liceum) ale teraz w ogóle się nie przejmuje, mam faceta któremu podoba się mój biust i to jest najważniejsze :D A w ogóle to wolę mieć małe jędrne niż duże obwisłe wymiona za ileś lat... Duży biust postarza i w ogóle dziewczynę się postrzega bardziej jako przedmiot niż osobę do rozmowy czy cegokolwiek tam... ps) mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
No to jakies pocieszenie, ze chociaz ktos lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Człowiek depresji może dostać jak wyciąga z szafy sukienke którą miałam na weselu w 7 klasie szkoły podstawowej i spokojnie się w nią mieszcze :D Upokarzające :D Czujecie to? :) Od 7 klasy ten sam rozmiar biustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
No bombko gratuluje wielkiego biustu. Ja chcialabym miec chociaz A. Nie to zeby to byl moj glowny zyciowy problem, ale fajnie byloby pochodzic w bluzce bez stanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Zglaszam sie : Nie martw sie mam tak samo. Moge nosic te same ubrania co w podstawowce:). Znam ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaewa31
dziewczyny, ale za to male piersi jakie sa jedrne i sterczace a duze piersi zawsze sa troche obwisle z nadmiaru ciezaru. A mezczyzni maja rozne gusta. Sa tacy co uwielbiaja male a inni duze. Wazne aby odnalezc w tlumie tego dla ktorego nasze cialo bedzie najpiekniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×