Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nawiążę kontakt z młodą kobietą pragnącą ognistego romansu z dojrzałym

Polecane posty

Gość gość

Pragnę zrewolucjonizować swoje życie uczuciowo - seksualne i w związku z tym poszukuję młodej, w miarę atrakcyjnej fizycznie i wewnętrznie kobiety, z którą przeżyję miłe chwile. Ja - 53 lata, okolice Bielska-Białej, żonaty, ale biernie, nienaganna prezencja, bogate zainteresowania, duży temperament, poczucie humoru. Pozwól mi się poznać, a nie pożałujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałem, że jakiś świętoszek - krytykant się znajdzie. Wyobraź sobie, że moje małżeństwo to fikcja, żona od lat mi nie daje, a ja nie jestem typem cnotnika - lubię wino, kobiety, seks... Nie osądzaj więc, bo od tego jest tylko Stwórca Najwyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w tym złego? Żona o mnie nie dba, to muszę radzić sobie sam, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 25 do 40. Nastolatki i studentki mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona ani inna kobieta nie jest workiem na sperme. Dużo złego, bo możesz przez swoją chuc zranić i żonę i inną kobietę. Kobiety to nie zabawki do używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zapewnisz tej kobiecie? Zaangażowanie uczuciowe i poczucie bezpieczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jest to ogłoszenie. Myślisz że dwa razy młodsza na ciebie poleci? Niby co możesz jej zaoferować? :D Taka co się puszcza to chociaż sponsora szuka aby coś mieć ze starego dziada a tu takie ZERO pod każdym względem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze były i będę chętne na żonatych. I nie wszystkie chcą rozwodu tylko innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żonie to pewnie nawet wrażenia nie zrobi - jest zajęta innymi sprawami. Od kochanki natomiast chcę czegoś więcej niż tylko seksu. Lubię kobiety mądre, z zainteresowaniami, otwarte na świat, z którymi można spędzić czas na różne sposoby. Moja, jak czas pokazał, do takich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:53 - Sam żeś żałosny, ćwoku. Mam wiele do zaoferowania, ale ty oczywiście nie musisz o tym wiedzieć. Co zapewnię? Miłe chwile, ciekawe rozmowy, wyjazdy, wsparcie duchowe, no i oczywiście bujne życie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorhy, ale tekst bujne życie seksualne mnie rozjechał, od motelu do motelu, haahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to. Są kobiety, którym odpowiada taki układ i nie ma w tym złego, bo wszystko jest dla ludzi. Ale co mogą o tym wiedzieć jacyś katole na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ha ha ha :D "wsparcie duchowe" no bez jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujne - z licznymi eksperymentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiej się, śmiej, matole. Jestem dobrym człowiekiem i potrafię kobiecie okazać wsparcie, gdy tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę spać, bo o tej porze to chyba tylko gimby i katole tutaj siedzą... Wracam jutro, więc chętne zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym człowiekiem? Ha ha ha :D Zaiste dobry to człowiek zwiedzający żonę i chcący zmarnować życie innej kobiecie, ba! Dwóch kobiet! Jesteś po prostu obrzydliwy! Fuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz 53 lata? :D hahaha :D Powiem ci tak...jak bylem maly to chcialem zostac strazakiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty vhuyu y*******, mama placze przez twoje zdrady. i dala se rozjechac pissde porodami , bo jasniepan chcial dzieci i nie mogl k*****sa powstrzymac. a potem te dzieci mial w du.pie a zonie mowil ze ma wiadro miedzy nogami. nienawidze cie tato. idz z******aj mariole, 48-latka to twoj przedzial wiekowy stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje małżeństwo to fikcja, żona od lat mi nie daje, a ja nie jestem typem cnotnika x oczywiście że nie jesteś typem cnotnika, jedynie żałosnym tchórzem jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, Miłe chwile, ciekawe rozmowy, wyjazdy, wsparcie duchowe, no i oczywiście bujne życie seksualne. czyli parafrazujac nie masz grosza przy pupie(nie sponsoring), bujne zycie seksualne to raczej z rownolatkiem a nie starym dziadem ktoremu wszystko juz zwisa. Owszem sa mlode krorym taki uklad odpowiada ale nie Maja powodu zeby wybrac Ciebie zamiast sponsoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze narpierw bądź odważny i się rozwiedź a nie wylewasz na kobiete która c****erze gotuje dzieciaki wychowuje garść pomyj tylko dlatego ze chcesz się dowartosciowac z sucharem i znalesc młódkę by popiescic. wiesz jesteś poniżej zeraz prezencją inteligencją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiedz sie i wejdz w zwiazek z kims bardziej odpowiednim. To co Ty oferujesz moga miec z rowiesnikiem I wiecej, Bo jezeli sie zaangazuja, to beda miec zwiazek, weekendy, swieta, wakacje razem. Bycie " druga" jest idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa że są kobiety które wolą dyskretne spotkanie ze starszym mężczyzną niż młodym, który może narobić kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Ty wiesz lepiej. Te panie o ktorych wspomniales beda chciec prezentow, itp. Panie, ktore szukaja tylko zabawy beda wolec mlodszych, rowniez w zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co tutaj jeszcze robisz na tym forum ? Idź w teren i szukaj marzycielu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wsparcie duchowe" bwahahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam, ile desperately polecialo na biednego 53 latka z wyobraznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×