Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę mieć dzieci...

Polecane posty

Gość gość

Nie rozumiem dlaczego ludzie, którzy mają lub chcą mieć dzieci są zbulwersowani faktem, że ktoś tych dzieci może po prostu nie chcieć. Ja nie mam z tym w ogóle problemy, że ktoś chciał dzieci, a sama ich nie chcę. Osobiście nie widzę żadnych plusów i powodów dla których warto. Widzę natomiast sporo minusów... Ja przede wszystkim lubię jak jest mi wygodnie, cenie sobie życie bezproblemowe, bezstresowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, masz rację. Jednak dziecko nie powinno postrzegać się w ramach problemu i dodatkowego stresu. Owszem, bywa kłopotliwe i problematyczne pogodzenie niektórych rzeczy z wychowywaniem dziecka.... nie mniej jednak dziecko potrafi wnieść w nasze życie wiele radości i świeżości, a niejednokrotnie nadaje jemu nowe znaczenie, sens. Sam mam sporo lat na karku i jestem kawalerem. Wygodnie mi się żyje i nie wyobrażam sobie innego życia. Także unikam stresów i problemów jak ognia, ale wiem jedno... w moim życiu jest pustka i czegoś mi brakuje. Tym czymś jest rodzina, żona, dziecko, dom. Jak już wspomniałem, jest mi dobrze tak jak jest, ale czegoś brakuje. Nie da się tego uczucia tak jednoznacznie opisać. Nie da się... Wydaje mi się, że to też kwestia tego czy trafimy na odpowiednią osobę przy której wszystko nabiera sensu i zyskuje na znaczeniu. Tego Ci życzę... abyś odnalazła swoją drogę w tej mgle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, większość dzieciatych mężczyzn jest w ten czy inny sposób nieszczęśliwa. Często dlatego, że po urodzeniu dziecka kobiety przestały z nimi uprawiać seks. Więc uważam że z perspektywy mężczyzny dzieci są przereklamowane, a Ty widzisz jałowe życie i ubzdurałeś sobie, że gdybyś miał żonę i dziecko to byłoby ono lepsze. Wielce ogromne niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tego typu wypowiedziach odkrywam, że zdecydowanie różnie się od tej większości i wcale tego nie żałuję. Więcej się nie będę tutaj udzielał. Unikam patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:50 - Dlaczego sugerujesz, że nie mam swojej drogi w życiu? :o Ja nie podzielam podobnych uczuć tj. pustki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża może zniszczyć urodę... Nadmierne kilogramy, zmiany w figurze, rozstępy, wypadanie włosów. Nie fajna sprawa... :o Dzieci to jest obowiązek i odpowiedzialność za drugiego człowieka... Ja nie lubię ani poczucia obowiązku, ani odpowiedzialności. Wolę przeznaczać pieniążki na siebie, na swoje cele i przyjemności... Mając dziecko sporo kasy idzie na ubranka, pampersy, zabawki itd. Poza tym jestem wygodnicka... Nie chciałoby mi się wstawać w nocy z łóżka co 5 minut, prowadzić do przedszkola, szkoły np. na 8:00 rano podczas gdy mogę sobie leżeć w łóżku do 11:00, nie chciałoby mi się pomagać w lekcjach... wolę sobie odpocząć, zrelaksować się, zadbać o siebie, poleżeć sobie z maseczką. Mogłabym w nieskończoność wymieniać same minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z odpowiednią samicom to można by i 13 zrobić ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w czym problem? Nie chcesz dzieci i ich nie masz, co nas to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie rozumiem ludzi, którzy krytykują mnie z tego powodu. Ja nie chodzę i nie komentuje, że ale ktoś głupio zrobił decydując się na dziecko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie chcesz to jesteś wyrzutkiem apołeczeństwa, co innego jeśli nie można być rodzicem albo ma się nieodpowiedniego partnera. Takie powody można usprawiedliwić ale nie "księżniczke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciebie rozumiem autorko i trzymaj sie swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 - Czekałam na takie komentarze. Uwielbiam ten ból tyłka w ludziach. :D Co ci do tego, że wolę wygodne życie? Wolę sobie kupić torebkę Louis Vuitton, dbać o wygląd niż inwestować w dzieci... Naprawdę lubię jak jest mi wygodnie. :) I chyba to tak boli innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:03 - Dziękuję za odpowiedź. Zdania nie zmienię. :) Za bardzo lubię swoją wygodę żeby ściągać na siebie problemy i obowiązki. Posiadanie dzieci obowiązkowe nie jest i nie definiuje człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.07 Można mieć wygodne życie mając dzieci i nie tłumacz się. Kup sobie od razu dwie torebki i dodatkową szafę. Co za ludzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.07 Nie ty jedna masz wygodnie, uwierz:) a jednak chcą być rodzicem i patrzeć jak dziecko się rozwija, dorasta. Chcą pomagać, wspierać bo czują że dziecko nadaje im sensu. Niestety dla ciebie sensem jest torebka. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci są dla ludzi już poukladanych którzy mają wszystko i się nudzą. Sam bym chętnie bawił się z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sensem jest wygląd celebrytki :D Dlatego bardzo inwestuję w wygląd... Właściwie wszystko idzie na to. Nie wyobrażam sobie innego trybu życia. a torebkę kupię jeszcze nie jedną na pewno... tylko, że ja lubię luksus, a nie taniochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mnie wygląd zewnętrzny w ogóle nie obchodzi, pieniądze oszczedzam lub kupuje konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się właśnie nigdy nie nudzę, zawsze sobie wynajdę jakąś rozrywkę... lubię swoje towarzystwo. Nudziłabym się gdybym miała zajmować się dzieckiem i musiałabym się oderwać od moich ulubionych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 - Fantastycznie, żyj jak lubisz. Wolisz przeznaczyć swoje pieniądze w inny sposób niż ja? Wspaniale! Tylko dlaczego inni nie rozumieją, że dla mnie akurat wygląd jest ważny i wolę w ten sposób spożytkować pieniądze i czas. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie wiem ostatnio mylem się w kwietniu, czas się umyć bo dostanę jakieś grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś osobiście gdybym miał prwcowac na włosy paznokcie zęby piersi i kosmetyki to bym się zwolnił leżał i smierdzial, inwestujesz by zagadal jakiś badboy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestuję bo lubię pięknie wyglądać, lubię o siebie dbać... sprawia mi to przyjemność... kupowanie kosmetyków, używanie ich, robienie zabiegów urodowych. Relaksuję się przy tym. I kocham się potem podziwiać przed lustrem. :D Nie zależy mi żeby zagadywał jakiś badboy... Jeśli chodzi o związki to również mam nietuzinkowe poglądy. Mało kto mi się podoba i mi odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze dziewczyna, ze nie chce miec dzieci i nie neguje i nie obraza kobiet, które je maja. Ale zawsze sie jakies p***y znajda, co napiszą, ze współczują, ze dla autorki ważniejsza torebka niz posiadanie dziecka:O Naprawde az tak was dupska bolą?:O Nie rozumiecie to trudno, ale takie komentarze wsadźcie sobie w tłuste dupska, Bo autorka prawdopodobnie również ma w d***e, co myślicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś aha ja tego niecierpie cały dzień się np zbieram by obciąć paznokcie w przedszkolu dzieci się ze mnie śmiały bo zawsze miałem za długie mycie zębów to samo to wszystko jest takie męczące nie wiem jak można to lubić do tego marnuje to czas mi zadbanie o całe ciało zajmuje cały dzień gdybym musiał codziennie strzelił bym sobie w lep dzień zmarnowany zamiast pograć polezec popracować to trzeba przed lustrem dbać o kupę mięsa by innym ludziom się podobało, mógłbym nie mieć lustra w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo to dziwne że nie chce mieć małej dziewczynki małej siebie dać życia wypełnić swoje życie, są to koszty i obowiązki ale ty też byś nie była na świecie gdyby matka wolała torebki, swoją drogą nie rozumiem co za różnica mieć inną torebkę nie możesz trafić na tą odpowiednią co ci się podoba i nie chcesz innej? Nie znam się jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że każdy powinien żyć jak lubi. Ktoś ma ochotę założyć rodzinę to bardzo fajnie. Ja nikomu nie narzucam, że musi używać takich i takich kosmetyków, robić takich, a takich zabiegów żeby być kimś wartym i się liczyć. :o W niczym mi to nie wadzi. Nie lubisz dbać o wygląd? To nie dbaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ok skoro nie chcesz to nikt Cię nie zmusi. Życzę żebyś Znalazł a faceta o podobnym punkcie widzenia. Mam znajomą niby obydwoje z mężem nie chcieli mieć dzieci. Potem mu się idwudzualo ze jednak tak z kolei ona nie bo figura blokada psychiczną strach przed porodem. I ok facet to zaakceptował. Teraz ma 33 lata i poczuła instynkt ale facet uważa zr sa już za starzy hmm. Taka wymówka bo psuje się u nich w związku. Kiedys myślała nad rozwodem ale jakoś im się poukladalo. Także ludzi w się zmieniają, dojrzewają więc nigdy nie mów nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kimś wartym to jestem w banku dla zamożnych klientów i tam co drugi ma boiler brodę i w chuj pieniędzy, o wygląd zewnętrzny dbają biedni to pozerzy cały hajs na wygląd a na konie hula wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×