Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę was martwić ale w Polsce jest coraz więcej ciapatych

Polecane posty

Gość gość

Nie tylko Warszawa ale takze mniejsze miasta, juz widze nastoletnie dzieci ciapatych. Warszawa przezywa oblężenie murzynów, ruskich i czeczenów. Zle sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam obserwuje jedynie wzrost liczby małych ciapaciątek przywożonych przez Polki z egzotycznych wakacji lub pracy na zachodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziadostwo rozprzestrzenia sie po calym swiecie......najgorsze jest to ze polki jeszcze rodza im dzieci ,oni maja cos w glowach wpojona zapanowac swiatem......oni sa jak szcury nie wytepisz jak plaga juz sie zacznie......przykre,myslalam ze w polsce do tego nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruscy wkraczaja do polski i bedziemy ich utrzymywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie to takie samo gówno jak ciapaci i murzyni, nie wiem co gorsze. Mafia, meczety i grozenie islamem czy ogolny burdel jak w buszu :O Nie mam nic do uczciwych Rosjan, którzy uczą się polskiego, pracują i normalnie zyją ale wiekszosc to patologia, przestepcy i złodzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak na lotnisku we Wrocławiu czekałam na rodzinę z UK, to stało kilka takich loch z ciapackimi pomiotami. Dwie usiadły, a raczej rozlały się na 4 siedzeniach (po jednym na każdy półd*pek) i zaczęły opowiadać o swoich 'ukochanych'. Jak im vizy załatwiają, jak pieniądze dla nich oszczędzają i takie tam różne. Jak zobaczyłam ich te 'wynalazki' to się mało co nie zakrztusiłam - niewiele większe to było od mojego 9 letnie siostrzeńca, z popalona skórą od słońca (typowe dla pastuchów kóz) i takimi krzywymi mordami. Aż wstyd, ale to podobno miłość, heh.. Dlatego nie martwcie się, porządne i atrakcyjne kobiety nie wiążą się z byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się staram na nich nie patrzyć, bo oczy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję psy j****e że niedługo zdechniecie, kiedy kurtyna kłamstw opadnie, i okaże się co i jak. TFU!!!! Pluję wam w twarz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodemus
mnie bardziej martwi wzrost oszołomstwa które np tu widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedźcie k***y za granicę, jak was kilku na raz w d**ę w********i to wam się odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumcie że porządne Polki nie zadają się z ciapatymi. Więc o co kaman? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Ty masz te porządne polki? Za dużo bajek oglądasz. Porządni to co najwyżej mogą być Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasrani rasisci. Polska to kraj zacofany, nietolerancyjny. Wy zyjecie w czasachwojny secesyjnej... ciemnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, powiem tak, mieszkam w wiedniu, juz dlugo i tutaj sa ludzie wszelkiej masci, narodowosci, rasy i naprawde zyja w zgodzie. Nie ma dyskryminacji i przejawow rasizmu. Dziwie sie ze w 21 wieku wielu Polakow jest wciaz tak ograniczonych umyslowo.. Smutne naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład ja. Możecie mnie uznać za nietolerancyjną, ale nie trawie żółtków, rosjanów, "muźinów", arabów. Coraz ich więcej w PL. Nie mogę na nich patrzeć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie bylabym w stanie byc z Wlochem a co dopiero z ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek jest czlowiekiem, jezeli naprawde masz takie uczucia w stosunku do obcych narodowosci to oznacza to jedynie, ze jestes bez serca, jestes zlym czlowiekiem, ograniczonym. Swiat jest dla ludzi, to my wyznaczalismy granice, nie Bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami sobie zasluzyli, islam, zacofanie mentalne, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowcie co chcecie, zyje z obcokrajowcem i jestem o niebo bardziej szczesliwa niz z Polakim, ktory mnie zdradzal i ponizal. Teraz czuje sie jak kobieta i jestem spelniona w zyciu osobistym. Nie wierze w nienawisc rasowa, nie rozumiem jak mozna kogos nienawidzic z powodu pigmentu skory czy kraju pochodzenia. Niewazne czy jestesmy biali, czarni, w gwiazdki czy w kropki, wazne jest to czy potrafimy kochac i szanowac innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rasiści tylko to upokarzające być świadomym, że polka, rodaczka puszcza się z jakimś gościem ( nie istotne już jaka narodowość czy kolor skóry) a później żyje taka z tymi swoimi dziećmi na koszt uczciwych ludzi. Biologicznie wypieracie własne polskie geny sprowadzając tych bawidamków do naszego kraju przez co kolejne polskie kobiety tracą głowę i są przez nich krzywdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam jeszcze o żydach i romach. To jeszcze nic nie znaczy, że kogoś nie lubię to jestem złym człowiekiem. Po prostu trzymam się od nich z daleka. Przecież nic im złego nie robię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upokarzajece ale to aami Polacy wpychaja mniej urodziwe w czarne ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec dla mezczyzn to upokorzenie, ze Polka wybiera mezczyzne innej nacji.. czyli kto tu ma Problem? Ona, jej Partner czy ty? Zrozum, ze nienawidzisz ich tylko dlatego, ze one ich wybieraja zamiast was. Tworza dla was konkurencje. A o uczciwosci i solidnosci tych mezczyzn nic nie wiesz, bo ich po protu personalnie nie poznales. Oczywiscie zdarzaja sie negatywne osobowosci, ale zli ludzie sa na calym swiecie, tak samo jak i dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za polemike, musze juz isc. Pozdrawiam wszystkich tolerancyjnych i wyrozumialych. Milosc,Pokoj, Wzajemny Szacunek - to recepta na szczesliwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropnie wyglądają :D źle bym się czuła gdyby mnie jakiś ciapaty etc. dotykał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm a może w kraju jest więcej bab niż facetów i nie starcza Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie chodzi o to kogo wybiera ale o to, że na siłę pchacie się w ich ramiona mimo, że tyle razy jesteście przez nich krzywdzone. Później wracacie z podkulonymi ogonami ile to afer i misji odbijania dzieci czy wywożenia ich z zagranicznych krajów i to wszystko na koszt polskich obywateli. To jak świadomość, że wybierasz faceta bo masz dziecko z jakimś draniem a później wybierasz tego spokojnego bo szukasz tatuśka co będzie was utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się przekona za jakiś czas i wróci do PL z swoim bachorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×