Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie jestem jej pierwszym

Polecane posty

Gość gość

Mam 18 lat, moja dziewczyna 19. Ona jest moją pierwszą dziewczyną z którą się kocham, ja jestem niestety drugim jej chłopakiem z którym to robi. Kocham ją i chce być z nią. Na początku związku mi to wcale nie przeszkadzało, dopiero po 7 miesiącach razem mam o to problem co drugi dzień. Zależy mi na niej i mocno ją kocham ale przez to, że nie jestem jej pierwszym nie mogę sobie poradzić. Cały czas ją o to obwiniam, krzyczę na nią. Nie znaliśmy się wtedy gdy ona robiła to z pierwszym chłopakiem. Chce być z nią ale moje pretensje o to niszczą nasz związek. Co powinienem zrobić? Psycholog może pomóc i sprawić, że nie będzie mnie ten fakt boleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobisz jak za np 10 lat spotkasz kobietę w wieku np 27 lat, któa będzie miała 8 facetów przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes debil. Gdyby moj facet robil wyrzuty o takie cos to bym sie z nim rozstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyluzuj. Ja mam 6 na koncie i mojego to jara. Ja osobiscie nie chcialabym faceta ktory nie ma zadnych doswiadczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem sytuacja się odwróci - Ty będziesz pierwszym dla swojej nowej, niedoswiadczonej dziewczyny. I to ona będzie Ci truła i truła, aż związek się rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero po 7 miesiącach przypomniałeś sobie, że jestes drugi? Daj spokój, zostaw ją, masz zadatki na typowego zazdrosnika, zazdrosnego o przeszlosc. A powszechnie wiadomo, że przeszłości nie da się zmienić. Inteligentni ludzie to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×