Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę dogadać się ze swoim chlopakiem

Polecane posty

Gość gość

Witam jesteśmy razem ok 8 miesiecy. Ja 24 lat on 31. Nie mieszkamy razem Od pewnego czasu nie możemy porozumieć się ze sobą. Klocimy się o wszystko. On jest człowiekiem który ma bardzo silny charakter i ma twarde zasady w życiu takie jak zero zazdrości zero klamstw, dobrosc dla wszystkich dokoła zero złości, prawdziwy szczęśliwy związek, przyjaciele na pierwszym miejscu Razem z druga polowka Ja natomiast jestem osoba potrzebujaca dużej uwagi, wsparcia, miłości i całkowitego oddania. Jakiś czas temu odezwala się do niego jego była dziewczyna która go zdradziła. Zaczęli rozmawiać bardzo mi się to nie spodobało i powiedziałam mu o tym ze nie życzę sobie aby mieli kontakt. On zarzucił mi zazdrość i zero empati dla drugiego człowieka a to ze SOE do niego odezwala to nic nie znaczy dla niego. Bardzo go kocham i chce żeby nam się udało ale wkurza mnie to ze on nie widzi mnie tylko na pierwszym miejscu. Nie chce się zmienić dla mnie. Ok może i różnimy się trochę charakterem i sprzeczamy się w pewnych kwestiach ale jest nam ze sobą naprawdę bardzo dobrze Gdy jestesmy sami . on mówi ze odpycham swoimi histeriami i jak tak dalej pójdzie zostawi mnie. Chce tylko żeby choć trochę mnie zrozumiał. Ufam mu ale nie chce żeby pisał z była czy lajkowal jej zdjęcia. Nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście zbyt różni. Praca nad takim związkiem będzie bardzo ciężka tym bardziej że nie znacie się znowu tak długo a tu już takie problemy. Poważnie się zastanów czy tego właśnie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×