Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie możemy wrócić choć chcemy

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałbym sie poradzić jestem młodym nie wiem czy dojrzałym uczuciowo mężczyzną w moim związku zaczęła sie kłótnia jestem ze swoją kobietą 3 lata przez 3 lata mało wychodziliśmy rutyna monotonia po jednej kłótni mi to powiedziała że ma dość monotoni więc zabrałem ją na dyskoteke chyba nie czuła że mi sie podoba i tydzień później zapragnęła wyjść z koleżankami i sie napić na dyskotece jestem wielkim zazdrośnikiem i z powodu tego że widzimy sie raz w tygodniu właśnie wtedy kiedy chciała wyjść zrobiłem awanturę i napisałem że nie chce być z taką dziewczyną dzień później po przemyśleniu sprawy napisałem że przepraszam i od tamtej pory gdy sie widujemy czujemy dziwne uczucie takie bardzo sztuczne nawet nie potrafimy tego nazwać oboje cierpimy chcemy wrócić do tamtych chwil kiedy byliśmy szczęśliwi ale gdy piszemy o miłości to uczucie wraca postanowiliśmy sie rozstać i przy tym oboje płakaliśmy bardzo przytulaliśmy sie i chyba sami nie wierzymy że sie rozstaliśmy bo utrzymujemy kontakt lecz sie nie widujemy oboje nas boli ze sie tak czujemy przy sobie i oboje nie chcemy wszystkiego zerwać. Ciężko nam wypowiedzieć słowa ze sie kochamy a mimo to chcemy ze sobą zostać, nie chce tutaj krytyki tylko rady z mojej strony wygląda to tak że nie chce aby ktoś inny był na moim miejscu przy niej a ona pisze że ma nadzieje że uczucia wrócą i my a oboje nie wyobrażamy sobie innych osób blisko. Próbujemy sie wspierać razem czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma do czego wracac ani do kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×