Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie nawidze facetow bo nie maja szacunku ani kultury do kobiet

Polecane posty

Gość gość

A najlepsze jest to ze jestem z facetem ponad 6 lat.. I chyba ma juz dosc ...ktos tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duzo kultury ale kobiety wolą bad boyów dlatego jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez powoli trace cierpliwosc na ich wszelakie zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie uwielbiaja bad boyow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kał (inaczej stolec, ekskrementy, odchody) – odpadowe produkty procesu trawienia. Kał powstaje w jelicie grubym. Resztki pokarmowe przemieszczane z jelita cienkiego do jelita grubego mają konsystencję stosunkowo płynną. Dopiero w jelicie grubym dochodzi do końcowej fazy resorpcji wody i zagęszczenia kału. W skład kału wchodzą resztki pokarmowe, śluz, bakterie, resztki nabłonka, woda, itp. Kał przesuwa się w jelicie wskutek ruchów perystaltycznych. Ostateczne jego formowanie zachodzi w o******cy. Wydalany jest podczas defekacji przez o***t, dzięki skurczom ścian o******cy. Kał człowieka i innych ssaków charakteryzuje się dość znaczną gęstością, natomiast w przypadku kręgowców innych niż ssaki (z wyłączeniem stekowców), może być znacznie rozcieńczony. Wiąże się to z faktem, że w końcowej części jelita grubego (kloaka) znajduje się u nich ujście moczowodów. To właśnie z tej przyczyny kał ptaków (guano) charakteryzuje się znaczną płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jesteś z jakąs więzienną patologią, skoro tak piszesz. Skoro nie stać Cię na więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z normalnym facetem. Ktory po prostu o mnie chyba za bardzo zapomina...a nie z jakies patologi wiec spadaj!kolejny idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. I wcale to nie wynika z posiadanego wykształcenia, posiadanego majątku, wyznania religijnego czy przynależności politycznej.Oni po prostu mają to w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×