Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinka

Nie rozumiem takich nocnych telefonów

Polecane posty

Wczoraj w nocy, ok.2 w nocy, zadzwonił do mnie masturbujący się facet i jęcząc wniebogłosy, między jednym sapnięciem a drugim, szeptał dławiony spremą: - Chcesz mnie? Nie chciałam mu przerywać tej ekstazy lecz dławiona snem odłożyłam słuchawkę, rzucając w przestrzeń niecenzuralne przekleństwa. Oczywiście zasnęłam natychmiast; żaden zboczeniec nie był w stanie mi w tym przeszkodzić :) Nie rozumiem tylko jednego - jak można wykonywać o takiej porze seksowne telefony do osoby, której się nie zna, i do tego, jak można mieć zastrzeżony telefon ? W końcu, gdybym była chętna, mogłabym oddzwonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claspi vel boski przystojniak
seksowne telefony? jak moze byc seksowny telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było napisane żartobliwie. :) Zapewniam, że dla mnie o tej porze ten telefon był obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski przystojniak*
Nie wiem jak można przez telefon poznać, że facet się masturbuje? Chyba, ze masz jakieś doświadczenie? Pracujesz w jakiejś agencji sekstelefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie było mnie troszkę ;) Otóż można poznać po tembrze jego głosu, a także po pewnych odgłosach docierających do mikrofonu. Doświadczenia mi brak, ale Twoja pewność wystarcza by domyślić się, że Tobie go nie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś to Ty dzwoniła, płaciłabyś 7 PLN za minutę!!!!! Trzeba było korzystać z okazji a nie filozofować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×