Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale musiałam

Polecane posty

Gość gość

facet pisze ze mną 1,5 roku ale nie proponował spotkania, w końcu wybuchnełam to powiedział ze to dlatego że się bał ze mnie straci i ze chce się spotkać. Ogólnie to ja cały czas musiałam naciskać bo chyba nie spieszy mu się do spotkania i wczoraj znów nie wytrzymałam i mu wygarnełam żeby oddał mi moje 1,5 roku życia i ze go nie chce. Może pomyślcie ze jestem nienormalna ale to boli gdy ktoś robi nadzieje przez taki długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty proponowałaś mu spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemy gimnazjalistki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co Ty czekasz? Jakby chcial, to by sie spotkal, ale najwyrazniej nie chce, a Tobie wciska kity, ze sie boi :D ile _Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło mu zaproponować spotkanie jak tak bardzo chciałaś się spotkać. I po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak ale gdyby mu zależało to sam by zaproponował a nie żeby kobieta miała naciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wstawilas najlepsze foty i wygladasz jak miss, on trzepie konia i boi sie rozczarowania, jak cie zobaczy na zywo to straci na ciebie ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tekst, że gdyby mu zależało, to by się spotkał. Pewnie to samo pomyślał o tobie. A może faktycznie nie jesteś tego warta. Tylko jak można komuś zarzucać, że zmarnował ci życie. To jest właśnie życie. Dopiero po półtora roku nauczylas się czegoś i zrozumialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem tego warta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie to śmieszne a mi jest przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym ty się przejmujesz, dziewczyno??? olej dziada bo jak przez tyle czasu nie zaproponował spotkania to znaczy,że go nie chciał, nie był tym zainteresowany. Ma coś za uszami i ciesz się,że nie musiałaś mierzyć się z tym w realu bo byłoby Ci może bardziej przykro, jakby np. wyszło, że ma żonę. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię czy ma żone chyba gdy się ma kogoś to nie ma się czasu rozmawiać codziennie całe dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona to tylko przykład, może chodzić o coś innego, dużo gorszego. Nie zmusisz go. Miej honor i nie odzywaj się do niego już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twierdzi ze się bał ze mi się nie spodoba realnie i boi się odrzucenia bo mu zależy a z tego co mówił to do innych dziewczyn jeździł ale go wystawiały. Na wszystko musze naciskać bo sam nawet nie wspomni o spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałaś go np na kamerce? czy tylko zdjęcia? Możliwe że ukrywa przed Tobą swój realny wygląd i stąd ta obawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze ze nie wiem jak wygląda bo polubiłam go za charakter, jedynie widziałam jego sylwetkę bo wysyłał takie zdjęcia gdzieś z gitara w tle i kawałkiem siebie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co ciągle podnosisz temat? Daruj sobie całkowicie tego faceta i już. Nie traktował Cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz odpowiedź... skoro dostał kilka razy kosza znaczy że nie jest zbyt atrakcyjny fizycznie... I faktycznie boi się Cie stracić przez to dlatego też przeciąga waszą znajomość internetowo jak najdłużej może... Tutaj musisz działać ostro, zerwij z nim kontakt. Jeżeli chcesz Was sprawdzić w realu nadal to postaw ultimatum że albo spotkanie albo koniec. Jeżeli nie będziesz ostra i stanowcza będzie cały czas przeciągał spotkanie i nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMA sobie odpowiedziałaś. Wygląd to jedno a kłamstwo to drugie. Olej go,niech nie marnuje Ci więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×