Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Efiolla33

niektórym trudno w to uwierzyć ale ...

Polecane posty

Gość Efiolla33

homoseksualiści zaczynają sięgać po przemoc aby forsować swoje homoplany. Niektórzy obawiają się, że wkrótce pojawi się homoterroryzm, że pojawi się gejowska al-kaida. Oto artykuł z "Le Monde" na ten temat: http://wiadomosci.onet.pl/1410611,2678,kioskart.html MODERATORZY PROSZĘ BEZ CENZURY !!! To materiał z poważnego francuskiego dziennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efiolla33
to początek artykułu : Homozwiązek albo śmierć Włoskiemu biskupowi, który przyczynił się do zablokowania projektu legalizacji związków cywilnych, grożono nawet śmiercią Nie ma dnia, by na murach włoskich miast nie pojawiło się hasło wymierzone w papieża, biskupów, Watykan. Wszystko z powodu wystąpienia episkopatu przeciwko nowej ustawie o związkach cywilnych (DICO), którą ma zamiar wprowadzić rząd Romano Prodiego. Najbardziej dostaje się biskupowi Angelo Bagnasco, przewodniczącemu Konferencji Episkopatu Włoch. "Uważaj, Bagnasco, jeszcze wieje wiatr" (cytat z włoskiej piosenki partyzanckiej) – takie graffiti pojawiło się na jednym z kościołów w Genui wraz z groźnym symbolem: rysunkiem pistoletu P38, jakim posługiwali się włoscy terroryści w "latach ołowiu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efiolla33
na razie jest to przemoc werbalna jednak tak ostra w formie, że podlegająca o ile znam prawo ściganiu przez stosowne organa w każdym cywilizowanym kraju ... jestem tylko ciekawa kto odważy się ścigać gejów-terrorystów. Moim zdaniem nIkt! Bo zaraz zostanie oskarżony o homofobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychol
wiedziałem że tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilowski
i widać, że zboki to nie owieczki są jak usiłują ich przedstwawia homoentuzjaści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulesznik
zobaczymy wkrótce na europejskich ulicach pedziów w kominiarkach z kałasznikowami i podkładających bomby. Ja wam to mówię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseułdnim
:-) Ja mam w sobie odwagę, żeby ścigac pedałów-terrorystów. Dodam, że mam odwagę nazywać pedała pedałem bez względu na okoliczności. A pedały są terrorystami w innym znaczeniu. Oni wmuszają, w naszą niepedalską świadomość, żeby uważać ich za "mniejszość seksualną". Osobiście jestem skłonny uważać pedałów za "mniejszość", którym sperma padła na mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×