Odpowiedz na ten temat

nieudane spotkania w realu

• kobietatrenujaca 2017.11.02 [22:10]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    4. wygraj 10.000 zł !!!
  • gość 2017.11.02 [22:45]
    Pierwsza zasada nie umawiac sie dzisiaj z kobietami z interenetu a)to paszczury a ich zdjecia nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia
    b) zrabane modelki chcace cie naciagnac na obiad
    c) chlopak ktory co noc ja bzyka ma dosyc jej chrzanienia glupot bo nikt normalny nie chce ich sluchac i chca z kims pogadac bo sie nudza
    d) panie szukajace ksiecia z domem praca prezesa i wygladem brada pita same wygladajace przecietnie
  • gość 2017.11.03 [05:15]
    gość wczoraj [22:45]- a JA po swoich doświadczeniach stwierdzam, że to wielu młodych mężczyzn ma problemy z samym sobą- albo bawidamki szukający przygód i łatwego seksu- albo wręcz przeciwnie- zakompleksieni "życiowi nieudacznicy".
    Ma któraś z Pań podobne spostrzeżenia ??? usmiech.gifjezyk.gif
  • Fitness Security 2017.11.05 [19:03]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    wygraj 10.000 zł !!!
    bardzo gorąco polecam usmiech.gif
  • gość 2017.11.09 [09:07]
    Miałam trzy spotkania.
    1. Trochę pisaliśmy ze sobą. Potem spotkanie. Wygląd nie powalał z nóg, ale tragedii nie było. Fajnie się rozmawiało, ale to nie było to. Potem dzwonił, chciał iść na spacer, wybraliśmy się razem na wycieczkę. Po powrocie napisał mi, że nie pasujemy do siebie i szukamy czegoś innego. Ok. Jednak gdy po kilku tygodniach spotkał mnie na mieście wręcz bombardował mnie wiadomościami i zapewnieniami jaka to ja piękna.
    2. Poznaliśmy się na lokalnym portalu z ogłoszeniami. Cały czas czułam się testowana. Był taki apodyktyczny. W końcu po kilku spotkaniach zamilkł. Po dwóch miesiącach odezwał się znów, ale go olałam.
    3. Bardzo długo ze sobą rozmawialiśmy przez telefon. To chyba trwało rok. W końcu spotkanie. Takie trochę dzikie, ale zaiskrzyło. Teraz troche żałuję, że tyle zwlekałam z tym, aby go poznac, bo na prawde w porządku facet. Jak na razie wszystko jest super.
  • pozytywnazazdrosnica 2017.12.28 [23:24]
    Pozytywnie zazdroszcze wszystkim, których spotkania skończyły sie happy endem usmiech.gif
  • ObuwieInstel 2018.05.31 [16:02]
    Jeśli interesuje Cię obuwie to w naszej ofercie znajziesz wiele ciekawych ofert, a w związku z 10-leciem firmy polecamy również wziąć udział w konkursie, do wygrania obuwie dla każdego usmiech.gif Adidasy, sandały i wiele więcej http://xurl.pl/wygraj_buty
    Pozdrawiamy
    ObuwieInstel
  • JaNieJaIjaCzyliMy 2018.06.30 [22:40]
    Czy ktoś jeszcze napisze o swoich przeżyciach? oczko.gif
  • DeuX34 2018.08.22 [17:33]
    Moim zdaniem warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Oni bardzo często są w stanie pomóc usmiech.gif
    Negatywne uczucia istnieją w tobie, nie w otaczającej cię rzeczywistości. Nie trudź się by ją zmieniać. Nie próbuj zmieniać innych. Marnujesz czas i energię.
  • Agniechabezpecha 2018.08.26 [17:45]
    2005 rok, mam 19 lat
    Na forum poznaję faceta o 4 lata starszego
    Kilka miesięcy klikania, zakoch*ję się
    Spotykamy się, iskrzy
    Widujemy się przez rok na odległość, zakochanie level hard
    potem już widzimy się co tydzień i każde wolne dni od nauki- ja studiuję dziennie on pracuje.
    2010 kończę studia, mieszkamy razem, sielanka trwa choć są zgrzyty
    2011 oświadczyny
    2012 ślub
    2013 zaczynamy się nie rozumieć, coraz częstsze kłótnie
    2014 nie rozmawiamy już ze sobą
    2016 rozwód
    2018 jak mogłam być tak ślepa i tyle lat zmarnować?
  • Pilow23 2018.08.28 [18:21]
    Z całą pewnością w Sieci znajdą się informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.
    Kombinuje jak koń pod górę
  • slao1 2018.10.02 [14:25]
    Warto też rozeznać się w tym temacie wśród znajomych. Wydaje mi się, że to może być bardzo dobre rozwiązanie usmiech.gif
    (...) wciąż jeszcze wierzę w wewnętrzną dobroć ludzi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...