Odpowiedz na ten temat

nieudane spotkania w realu

• gość 2017.08.18 [22:48]
  • randkowiczka_rzeszów 2017.10.18 [12:08]
    umówiłam się wczoraj z chłopakiem, który kilka dni temu napisał do mnie na fb. Przez pierwszą połowę spotkania większość czasu gadał o sobie , a potem jakieś 20 minut milczenia mimo że próbowałam jakoś ogarniać rozmowę ( tego nie lubię najbardziej) a na koniec powiedział, że ponad miesiąc temu rozstał się z wieloletnią dziewczyną z którą mieszkał, że w sumie dużo czasu przez nią zmarnował ( takie gorzkie żale). A czułam, że coś jest nie tak bo od początku rozmowy był jakiś dystans. Określam to brakiem chemii w rozmowie . Teraz jak o tym pomyślę to równie dobrze przez większość spotkania mógł wspominać swoją eks.
  • kobietatrenujaca 2017.11.02 [22:10]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    4. wygraj 10.000 zł !!!
  • gość 2017.11.02 [22:45]
    Pierwsza zasada nie umawiac sie dzisiaj z kobietami z interenetu a)to paszczury a ich zdjecia nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia
    b) zrabane modelki chcace cie naciagnac na obiad
    c) chlopak ktory co noc ja bzyka ma dosyc jej chrzanienia glupot bo nikt normalny nie chce ich sluchac i chca z kims pogadac bo sie nudza
    d) panie szukajace ksiecia z domem praca prezesa i wygladem brada pita same wygladajace przecietnie
  • gość 2017.11.03 [05:15]
    gość wczoraj [22:45]- a JA po swoich doświadczeniach stwierdzam, że to wielu młodych mężczyzn ma problemy z samym sobą- albo bawidamki szukający przygód i łatwego seksu- albo wręcz przeciwnie- zakompleksieni "życiowi nieudacznicy".
    Ma któraś z Pań podobne spostrzeżenia ??? usmiech.gifjezyk.gif
  • Fitness Security 2017.11.05 [19:03]
    brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń?
    zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet nawww.igortreneronline.pl
    wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie.
    weź udział w konkursie przemiana miesiąca nawww.igortreneronline.pl
    wygraj 10.000 zł !!!
    bardzo gorąco polecam usmiech.gif
  • gość 2017.11.09 [09:07]
    Miałam trzy spotkania.
    1. Trochę pisaliśmy ze sobą. Potem spotkanie. Wygląd nie powalał z nóg, ale tragedii nie było. Fajnie się rozmawiało, ale to nie było to. Potem dzwonił, chciał iść na spacer, wybraliśmy się razem na wycieczkę. Po powrocie napisał mi, że nie pasujemy do siebie i szukamy czegoś innego. Ok. Jednak gdy po kilku tygodniach spotkał mnie na mieście wręcz bombardował mnie wiadomościami i zapewnieniami jaka to ja piękna.
    2. Poznaliśmy się na lokalnym portalu z ogłoszeniami. Cały czas czułam się testowana. Był taki apodyktyczny. W końcu po kilku spotkaniach zamilkł. Po dwóch miesiącach odezwał się znów, ale go olałam.
    3. Bardzo długo ze sobą rozmawialiśmy przez telefon. To chyba trwało rok. W końcu spotkanie. Takie trochę dzikie, ale zaiskrzyło. Teraz troche żałuję, że tyle zwlekałam z tym, aby go poznac, bo na prawde w porządku facet. Jak na razie wszystko jest super.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...