Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nikt mnie nie kocha, zycie jest bez sensu

Polecane posty

Gość gość

dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog Cie Kocha. Milosc faceta/kobiety nie jest gwarantem sensu zycia. Wstan, zrob cos dobrego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nigdy nikt mi nie powiedzial, ze mnie kocha albo ze sie komus podobam, zawsze tylko mi mowili, badz taki a taki, rozwijaj sie itp to kogos poznasz, spotkasz ale teraz mysle, ze ktos chcialby byc ze mna tylko ze wzgledu na to co osiagnalem a nie dlatego ze sie komus podobam, bo jakos inni sa mniej inteligentni niz ja, mniej zaradni a jakos kogos maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój problem polega na tym, że za bardzo chcesz. Przestań o tym myśleć, zajmij się sobą. Od teraz zrób coś dla siebie. Opracuj plan i trzymaj się tego! Ze mną bylo podobnie, uzalalam się że jestem sama, wszyscy wokół już dawno pozakładali rodziny a ja 30 lat za pasem i nawet faceta.. Zaczęłam inaczej żyć, zajęłam sobie maksymalnie czas. Po pracy zawsze coś robiłam. Chodziłam na pilates, w inne dni na basen i to stalo się moim lekarstwem. Bywało tak, że w pracy myślałam tylko o tym, że wieczorem pójdę na basen i się odpręże. Żyłam tylko tym. Zaczęłam odkładać pieniądze bo bardzo chciałam usamodzielnić się i wyprowadzić od rodziców. Udało się. Kupiłam mieszkanie oczywiście wzięłam kredyt, ale gdyby nie odłożona kasa to kredytu by nie dali. Wyprowadziłam się i żyłam sobie sama z kotem, którego wzięłam ze schroniska by nie mieszkac sama. Potem poznałam mojego obecnego męża! Sam się znalazł, nie szukałam go bo miałam co innego w głowie, nawet go splawialam kilka razy :):) musisz się czymś zająć, nie musi to być sport. Zacznij od teraz! Tylko trwaj w tym aż pewnego dnia dojdzie do Ciebie, że nie możesz bez tego żyć. Ja na basen chodzę do tej pory, może to być śmieszne, ale na tamten mnie moment on uratował mi życie! Miałam chyba depresję bo czułam się tak samotna że nie chciałam żyć.. A teraz jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na basen nie mogę mam małego w zwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 No błagam, bo każdy będzie patrzył w twoje kąpielówki i oceniał jakiego tam masz :D Czarne kąpielówki są najlepsze, bo nie widać w nich w ogóle co tam który ma ;) Problem to by był gdyby Ci niekontrolowanie stawał :P Chociaż podejrzewam że to podszyw, a nie autor ;) x Dorada koleżanki wyżej bardzo mądra :) Warto w życiu robić to co się lubi, a nie skupiać się na tym co nam brakuje. Bo to pierwsze daje radość a to drugie dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×