Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Obecny partner a ex

Polecane posty

Gość gość

Witam Piszę ponieważ zmagam się z dość sporym problemem, mianowicie tkwię aktualnie w związku z facetem któremu niczego nie brakuje, stara się jak może, zależy mi na nim, ale od pewnego czasu zastanawiałam się, czy ten związek ma sens. Wszystko dlatego, że cierpiałam dość mocno przez rozstanie z innym, bałam się wchodzić w związek z obecnym, ale postanowiłam zamknąć przeszłość i spróbować. Nie sądziłam i nie spodziewałam się nawet na początku, że będę obdarowywać takimi uczuciami obecnego, był to dla mnie swoistego rodzaju sukces. No ale oczywiście pojawia się "ale". Jako iż z pewnych względów zawitałam z powrotem do rodzinnego miasta, wszystko było fajnie i pięknie, aż do pewnego wyjścia do znajomych. Spotkałam byłego, nawet z nim wtedy nie rozmawiałam. Wyszłam normalnie żeby wrócić do domu, on wybiegł za mną. Chciał pogadać, przeprosić i takie tam, mniejsza. Chce się ze mną spotkać. Nie mam totalnie się komu wygadać, a wiem, że raczej chciałby porozmawiać o nas. Totalnie nie wiem co mam zrobić, mam w głowie metlik jak nigdy, ma ktoś może jakieś porady co zrobić? Zapomnieć o nim, ale jak? Olać? Mimo, że bardzo bym tego nie chciała. Zwatpilam przez to we wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×