Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odtrąciła mnie, choć mnie chce

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna odtrąciła moje zainteresowanie, ponieważ ma kompleksy i twierdzi, że ja dla niej to "za wysokie progi". Ona pochodzi ze wsi, nie jest zbyt zamożna i ma lekką wadę wymowy - i to chyba dlatego. Ja z kolei raczej jestem postrzegany jako "człowiek sukcesu". Jak mam o nią zawalczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnij jej że bardzo Ci na niej zależy , że Cię oczarowała swoją osobowością , charakterem , skromnością. Jak to zrobić ? Jesteś facetem więc powinieneś wiedzieć , zaproś ją gdzieś do porządnego lokalu , nich widzi że się jej nie wstydzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz cierpliwy i stale wokol niej. Niech sie do ciebie przyzwyczai i przed toba otworzy. Opowiadaj jej szczerze nie tylko o swoich sukcesach ale rowniez o trudnosciach, takich jak walka o jej milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej swoje serce na dłoni a ona w nie wbije nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci sepleniąca nieudacznica z wiochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest nieudacznicą, na studiach radzi sobie bardzo dobrze, chociaż jest trochę wycofana tak generalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy to ty masz na swoim punkcie a nie ona. Zakladasz tematy i robisz z siebie jasnie pana. Zyjemy w XXI wieku, nie ma roznic miedzy pochodzeniem kogoś ze wsi czy miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba cie odtracila. zachowaj czlowieku godnosc i sie przed nia nie plaszcz, nie ta to inna, nie warto sie starac o cos, co jest zimne i dretwe. Raz pokazesz, ze jestes stanie zapomniec o wlasnym honorze, to juz do konca zycia bedzie cie deptac i gnoic. Olej ja i postaraj sie zyc swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno przecież nie wyklucza drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odtrąciła cię, bo jesteś satanistą, zupełnie odmienna hierarchia wartości i zasad, więc jak moglibyście być razem? Ty na czarną mszę a ona do kościoła? Dla niej wartością jest Dobro a dla ciebie Zło, tego nie da się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom pochodzenie ze wsi to dla wielu dziewczyn powód dla kompleksów, nie wiem, dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury, dziewczyny ze wsi są bardziej rozgarnięte niż przygłupie gwiazdy z miasta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabieraj jej w miejsca ekskluzywne i drogie. Pozwól by czuła się przy Tobie sobą. Wystarczy zwykły spacer czy drobne gesty i nie za dużo. Rozmawiaj z nią o wszystkim. Powiedz co liczy się dla Ciebie w życiu. Zdabadz jej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
zostaw ją w spokoju ,zrujnujesz jej życie mając ją za kogoś gorszego,już to robisz.Nie znoszę takich buraków jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
i w ogóle skąd wiesz że ma kompleksy albo nie jest zamożna? może nie lubi się obnosić ,nie lubi szpanu.Szpanują tylko buraki i porównują.Nie kochasz jej ,nie wiesz co to miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parasolka ty okropnym człowiekiem, po tym jak się zwracasz do ludzi, widzę...że z Bogiem nie masz nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×