Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość young women

on i jego rock n roll

Polecane posty

Gość young women

1.spotkałam mężczyzne, który powiedział mi, że mógłby się utopić w moich oczach...ale co to dla mężczyzny właściwie znaczy??? utopić się w moich oczach?? a) że mu się po prostu podobam b) że chce mnie zaciągnąć do łóżka c) że mógłby sie we mnie zakochać??? 2. jak poderwać rock'nrollowca???? =) pytam poważnie i dodam, że nie jestem żadną napaloną nastolatką, on po prostu mi się nieziemsko podoba =) ech...a mówią, że to my jesteśmy skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce cie wyruchac i tyle :) Musisz uwazac , szuka kochanki na bank :) ale z drugiej strony co złego w fajnym, namietnym niezobowiazującym sexie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young women
hm...chyba masz niestety racje, wielka szkoda...a z tym seksem to jest tak, że z jednej strony bym bardzo chciała, a z drugiej...nie jest to zgodne z zasadami mojej wiary...ech...boje się, że potraktuje mnie jak jakąs...szmate...a mnie na prawde na nim zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkaV
nie sluchaj Byka i nikogo na kafe, rób tak jak uwarzasz,wale nie koniecznie myśli tylko o bzykcięciu ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunn
o boże, jakie wy naiwne jesteście :D koleś walnie coś o oczach, bo mu się ruchać chce i bajeruje pannę a ta urządza tutaj egzegezy biblijne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young women
gdybym byla naiwna, to...a zresztą, nieważne, ważne, że ja wiem, że naiwna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young women
macie racje, posłucham serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to jest tak. My mężczyźni wiemy (powinniśmy) że wy kobiety potrzebujecie poezji. No więc po prostu podobają sie mu twoje oczy i już. A jak poderwać? Na pewno pomoże jeśli mu pokażesz że trochę podzielasz jego pasję, wykaż się jakąś wiedzą na ten temat w stylu on ci mówi że lubi Ten Years After a ty dodajesz \"z najszybszym gitarzystą na świecie Alvinem Lee\" Generalnie mężczyźni lubią jak kobieta orientuje sie w jego pasji. No ale to tak napradę płytkie recepty, na pierwsze zwrócenie uwagi - jednej uniwersalnej na pewno nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young women
ok, rozumiem, ja też kocham rock...to są moje klimaty...ale obawiam się, że takich jak ja, on ma wiele...i na pewno są o wiele ładniejsze ode mnie (mam jeden największy kompleks, którego nie moge się pozbyc)....zobaczymy, zobaczymy, w każdym bądź razie dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×