Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ostoya Centrum Matrymonialno Poznawcze OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tym miejscu? Ktoś z was poznał kogoś poprzez takie centrum? Liczę na wasze opinie.. Mam już dosyć samotności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmauamaja
Nie korzystałam , ale słyszałam bardzo pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkatinka5
Ja dzięki ich zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu poznałam mężczyznę swojego życia. Dziś jestem jego narzeczoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ... gdyby nie Ostoya to do dziś chodziłabym sama na spacery :) W sumie dzięki Ostoi zyskałam pewność siebie, kobiecość, otworzyłam się na różne znajomości, no i dowiedziałam czym jest siła miłości i przyjaźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoraGda
Niestety nie widzę nowych wpisów na tym forum. Szkoda bo nadal nie wiem czy pozytywne czy negatywne macie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafią łączyć ludzi w pary :) Jednak co profesjonalne biuro poznawcze, to jednak profesjonalne. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Żadne te serwisy randkowe nie zdziałały takich efektów jak biuro Ostoya w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Ostoi znalazłem kobietę swojego życia. Piękną, inteligentną, pełną energii, z charakterem podobnym do mojego. W naszych planach jest już nawet ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, nie uważacie, że jest to trochę takie upokarzające, kiedy kobieta szuka faceta przez takie centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uważam, żeby to było upokarzające.. właśnie to świadczy o tym, że szuka kogoś naprawdę, do życia.. i ja jestem tego żywym przykładem. Centrum Ostoya otworzyło mi drzwi na świat i poznałam wspaniałego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam wielu fajnych facetów przez to biuro, ale oczywiście wybrałam tego jedynego najlepszego, który został moim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zadowolona. Mam wrażenie, że chcieli mi tylko "wcisnąć" byle jakiego kandydata (a miałam wykupiony droższy pakiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia podejścia.. ja uważam, że to jedyne sensowne biuro w Polsce, które stawia na poszukiwanie trafnej połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie wiedziec czy znajdziecie partnera na cale życie , kiedy i gdzie go szukac, napiszcie do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Ostoyi poznałam świetnych mężczyzn, i wśród nich był mój obecny mąż, jestem wdzięczna całemu zespołowi za poświęcony czas i zaangażowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak poznać kogoś przez to biuro i dziś być mężatką, i niedługo mamą.. dla mnie to jest wielkie szczęście i uważam, że jak ktoś podchodzi poważnie do życia, to powinien się tu zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zawiedziona. Biuro podsyła profile kandytatów na maila z częstotliwością raz na miesiąc. Kandydaci raczej mało dopasowani do moich kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo podoba mi się ta bliskość relacji między biurem a mną spotkałam się tu z empatią, zrozumieniem mojej sytuacji i moich pragnień, ciesze się że do was trafiłam, bo czuję , że coś dobrego z tego wyniknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
Biuro ma dobry PR w internecie, praktycznie same pozytywne opinie i logo partnerów w tym poczytnych magazynów, więc wzbudza zaufanie, stąd byłam przekonana, że trafiam do profesjonalnego biura. Jakież było moje zdziwienie i rozczarowanie, że mimo wykupienia droższego pakietu Panie podsyłały mi kandydatów totalnie odstających od moich oczekiwań. Miałam wrażenie, że Panowie byli mi na siłę "wciskani". Szczególnie tacy, którzy już dłuższy czas są związani z biurem. Na moje telefony, aby dowiedzieć się więcej o kandydacie Panie powielały te same informacje z profilu. O tym kogo mają w bazie nie dowiecie się. Jak zapłacicie pozostaje tylko czekać na maila. Owszem Panie są miłe, ale to wszystko. Biuro, które podsyła zdawkowy profil kandydata. Na portalu internetowym to chociaż można wybierać a tu nic. Czekasz biernie. Tak właśnie działa to biuro. Na zapytanie o wybranych kandydatach z ich strony okazuje się, że oferty są już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo krytykować, że Pani podsyłają złe oferty i że wszyscy faceci w największym biurze w Warszawie są beznadziejni. A może warto przyjrzeć się realnie swojej osobie i pomyśleć dlaczego ciągle jestem sama? jak spotykasz ciągle niewłaściwych facetów to może warto spojrzeć w lustro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam korzystanie z usług CPM Ostoya, a tym bardziej wyboru opcji VIP. Przedstawiane propozycje kandydatów nie spełniały moich oczekiwań i w mojej ocenie nie może być mowy o jakiejkolwiek profesjonalnej zindywidualizowanej metodzie doboru partnerów. Wybierając to biuro sugerowałam się przede wszystkim tym, że prowadzą je psychologowie i pozytywnymi opiniami na jego temat. Bardzo się rozczarowałam brakiem profesjonalizmu. Wszystkim zainteresowanym skorzystaniem z oferty CPM Ostoya proponuję zainwestowanie swoich niemałych pieniędzy w lepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, ja tam jestem za biurem Ostoya polecam pakiet vip indywidualny, w którym jest konsultantka, która dodatkowo zapewnia doradztwo i wsparcie psychologiczne, która wspomaga w poszukiwaniu partnera życiowego ja osobiście jestem z tego pakietu bardzo zadowolona, bo daje on duże możliwości na znalezienie kogoś odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, że Panie z CMP Ostoya śledzą wpisy, oznacza to, że pracują. Szkoda tylko, że nie na rzecz klientów, a promocji. Pakiet o którym Pani pisze kosztuje 5 tysięcy złotych i biorąc pod uwagę moje, jak widać powyżej nieodosobnione doświadczenia we współpracy z tą firmą, nie jest wart tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno przekonywać nieprzekonanych...CMP Ostoya istnieje na rynku ponad 20 lat i w tym czasie połączyło setki par i małżeństw. Zdarza się, chociaż rzadko, że ktoś może być niezadowolony z rezultatów ale to wymaga zawsze pogłębionej analizy przypadku i znalezienia i zdefiniowania przyczyn ew. niepowodzeń. To tak jakby ktoś był na psychoterapii za którą zapłacił a potem miał pretensje do terapeuty, że go natychmiast nie "ozdrowił" i w efekcie zarzucał mu brak profesjonalizmu....sprawa jest o wiele bardziej złożona. Nad każdą sprawą należy pochylić się z szacunkiem i wnikliwością. Jednak należy zauważyć, że biuro matrymonialne nie jest gabinetem psychoterapeutycznym chociaż jest prowadzone przez psychologów jednak o innej specjalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamalanda
Wiesz co, ja uważam, że biura matrymonialne są naprawdę przydatne. Wprawdzie nigdy nie korzystałam z takiego tradycyjnego biura, tylko z internetowego i uważam, że to jest właśnie przyszłość. Bo jednak w internecie samemu można sobie wyszukać odpowiedniego partnera dla siebie, nie trzeba tylko polegać na tym, co biura nam podeśle, kogo zaproponuje. Mi się bardzo podobało w mydwoje to, że portal polecał mi najbardziej dopasowanych do mnie mężczyzn, ale ja sama wybierałam z kim chcę nawiązać kontakt, a z kim nie. Sama po prostu wyszukiwałam mężczyzn, z którymi chciałam porozmawiać. I zanim dochodziło do spotkania, mogłam z nimi porozmawiać przez internet, tak mniej więcej ich poznać i ocenić w ten sposób, czy jest sens spotkać się. I ja jestem bardzo zadowolona z tego biura, bo pomogli mi w odnalezieniu mojego obecnego partnera. Dużym atutem jest także to, że są tam osoby, które szukają poważnego związku, bo jak ktoś już zakłada konto na protalu matrymonialnym, to z pewnością świadczy, że jest gotowy na poważny związek. I to też jest duży plus, ponieważ gdzie szukać tego typu osób? :) Ja polecam tego typu biura, bo można poznać naprawdę ciekawe osoby, przynajmniej tak było u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesyłam komentarz do działania biura w droższym pakiecie VIP. Być może biuro weźmie sobie do serca uwagi i poprawi sposób działania. Biuro podsyła krótkie, kilkuzdaniowe profile kandydatów (wiek, zdjęcie, wykształcenie, zainteresowania) na maila z prośbą o akceptację oferty i tyle. Pytam się. Czy tak powinno działać profesjonalne biuro matrymonialne? Jeśli sądzicie, że korzystając z biura będą się z Wami kontaktować lub uzyskacie tam przegląd różnych osób dopasowanych pod swoje kryteria to się grubo mylicie. Mailowy sposób działania wzbudza dodatkowo mieszane uczucie w kontekście wykorzystywania danych osobowych. Dlatego moja rada: 1. Umówicie się najpierw na osobiste spotkanie zanim cokolwiek zapłacicie i podpiszecie. 2. Pytajcie jak najwięcej o konkrety. Jakich mają kandydatów w bazie, jak będzie wyglądać bieżąca współpraca, w jaki sposób przedstawiać będą kandydatów (ustnie, spotkanie, mailem itp.) i ilu z jaką częstotliwością. 3. Mówicie konkretnie o swoich oczekiwaniach i pytajcie co dostanie w zamian. Jeśli będą to wymijające odpowiedzi bez konkretów darujcie sobie. Szkoda kasy. Niestety byłam przekonana, że trafiając do profesjonalnego biura zostanę profesjonalnie potraktowana, stąd nawet do głowy mi nie przyszło, że biuro działa na zasadzie maili. Brak jakiegokolwiek doradztwa, porad, podpowiedzi, czy interakcji. Przypuszczam, że to jest podatkowo płatne. Kwestia danych osobowych. Podobnie jak wy dostajecie profile osób od biura, tak biuro wysyła mailem Wasze profile do nieznanych Wam kandydatów bez Waszej akceptacji i wiedzy. Uważam, że taka praktyka powinna być poprzedzona konsultacją i wcześniejszą akceptacją. Nie sądzę, żeby się Wam podobało, gdyby Wasze zdjęcie i profil wysyłane były bez Waszej wiedzy i zgody trzeciej osobie. Myślę, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta mógł się tym zainteresować. Oto definicja: Dane osobowe – termin prawny, który w prawie polskim został zdefiniowany w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne. Za wszystkich poszukujących drugiej połówki trzymam kciuki i nie poddawajcie się! Ani nie dajcie sobie wmówić, że z Wami jest coś nie tak. Tak jak z pacjentem, który przychodzi do lekarza, a lekarz rozkłada ręce, bo nie wie co pacjentowi dolega, więc mówi to problem psychiczny, na pewno ma Pan/ Pani depresję. Proszę iść do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoływanie się przez CMP Ostoya na fakt istnienia na rynku od 20 lat i skojarzenie w tym czasie wielu par i małżeństw nie jest dla mnie żadnym argumentem. W trakcie rozmowy pomimo zadawanych pytań nie uzyskałam konkretnych informacji zarówno na temat "statystyki" jak i bazy danych, którymi Biuro dysponuje. Wszystkie informacje były o bardzo dużym stopniu ogólności. Nigdy wcześniej nie korzystałam jednak z usług podmiotu tego typu i w związku z tym założyłam, iż umowa którą zawieram opiera się przede wszystkim na zaufaniu i starannym działaniu w interesie klienta z którym podpisuje się umowę. Trudno ująć usługi pośredniczenia w nawiązywaniu relacji w ramy prawne, co spowodowało, że pomimo świadomości, iż przedstawiona mi do podpisu umowa nie chroni w żaden sposób moich interesów, zdecydowałam się ją podpisać. Po doświadczeniach współpracy nie zdecydowałabym się na to drugi raz. Oczywistym jest to, że zawierana umowa nie gwarantuje rezultatu w postaci nawiązania relacji, zobowiązuje jednak Ostoyę do starannego działania. W moim wypadku działania CPM Ostoya zaprzeczają tej podstawowej zasadzie. Wynagrodzenie za świadczenie usługi płaci się z góry, bez względu na jakość świadczonych usług. Oczywiście nie uniemożliwia to dochodzenia roszczeń, ale w codziennym zabieganym świecie większość niezadowolonych klientów się na to nie nie decyduje. Znamienne dla CMP Ostoya jest przenoszenie odpowiedzialności za nieprofesjonalne działania na klientów, na ich nieuzasadnione oczekiwania lub problemy psychologiczne utrudniające nawiązywanie relacji. Radziłabym posłuchać krytycznych uwag i zmienić podejście do klientów. Po tych bardzo negatywnych doświadczeniach skorzystałam z bardziej powszechnej formy nawiązywania relacji jaką jest internet i jestem zadowolona z rezultatu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skąd taka dziwna dyskusja, dla mnie biuro Ostoya jako jedno z nieliczny naprawdę wie jak pomóc ,jak zadbać o najwyższą jakość usług oni wychodza naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom nie ma mowy tu o jakimkolwiek partactwie czy braku profesjonalizmu mi to biuro pomogło odnaleźć siebie, zrozumieć swoje potrzeby i spotkać mężczyznę swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapłaciłam duzo mniej ale teź jestem rozczarowana i zdegustowana. Naprawde chce przestrzedz przed tą firmą .Pomoc psychologiczna to jakis źart w ich przypadku a dobor partnerów nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem zainteresowana ofertą tego centrum matrymonialno poznawczego widzę, że opinie są podzielone, ale jak jest naprawdę? pytanie kieruję do osób, które nie są konkurencją, ale żywymi przykładami, klientami tego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×