Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojechac czy nie

Otoz mam zamiar

Polecane posty

Gość pojechac czy nie

Moja kobieta mnie olewa to ja naleglem zeby sie ze mna spotkala, ale ona zawsze cos wymysle, niby obiecuje, ze jak zalatwi wszystkie sprawy to bedzie sie ze mna spotykala, ale ja nie moge tyle czekac, wiec chce pojechac w gory na tydzien. Mam jechac czy nie? Jak nie pojade to ona mnie moze znowu olewac i sobie pomysli, ze nie moge bez niej zyc czyli ze jestem frajer, a jak pojade to zrobi mi scene ze jej na zlosc robie, ze nieladnie sie zachowuje, ze teraz ja nie chce sie spotkac i wogole ze wole ze znajomymi pojechac niz spootykac sie z nia, nie wiem co mam robic, bo tak zle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada: porozmawiajcie wreszcie otwarcie ze sobą, czego tak naprawdę oczekujecie od siebie. \"Olewanie\" nie jest dobrą metodą na trwałość związku. chyba, że macie lat 8, to jeszcze uchodzi ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechac czy nie
hmm ale to wszystko na ostatnia chwile, jakbym jejpowiedzial wczesniej to ok, ale teraz jestem przekonany, ze potraktuje mnie nie ladnie, w koncu ja jade na wypoczynek a ona biedna zalatwia swoje zalegle sprawy, wiec to ja bede nie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jesteś autorze zdominowany przez tę kobietę, w dodatku brak Ci własnego zdania. Masz ochotę jechać w góry, jedź i nie czekaj, kiedy ta bidula \"pozałatwia swoje sprawy\". Góry są piękne o tej porze roku. Pozdrów je ode mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechac czy nie
No ale cos musze jej powiedziec, przeciez nie pojade sobie od tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechac czy nie
A co tam, jade bez dwoch zdan, nie bede czekal na nia. W koncu ja tez mam swoje zycie i nie pozwole zeby kobieta storpedowala moje plany, jak bedzie chciala to pojedzie ze mna, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×