Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

ożesz kurcze, to już 5 lat na kafe!

Polecane posty

Gość fiku              mikuuu
ach ach ach, zeby tak mnie jakiś brunet podlal tak obficie. zapylil nasieniem spryskal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieńczarnobyla
jak usłyszysz głos księdza z ambony, pokutuj! popatrz, post się dopiero zaczyna, pokutuj! nie daj się zwieść szatanowi, pokutuj! chuj, że zgrzeszysz, pokutuj! to kazanie, pokutuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gameover
na skypie sie nie nudzilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zapowiadala sie ciekawa dyskusja u Broken ale ktos zaczal spamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zdanie mozna miec takie czy inne. Ale spamowanie bym skasowala. jak komus nie odpowiada topik to nie musi go czytac a tym bardziej sie w nim wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wieczór A ja dzisiaj dostałam do myślenia: Otóż przechodzę obok szemranej knajpy zwanej Telewizorkiem z racji szklanych ścian i słyszę taką gadkę między żulam w ogródkui: - żałuję, że tu przyjechałam, przejebane- mówi kobieta - ale czego żałujesz, masz przecież branie- mówi facet - branie mam, ale nie mam WZIĘCIA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejam ukradzione opowiadanie nie pijanej zony :D dla mnie wysmienity tekst :classic_cool: v Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. - Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później. - Powiedziałam i wybyłam. Ale, impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków. Było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie... Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze, jak zakukała 3 razy! Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy. Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery d**y, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem. Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc, jaka to ja jestem inteligentna! Ha! Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. - Och, jak dobrze, jestem uratowana! - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: - Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką. - Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: - Taaaak? A dlaczego, kochanie? - A on na to: - Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O ku*wa!' Znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu post został usunięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicjo, mam dla ciebie smutną wiadomość. Offerma chyba nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy pan x
gdybym mieszkał w Poznaniu, to bym się z Tobą umówił, ty Żelku mój kochany 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victor Vans
Tu brunet. lat 26. Lubiący winko każde. Prawiczek. Umówimy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaba nie jest ładna, tylko zrobiona, a to duża różnica. Ładna to jest Iftar, Luśka, Fiku, ale nie żaba. Żaba ma wulgarne rysy twarzy, grube, kartoflowaty nos, za wąskie usta. Jakby usunąć z jej twarzy makijaż, byłaby wręcz brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie, co robicie gdy męczą Was uporczywe wiatry? Wczoraj zjadłam bigos, potem sałatkę krabową z groszkiem, a na deser fasolkę po bretońsku i mam okrrropne wzdęcia. Wzięłam 12 espumisanów i nic :-( . Ratujcie Alicję! Pomóżcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Iftar i Lusia sa bardzo ładne :) Pewien forumowicz się nimi zachwycał i twierdził ze Iftarce żadne inne kafeterianki nie dorównują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten jeden forumowicz sie wypowiada za gusta i gusciki wszystkich pozostalych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie o tej sodomie? kiedyś przeczytałam opis tego s**tu i już od opisu było mi niedobrze. trzeba być psycholem, żeby się lubować w oglądaniu czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij morde gościu albo załóż se topik i zapros tam fiku skoro nie męvczy cie ciągłe p********ie w kółko o jednym i tym samym przy pomocy trzech zdań i ich wariacji ortograficznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×