Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biiedrona

Plusy i minusy mojego chłopaka

Polecane posty

Gość Biiedrona

Minusy i plusy mojego chłopaka: MINUSY -ma 31 lat(facet z nawykami, ma bardzo trudny charakter) -wybuchowy często podminowany -agresywny pod wpływem alkoholu (nie bije) -bałaganiarz -flejtuchowaty -dyktator a czasem szantażysta -mistrz manipulacji -złośliwy, uszczypliwy -najgłośniejszy z całego towarzystwa -klaun towarzyski -powtarza te same żarty każdej napotkanej osobie -lubi dziewcznyki od 16-19 -żyje w przeświadczeniu że wygląda jak supermen , niestety lata jego świetności ma już za sobą -ciągle niegotowy do roli ojca (chociaż nie planuję dziecka tylko pytam co o tym myśli) -chorobliwie zazdrosny PLUSY -uczynny -chętny do pomocy (z tendencją do wypominanie tego co zrobił dla mnie) -czuły, -przytulanka -często kupi kwitaka albo inny drobiazg -nie włóczy się po knajpach w towarzystwie samotnych kolegów -rzucił palenie -lubi zwierzątka -czy jest zmęczony czy nie przyjeżdża do mnie codziennie (nie zawsze po seks -to info dla złośliwych) -wierny -facet ma gadane -bardzo dobry w interesach,zawsze wyszystko załatwi Ostanio sytuacja mniędzy nami jest tragiczna myślę o rozstaniu ale ten bilans plusów i minusów mi nie pomaga. Nie jedna osoba mówiła mi, że będzie mi ciężko. po ostatnich wydarzeniach obawiam się że w przyszłości mogę być nieszczęśliwa bo kompletnie nie liczy się z moim zdaniem i wszystko musze robić tak jak on tegp chce. jesteśmy ze sobą 3 lata i ciężko mi będzie żyć bez niego, ale musze podjąc jakąś decyzje :(Czuję,że lepiej będzie żyć nam osobno, ale jak to powedzieć, zrobić ??? trzy lata tak sobie przekreślić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrer543
jak znajdziesz innego to dostrzeżesz że też nie ma samych zalet. Człowiek zawsze jest niezadowolony. Rzucisz go i bedziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bilans plusów i minusów mi nie pomaga. \" A jest to bilans na ilość czy na jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre w tej \"wyliczance\" jest to, że zupełnie nie napisałaś nic o uczuciach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty pewnie
masz same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
jak Ci nie pasuje to go zostawa. kazdy ma jakies wady (on pewnie moglby zrobic identyczna liste o Tobie). zwiazek chyba polega na tym zeby dostrzegac zalety a wady pomagac naprawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biiedrona
Na wygląd nie narzekam. Jest wysoki i przsytojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biiedrona
ale jego wad nie da się naprawić. A ja mogę szczerze napisać że mam więcej wad niż zalet. Ale nie o to mi chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
ja orzekreslilam 8 lat i teraz jestem super szczesliwa, bo poznalam kogos idealnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mówisz, że wygląd ok. Grunt, że masz na czym oko zawiesić. A że agresywny? No cóż, chyba dobrze ze jest twardy. Wolisz tzw \"ciepłe kluchy\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
to czy masz wiecej wad niz zalet to chyba moze okreslic 2 osoba... Ty jestes stronnicza niestety... nie wiem, ale mie by zniechecilo gdybym sie dowiedziala ze moj facet robi jakies spisy moich wad i zalet. jestes z kims wiec bierzesz go z calym inwentarzem. z reszta mysle ze cos krecisz bo piszesz ( w wadach) lubi dziewcznyki od 16-19 a (w zaletach) dodajesz ze wierny. poza tym jak mozna z byc z kims kto szantazuje, manipuluje..... chyba sama wpakowalas sie w dziwny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam
dlaczego "-najgłośniejszy z całego towarzystwa -klaun towarzyski" nazwałaś wadami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce byc uszczypliwa
Ale te wady sa CIEZKOSTRAWNE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×