Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po 3 randkach wciąż nie jestem nim zauroczona, jest sens to ciągnąć?

Polecane posty

Gość gość

Na tym etapie chyba powinnam już jakieś gorętsze uczucia do niego żywic, pragnąć kolejnych spotkań i nieustannego kontaktu a nie ma z mojej strony czegoś takiego. Jak się widzimy jest fajnie ale bez szału a jak nie, to owszem myślę o nim ale też nie jakoś mega intensywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj ty lepiej spokój temu chłopakowi. Po co ciągniesz znajomość, gdzie to to nie jest TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym nie poczuła 'czegoś', to bym sobie dała spokój już po pierwszym spotkaniu... czemu nie szanujesz czasu tego chłopaka? Zajmij się sama sobą, a nie gospodarujesz sobie czas czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to księżniczka i jej wszystko można, gorzej gdyby było odwrotnie czyli chłopak niewiele by poczuł po 3 randkach to ojjj, wtedy by była tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy to byłby cham który patrzy wylacznie na wyglad i widac zdaje sobie sprawe burak ze moze miec lepsza. Ale kobieta nie czuje prawdziwej miłosci. Dwie identyczne sytuacje a jak roznie sa przedstawiane. W jednej cham i prostak szukajacy modelki do seksu w drugiej romantyczka szukajaca prawdziwego uczucia do romantyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.34 dokładnie. Autorko, może zakochasz się w nim z czasem? Skoro fajnie Ci sie z nim rozmawia i uwazasz ze jest ogarnięty to może daj tej znajomości szanse? Wiesz jak ciężko teraz spotkać wartościowego faceta...? A miłość może przyjść z biegiem czasu, stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie zaiskrzylo od razu to już wątpię że przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego dałam szansę tym 3 spotkaniom bo miałam nadzieję, że coś z mojej strony zaskoczy, widzę że jemu na mnie zależy i mogłabym to ciągnąć ale chyba tylko po to żeby kogoś mieć, a to zbyt fajny facet żeby mu takie szopki odstawiać i rzeczywiście chyba tylko marnuję jego czas. Czekać czy coś do niego z czasem poczuję byłoby już zwyczajnie podłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tzn Nie kręci Cie, nie podoba Ci sie? Nie masz ochoty np go pocałować, przytulic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie tak, jeśli chodzi o wygląd to rzeczywiście nie jest w moim typie ale też nie wygląda źle i jest zadbany a jeśli chodzi o kontakt fizyczny to jakoś nie miałam ochoty niczego z nim inicjować, jakieś buziaki przy powitaniu/pożegnaniu i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nażarła się i napiła za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to w życiu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie herbaty i cola, rzeczywiście mnie z butów ten dostatek wyrwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze czuje sie coś odrazu. Jedni ludzie czuja to szybko inni dopiero po czasie. Jak tez mezczyzna podoba ci sie troche, nie odrzuca cię od niego to możesz spróbować jeszcze troche sie pospotykac . Nic nie stracicie a możecie zyskać. Teksty o marnowaniu czasu są po prostu idiotyczne. Może zmieńcie otoczenie randki, może jakiś wypad za miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×