Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba jestem jego ofiarą

po czym poznać,ze facet to kobieciarz??

Polecane posty

Gość chyba jestem jego ofiarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idzie wyczuc ....tylko trzeba posiadac babska intuicje:P...ktora tak sie wszystkie chwalicie:) i ktora w najwazniejszych momentach was zawodzi:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borubar
Z leksza z innej strony, nie znam inteligentnego kobieciarza, przeważnie to półmózgi z wyćwiczonym bajerem, na który lecą tępe baby:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem jego ofiarą
hmm poprosze o jeszcze-sprawdza czy ten moj to kobieciarz ale czuje ze tak:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda do loda
mistrzu...rozbawiles mnie po raz kolejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
nieszczęsna ofiara samczych zbrodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam kobieciarza
na poczatku byl zainteresowany jak cholera :P zdobywal mnie a jak zauwazyl ze zdobyl to juz mu przechodzilo... z reszta koledzy jego mowili zebym uwazala bo to kobieciarz,z kwiatka na kwiatek ;/ zostawil po 2 miesiacach i juz szukal innej. dupa. ale potem o dziwo sie zakochal w jakiejs i zostawilo go i cierpi. ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem jego ofiarą
ten "mon"tez skakal z kwiata na kwiatek....potem byl z laska ponad 2lata....ale ona go tez zostawial.....i dalej skacze:-( buuuuu rozumiem ze jesli zachowuje sie jak by cos do mnie mial.....a potem jak go pytam to twierdzi ze jestem tylko kumpela.....to ze jest kobieciarzem?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaty
najprosciej poznac po tym, ze ma gadane, wie co powiedziec, kiedy i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można to poznać
po sposobie bycia faceta, po jego zachowaniu i tu jest potrzebna kobieca intuicja ale nie uśpiona i zaślepiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda do loda
'najprosciej poznac po tym, ze ma gadane, wie co powiedziec, kiedy i jak.' :D:D:D rozwalacie mnie :D:o ze niby taki co malo mowi nie moze byc kobieciarzem ?? mistrzu...babiarz z ciebie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem jego ofiarą
no to moja intuicja mi mowi ze to kobieciarz. slodki,milutki w eskach itp.chce sie spotkac a potem twierdzi ze niby auto ma zepsute:-( oczywiscie zabojczo przystojny i w oogle.tylko nie rozumiem dlaczego ona gustuje w malolatach??ma 27 a te biedne laseczki po 17 :-( ja nie bo mam 22 ale co ja na to poradze ze tez wpadlam w jego silda i sie zakochalam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaty
za to ty jagoda jestes tak tepa, ze zamiast dac rady, piszesz tylko "rozwalacie mnie " a taka jest prawda, jak milczek moze byc babiarzem? Jak ma poderwac dziewczyny? Na cisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam kobieciarza
hehe moj to samo bylo.. ja pytam mowil ze przyjedzie przyjedzie a potem czekalam jak glupia a on zbywal.. i tak na okraglo ze jutro ze dzis ze za godzine!!!! :( debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dołkiem to babiarz
powiadacie? a co w takim razie gdy ten dołek w brodzie ma kobieta? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam kobieciarza
to jest........faceciara:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda do loda
pewnie, ze jestem tepa :o przeciez inaczej bym tutaj nie siedziala :o pitolenie...kazdy facet jest babiarzem jak widzi, ze laska na niego leci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dołkiem to babiarz
a myslałam, ze dołek w brodzie swiadczy o duzym poczuciu humoru a nie o "kobieciarstwie" czy "faceciarstwie".:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
jezu chryste sprawdzilam wlasnie na zdjeciach na naszej klasie zdjecia faceta z ktorym kiedys sie umawialam i byl niesamowitym kobieciarzem i wiecie co na boga on ma dolek w brodzie!!!!!!hahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dołkiem to babiarz
a kobieciarza można poznać po kurwikach w oczach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×