Odpowiedz na ten temat

Podoba mi się chłopak z pracy

 • gość 2018.09.14 [20:49]
  Nie znam go zbyt dobrze, pracujemy w innym dziale. Rzucamy sobie często spojrzenia. Chciałabym zaprosić go na fb, ale trochę mi głupio, nie chcę żeby pomyślał, że za bardzo na niego lecę. A ja chcę bardzo delikatnie to załatwić. Zrobić to czy czekać? Dodam, że raczej wygląda niesmialego, ale coś w tych spojrzeniach iskrzy.
 • gość 2018.09.14 [21:07]
  Tak delikatnie to zaprosc go gdzies do kafe na kawe
 • gość 2018.09.14 [23:22]
  A już rozmawiałaś z nim,czy na razie tylko na siebie spoglądacie?Bo tak z niczego zapraszać na fb?
 • gość 2018.09.14 [23:24]
  dodaj go do znajomych na gg huehue
 • gość 2018.09.15 [00:15]
  Daj mu szansę zrobić "pierwszy" krok, lepiej będzie się z tym czuł i dla Was będzie to lepsze. On musi mieć poczucie, że to on Ciebie"upolował", a nie odwrotnie. Oczywiście, Ty inteligentnie nakierujesz go, ale tak, żeby cały czas był przekonany, że to on zrobił pierwszy krok. Bez sensu z tym fb. Co Ci to da? NIC. Nie uwiedziesz go zdjęciami zamieszczanymi na fb, przecież on cię widuje na żywo. Jeśli go zaprosisz, później będzie Cę kusiło żeby napisać itd i wszystko spaprzesz. Dziewczyno, Ty go UWIEDŹ, a nie podrywaj. Podrywają faceci, kobiety uwodzą usmiech.gif Nie stosuj męskich technik niezaleznie co mówią na ten temat feministki. Nasze mózgi i potrzeby się różnią. Oto moja porada: 1. Uśmiechnij się czasem do niego (tak, to możesz pierwsza). To sygnał dla niego. Poza tym mężczyźni lubią uśmiechnięte kobiety. Dajesz mu w ten sposób zaproszenie, by do Ciebie zagadał, ale nie jesteś nachalna. 2. Kup sobie przepiękne, delikatne perfumy z wyższej półki -ale nie przesadzaj z ich iloscią na Twojej skórze usmiech.gif I w zasadzie to wystarczy. Najważniejszy jest pkt 1. Nawet nieśmiały facet zrobi pierwszy krok, jeśli dziewczyna się do niego uśmiecha -o ile oczywiście jest nią zainteresowany.
 • gość 2018.09.15 [00:56]
  Błędem większości kobiet jest NIECIERPLIWOŚĆ.
  Delektuj się tymi początkami, roziskrzonymi spojrzeniami. Początki są najpiększniejsze, niepewność jest piękna. Po co chcesz przyspieszać? Jeśli ma być ciąg dalszy, to będzie. Możesz się czasem uśmiechnąć, więcej nic nie rób, bo wszystko zepsujesz. A już na pewno nie wysyłaj mu zaproszenia na FB. Nawet najbardziej nieśmiały mężczyzna zrobi pierwszy krok, jeśli mu zależy. poza tym skąd wiesz, że on jest nieśmiały? Przecież go nie znasz? Jeśli jesteś bardzo odważna i zdeterminowana, możesz przechodząc obok niego zrobić trik, że niby kostka Ci się wywinęła i udawać upadek. Na pewno Ci pomoże smiech.gif Osobiście jednak polecam niczego nie przyspieszać i delektować się tym, co jest teraz, bo to już nigdy nie wróci. To bardzo ulotny czas.
 • gość 2018.09.15 [02:52]
  Daj mu szansę zrobić "pierwszy" krok, lepiej będzie się z tym czuł i dla Was będzie to lepsze. On musi mieć poczucie, że to on Ciebie"upolował", a nie odwrotnie.
  x
  Brednie.
 • gość 2018.09.15 [02:54]
  Nawet nieśmiała kobieta zrobi pierwszy krok, jeśli chłopak się do niej uśmiecha -o ile oczywiście jest nim zainteresowana.
 • gość 2018.09.15 [03:09]
  Nic nie zrobisz daj Se spokój tutaj porad szukasz. Ktoś nie myśli samodzielnie szkoda czasu.

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...