Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka8

Pomocy!!! chcę umrzeć, zginoł ktoś mi bardzo bliski!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

To był syn mojego brata, odprowadzał dziewczynę na przystanek tramwajowy, przechodził na zielonym świetle na przejściu dla pieszych i z prędkością 90 km/h uderzył w niego samochód osobowy, z relacji dziewczyny wynika że ją odepchnął, jej nic się nie stało. Przezywam tramę, jestem zrozpaczona nie mam już łez i sił a najgorsze prze de mną, jak mam sobie poradzić jak wspierać mojego brata który teraz został sam!!!! miał tylko jedno dziecko a z żoną rozszedł się parę lat temu, zawalił nam się świat w jednej chwili a jemu szczególnie kocham go nad życie i nie wiem co robić cyt. "Kierujący seatem toledo 22-letni łodzianin potrącił 18-letniego pieszego. Na skutek odniesionych obrażeń młody mężczyzna zmarł na miejscu o godz. 21:25. Kierujący był trzeźwy, zabezpieczono jego krew do badań"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiripi
wspolczuje :( wspieraj brata, potrzebuje teraz Twojej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaaaaaaa
zyj dla brata!!! Wspolczuje, nie wiem co napisac, jestem z Toba, pamietaj :* :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo Ci współczuję
po prostu bądź z bratem. Czekam Was załatwianie mnóstwa formalności. Bądź z nim i przy nim. Razem, jako rodzina przejdźcie przez to wszystko. Trzymajcie się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale on jest teraz w rozpaczy i nie można na razie do niego dotrzeć, potrzebny jest czas a ja się o niego boję , boje się w każdej chwili, choc mam nadzieje że bedzie silny,pozostaje matka tak samo pozostała sama jezuuuuuuuuuuu istna przepaść w naszych sercach nawet nie wiem co pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×