Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robertooo124

Pomocy !

Polecane posty

Gość Robertooo124

Byłem z dziewczyną 2 miesiące robiłem to z nią dwa razy lecz przyszedł taki dzień w którym chciała ze mną wypić i jej koleżanka, był tez mój kolega wszystko było pięknie lecz pojechałyśmy do sklepu kupiła sobie jedne piwo już po jednym piwie miała ochotę zaproponowałem wódkę żebyśmy wypili zgodziła się lecz później wódka zaczęła na nią mocno działać poszła ze mną trochę dalej namawiała do sexu ale po 3 minutach przychodziła jej koleżanka kazla się jej ubrac choć nie słuchając jej zejmomowła bardziej po czasie się ubrala jej koleżanka musiała już jechać do domu... Mój kolega kierował ona z tyłu samochodu mówiła ze mnie kocha łapała tam gdzie nie powinna lecz zrobiła mi ochoty pytałem się jej kilka razy czy tego chce twierdziła ze tak aż to się stało.... Na drugi dzień twierdziła ze nic nie pamięta i ze dałem jej pigułę gwałtu choć tak naprawdę nic jej nie dałem bo razem z jej koleżanką pilismy z jednej butelki poszła na policję wzięli moje ciuchy miała pobraną krew wiec czekam na badania ;/ Co najgorsze kocham ja do teraz i cały czas tęsknie. Czy mogę mieć z tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia, wspoczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×