Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

phii

pomysł na biznes - obcinanie rogów

Polecane posty

Zastanawiam się, czy taki biznes by wypalił? Jak myslicie? Tyle chodzi wokół osób z porożem. Może da się z tego nieźle wyżyć? Sama bym chciała, żeby moje mi ktoś obciął, bo mi ciąży strasznie. Ciekawe jak szukać klientów? Przez ogłoszenie w necie, czy raczej liczyć na pocztę pantoflową? Jakich będę potrzebować narzędzi? Jaki bedzie mi potrzebny kapitał na początek? Wie ktoś? Szukam wspólnika. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli dekoronizator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak, nikt nie wie jak się do tego zabrać? Tak się zastanawiam, czy wystarczy sama piła, czy trzeba będzie jeszcze jakiś laser do usuwania resztek z głowy? No i najważniejsze - własny lokal czy usługa w domu u klienta. Do biznesplanu takie rzeczy musze mieć. Myślicie, że dostanę dofinansowanie z funduszy unijnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jeszcze sobie myślę - jakiś kontrakt z NFZ może będę mogła podpisać - to w końcu profilaktyka chorób kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka seeeeee
phii wystarczy ze bedziesz to robic w hotelach a jakie,przybory ci beda potrzebne-dobra antykoncepcja...wtedy rogaczom rogi spadna same i przejda na partnerow rogaczy heeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a feeeee
Wołałaś mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×