Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upupu2

poradźcie

Polecane posty

Gość upupu2

mam kumpele,ona traktuje mnie czasami jak ściane płaczu,wiecznie ma jakieś problemy sercowe a ja na okrągło ją pocieszam,czasami tylko słucham-to wystarcza ,zeby mogła się komuś wygadać i już ulga ale ostatnio psiak wpadł mi pod samochód i niestety nie dało się uratować,wiem to ''tylko ''pies,dzwonie do niej mówię jej a ona mi powiedziała.....trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dokladnie to samo
co znaczy wiem to tylko pies?:o wiesz co zrobilam zaczelam nawijac tylko o sobie nie dopuszczając jej do slowa , mówiąc "nie przerywaj" a ją słuchalam tak ze wylatywalo mi drugim uchem i skonczylo sie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu2
napisałam''tylko''pies bo juz sie boje komentarzy żem histeryczka i rycze po kundlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam dokladnie to samo
rób jej to samo co ona tobie , tak najpredzej zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Wcale nie jesteś histeryczka, ja płakałam jak mi suczka zdechła, a nawet jak kot zachrował... A ta Twoja koleżanka może tylko nie potrafi okazywać uczuć, czasem taki na pozór zimny człowiek jest bardziej życzliwy niż osoba na pokaz miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianeczka tralala
ja przez dwa dni mialam zalobe po ? chomiku :(( oj taki kochany był dwa dni nikt w domu nei puszczal muzyki bo nie mial na to nastroju w koncu tata sie wkurzył i kupil nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×