Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

Portale randkowe - kto z was korzysta?

Polecane posty

Wróciłem na kilka portali randkowych i juz szykują mi się chyba kolejne spotkania, macie dla mnie jakieś rady ? Już bbyłem na 28 spotkaniach... i nic. Gdzie iść? O czym rozmawiać? Jak przełamać nieśmiałość ? Macie jakieś nietypowe historie z poznanymi facetami/kobietami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...tak...takkkkk
JA !! Własnie wrócilam z randki i dowiedziałam się, ze nie jestem w jego typie i zebym wiecej nie dzwoniła bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plesae saveme
Prawiczku a na jakich stronach masz konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plesae saveme
Prawiczku a na jakich stronach masz konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...tak - Takie historie tez mam za sobą, cóz zdarza się, widać na fotkach wydawałas mu się fajna a w realu nie jego typ. plesae saveme - Sympatia, Fotka, Znajomi.interia.pl, randki.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynnaAnna
Hej ja tez sie trzymam sympatii, byłam na przeznaczonych i zaluje wydanej kasy na konto, poznałam tam dwóch facetów i dwie chodzące porażki. Jeden szukał na juz żony i kobiety która bedzie płodziła dziecko za dzieckiem a drugi był po prostu dziwakiem, nie potrafię tego opisać ale mówił troche od rzeczy, probowal grać ze mną psychologicznie i przez rozmowe sprawdzić czy aby na pewno jestem ''katoliczką'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Martyna :) Na przeznaczonych też miałem konto ale dawno, gdy portal startował i były jeszcze darmowe konta. Nikogo tam nie poznałem, pisały jakieś dziewczyny ale na pisaniu się kończyło, nagle urywału kontakt jakby ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffsfdfs
ja nie wiesz o czym gadac to juz po tobie a w najlepszym wypadku bedziesz sztuczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfffsfdfs - zawsze rozmawiałem o poprzednich spotkaniach, one tez chętnie podejmowały taki temat bo było co opowiadać, trochę o pracy/studiach - jesli jakas byla studentką, uczennicą i w sumie tyle. Teraz mysle, ze to był błąd, uznały że jestem nudny nic sobą nie reprezentuje tylko obgaduję innych jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =KokoCzanel
Nie powinno się rozmawiać i obgadywac innych na pierwszym spotkaniu, trzeba byc pozytywnym, mowic o milych rzeczach, trzeba sie przeciez pokazac z jak najlepszej strony, tez bym uciekla od faceta ktory zaczyna mi nudzić o poprzednio spotkanej dziewczynie ze byla brzydko ubrana, byla zboczona czy głupia :D O czyms takim to mozna ze znajomymi gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffsfdfs
no wlasnie i wyszlo na to ze cala randke obgadujecie kogos jak stare baby na targowisku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...tak...takkkkk
tak sobie mysle ze chyba juz lepiej rozmawiac na skajpie zamiast gg :( Pewnie dlatego mnie olał bo spodziewal sie kogos innego, wyluzowanej wesolej pewnej siebie dziewczyny a przyszła cicha zgarbiona niesmiala dziewczynka która jest wpatrzona w niego jak w obrazek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć prawiczku, ja jestem weteranką portali randkowych i czatów od 16 roku zycia :classic_cool: z roznymi przerwami, póki co szukam bezskutecznie. Jak się trafi książe to zboczony, a jak normalny to brzydal 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawosci zapytam heee
Heh a w realu nie mozecie kogoś poznać ? Musi byc ten internet ? szukaj na ławce w parku a nie przez glupi net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALLLLyWHITE
ja byłam tylko na jednym portalu randkowym. nie wiem, czy mogę polecać. ale ja na randki.o2.pl poznałam 2 fajnych facetów (na 2 spotkanych w realu obaj byli ciekawi, ale wcześniej trochę z nimi popisałam, żeby wiedzieć, kim są), z czego ten 2 jest dzisiaj moim chłopakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjowa panienka900
na ławce w parku ? ciekawe niby jak, w małej miejscowości naprawdę jest problem z poznaniem kogoś....bo albo fajni już zajęci albo wyjechali. serio. jest ciężko, to czemu nie skorzystać z możliwości jaką daje internet? ale potrzeba dużo zdrowego rozsądku i być uważnym, bo tam trolli nie brakuje. ale jak wszędzie, i tam są rodzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawosci - Ja jestem niemal codziennie w parku wracam pieszo z pracy a potem wychodzę z psami i NIKOGO nie poznałem, żadnej dziewczyny, zagadują do mnie tylko starsze kobiety albo matki z dziecmi bo pytają co to za rasa psów, czy mogą dotknąc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacjowa panienka- w duzych miastach wcale lepiej nie jest, w pewnym wieku większość dziewczyn ma już chłopaka np 18-20 latki, a te starsze 22-24 szukają raczej starszego ustawionego poważnego kogoś zeby wziąc slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donda_vv
Też polecam spróbować znaleźć kogoś jednak w realu. Ale skoro piszesz, że masz ograniczone możliwości i chcesz założyć konto, to luz. Trochę siedziałam na różnych portalach, Przeznaczeni o których piszecie są raczej dla chrześcijan. ngeqmgd.jptp ma rację, że można dostać bana za to, że jesteś za aborcją albo nie chodzisz do kościoła. Ale jak widać, swoich użytkowników też mają, widocznie są ludzie, którzy szukają równie katolickiego partnera. Sympatia jest ok, najbardziej popularna chyba, ale moim zdaniem za dużo "udawaczy", czyli osób, które zakładają konta tak naprawdę tylko po to, żeby się zabawić. Albo nie dochodzi do żadnych spotkań z nimi albo udają kogoś innego. Ale znam ludzi, którzy są zadowoleni z tego portalu, więc jasne, możesz tam spróbować. Pisałaś, że szukasz portalu z dobrą renomą, to sympatia raczej spełnia ten warunek, ale moim zdaniem jeszcze lepszy jest mydwoje. Tam ludzie szukają partnera na poważnie raczej, ludzie nie zakładają kont dla zabawy. Poza tym sam serwis też daje różne możliwości, które pomogą Ci znaleźć tego, kogo szukasz (np. test osobowości). Ale powiem Ci, że portali randkowych jest pełno, jest w czym wybierać. Ostatnio trafiłam na porównywarkę takich portali, raport kupidyna chyba się nazywała. Najlepiej tam sobie poszukaj takiego portalu, który Ci będzie odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donda_vv
MartynnaAnna- sorki pomyliłam nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84444444144152151
na sympatii poznałam męża, po ok. roku szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce zalozyc konto
Ja tez chcę zalozyc konto ale jakoś glupio sie czuje, nie chce tam pokazywac swojej twarzy by ktos mnie rozpoznał np w pracy czy znajomi lub sąsiedzi, beda czytac o mnie, kogo szukam, dla mnie to troche upokarzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
84444444144152151 - widać macie oboje niskie wymagania i nie jestescie oboje atrakcyjni albo po prostu mieliscie szczescie, jak patrze na sympatie to wiele dziewczyn koczuje tam od 2-3 lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×