Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pposzukiwaczka

poszukiwanie inteligentnego faceta

Polecane posty

Gość pposzukiwaczka

Z radością porozmawiałabym z ciekawym chłopakiem, który wie co mówi, pewnego siebie - ale nie przemądrzały!- cierpliwego o dobrym sercu i wrazliwego. Czasem po porstu mi się nudzi... i chętnie posiedziałabmy wieczorkiem z kimś przed komputerem, wymieniając poglądy i wzajemnie wzbogacając się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek.
To podaj jakieś namiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek.
czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś poszukiwaczko? :) Zresztą to bez znaczenia. Podaj jakieś namiary do siebie, może gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pposzukiwaczka
Podaję więc moje namiary: 26/ 173, 89/60/92 lubię oral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pposzukiwaczka
Z tym wzajemnym wzbogacaniem to trochę żartowałam. Szczerze mówiąc wolałabym, by ten proces zachodził w moją stronę .... Więc jak masz mizerny portfel, to nawet nie próbuj pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pposzukiwaczka
A ty zazdrosna suko milcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee pomarańcza nie dostałaby certyfikatu forumowego podzszywacza..wulgaryzm powinien wieńczyć dobry podszyw jak wisienka ciacho- a tu takie marnotrastwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea potworze nie martw się i nie zazdrość-kaczki zapowiadają ulgi podatkowe dla starych panien-będziesz miała na żarcie dla kota:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQinaczej
Ale pierdoły, jak zwykle tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny prawdopodobnie pływa pod mostem -pracując nad \"rzeźbą\":classic_cool:;) jak nie masz kota to nie jesteś stara panną! -zrób coś z sobą dziewczyno bo wprowadzasz chaos...trzeba Cię przecież gdzieś przyporządkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pposzukiwaczka
Spierdalać zoofile! Przecież pisze wyraźnie: INTELIGENTNEGO FACETA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny facet
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pposzukiwaczka
Ty, inteligentny .... Jak na inteligentnego to masz z lekka za gupi uśmiech :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny facet
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pposzukiwaczka
Tera lepiej, tylko se trójkę daj odkamienić :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny facet
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, ale pod warunkiem, że z prawdziwymn psem będzie miał mało wspólnego;)-takie pekińczyki , jamniki i inne szczurki poprzebierane w fatałaszki będą najbardziej P.S. właśnie dowiedziałem się, że umrę:) (wypadł mi ząb w śnie-a uswiadomiła mnie kumpela co do znaczenia) żegnaj forumie:D co do szans na pięknego to przeczuwam ,ze zmienisz orientację seksualną ...zakochasz się w moderatorce i razm będziecie hodowały pekińczyki karmiąc je nutellą:P (czasami się mylę;) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on se
jaja z ciebie robil, a ty nie zatrybilaś - malo bystra jesteś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ok zaciekawiłem się to wróciłem;) chociaż nie powinienem ) hmmm leciała mi krew -to ma jakieś znaczenie? ogólnie bardzo rzadko pamiętam sny, a ten był o tyle dziwny, że pamiętam taki autentycznie przejmujący strach i zdziwienie jak mi wypadł ten ząb i pamiętam, że strasznie długo próbowałem się przebudzić-wiedziałem, że śnię i starałem się poruszyć , otworzyć oczy, ale dopiero po dłuższym czasie obudziłem się w nocy-hmmm i nie było to radosne przebudzenie tylko zwyczajnie byłem przerażony:O.....nie wierzę w sny, ale ten jakoś zrobił na mnie wrażenie...znasz się na snach? P.S. kundle są za fajne na stare panny więc szybko szukaj tego jedynego! on se---no commments:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również jak pisałem nie wierzę, ale ciarki w nocy miałem;) wracam do nauki, która jak nic będzie przyczyną mojego zgonu:D ale przedtem zapalę-teraz mogę się juz wypiąć ostatecznie na ostrzeżenia ministra zdrowia;) pa dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pposzukiwaczka
ale ładnie! wczoraj założyłam topik i ... posżłam spać.... a tu jakaś mało inteligentna osoba się pode mnie podszywała! straszne!!!!!!!! no ale mam nadzieję ze przeżyję, jesli któryś pan bedzie miał ochotę wieczorkiem porozmawiac to ja bardzo chętnie :) pozdrawiam gg 6093650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i mało inteligentna, ale z jakimi wymiarami+lubiąca oral;) porządne zaległości Pani Deo-stąd też i moja regularna obecność na kafe;) ja słyszałem, że na polibudzie jest luzik:P jak będziesz miała 6666 wpis to napisz proszę cos o miłości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh bo dla tej mojej kadry miłość jest już albo historią albo jest niezgodna z prawem;) też często liczę na opatrzność boską-ale chyba ulubieńcem bogów nie jestem:O P.S. Ty piórniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciu nie masz może zbyt inteligentnej minki, ale zmysłowością zdecydowanie nadrabiasz!:P to Wy przy tym tronie stójcie, a jak będziecie nas potrzebować to zejdźcie na dół....będziemy w sypialni;) w poprzednim poście napisałem co studiuję;) a na rodzinnym przejechałem się tak gupio, że definitywnie mam dość tej podstawowej komórki społecznej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×