Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuje pomocy czy też porady w związku

Polecane posty

Gość gość

Witam, mój problem polega na tym że wczoraj ukochana kobieta, zerwała ze mną. Powodem rozstania było to że pojechała na dyskotekę i pech chciał że znajomy zadzwonił godzine przed rozpoczęciem by się tam udać i dobrze bawić. Lecz gdy zobaczyła mnie tam dziewczyna była wkurzona, okazało się że gniewa się na mnie że nie powiedziałem że jadę, choć miałem siedzieć w domu. W związku nigdy wcześniej się nie kłóciliśmy, starałem się by było dobrze, zawsze miałem czas dla niej i zawsze chętnie jej pomagałem. Gdy pierwszy raz się pokłóciliśmy to potrzebowała czasu, ja oczywiście ten czas dałem, przepraszałem ją tysiące razy, niestety wczoraj poprosiła o spotkanie by ze mną zerwać. Gdy poprosiłem o drugą szanse to powiedziała że na razie jest wkurzona za to co się stało. Proszę pomózcie jakimiś radami, bardzo ją kocham i zależy mi na niej i na związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partnerka jest o dwa lata młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemuż to mogło być niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona po prostu nie kocha i nie chce i Tobą manipuluje żeby owinąć sobie Ciebie w okół palca, Ty ją będziesz przepraszał i przepraszał i za raz będziesz już całkiem pod pantoflem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Witam potrzebuje pomocy. Mój chłopak jest bardzo zazdrosny zaśpiewałam mu dziś kołysankę a on do mnie Sobie kochaj tego grajka a to jest kołysanka na Wojtusia  z popielnika ehh i mnie zablokował 😞😔 Prosze mi jakoś pomoc nie wiem co robić? 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blb

bylo imie zmienic, ale wtopilas, niemilosiernie. juz po ptokach, pozostaje tylko resztki pierza pozamiatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Czemu jej nie powiedziałeś że też idziesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ty jesteś dzieciak dorośnij, zmądrzej a potem cokolwiek rób w życiu. Życzę tobie szczęścia w zyciu bo to będzie niezmiernie potrzebne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×