Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaxs

Proszę o opinię! ...

Polecane posty

Gość aaxs

Wiem, że to trochę dziecinne, ale proszę o poważne komentarze;) Ostatnio gdy mój chłopak miał włączone gg to weszłam w jego archiwum (wiem wiem, żle robię, ale to już inna historia). W każdym razie na liście ma koleżankę z grupy, z którą już drugi rok - ostatni już bo zaocznie - studiuje. on ma 22 ,a ona 23 lata. Ma także dziecko z wpadki i ponoć narzeczonego, z którym bierze niedługo ślub. Już nieraz widziałam ze smsowali do siebie czasami ale przeważnie było cos związanego ze szkołą. Byłam zła bo zawsze pisala mu na końcu "buziaczki" i kiedys widzialam ze on raz tak do niej napisał. No i na tym gg nie było dużo ich rozmów,raczej takie lancuszki czy cos, ale były dwa smsy mojego chłopaka wysłane do niej " Agatko jak jesteś w domu to wejdz prosze na gg" i "hej pucusiu co porabiasz? / kamil" Z tego co kiedys mówil to to Agatko to mówi z uprzejmości, że on jest mily i do każdej osoby zwraca się grzecznie. Ale nie wsponiałam nic o tych smsach... co myśliscie o tym pucusiu? Oni raczej rzadko się widują, jedyne co to na zajęciach, 2-3 w tygodniu, czasem moze troche wiecej... nie powiedzialam chlopakowi o tym co przeczytalam bo nie chce znowu się kłocic ze go sprawdzam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
bllleee...ja bym mu dała Pucusia....uważaj na nią,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
aha i te smsy pisane były w okresie naszego kryzysu chyba, gdy b.rzadko się widywalismy... z jednej strony wydaje mi się że pisal to z nudow i z takiej złości, żeby się "odegrac" na mnie ale to "pucusiu" mnie zastanawia:( Ostatnio mieli jakies egzainy, a wczesniej cos typu fakultetów przygotowujących do nich więc nawzajem sobie pomagali, wysylali ściągi no i czasem gadali o nauce... jakos w tym czasie wlasnie mieli "większy" kontakt poza szkołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 100 procent Cię zdradza ...
Jejku czy Wy zawsze musicie posądzać faceta o najgorsze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
wypytywałam o nią a on ciągle mówil "ona ma przeciez dziecko" "za miesiąc ma ślub" ... w ślub akurat nie wierzę ale dziecko ma na 100%. Ale ona jest młoda. Ciągle wysyła mu te buziaczki. Jak widzialam na gg to ona często pierwsza pisze "jestes". Ale cholerka zastanawia mnie ten pucuś... czy to tak poprostu, czy to jakas jej ksywa, czy to pieszczotliwe czy np od pucow na twarzy:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
nie... ja nie posądzam chlopaka od razu ze on mnie zdradza czy to jego kochanka. To napewno nie tak. Tylko zastanawia mnie jaki on ma do niej stosunek, co ich łączy (nie chodzi tu o jakąś milosc czy seks bo to napewno odpada). Wypytywalam go specjalnie jak on zwraca się do kolezanek a on mowi ze po imieniu, tylko uprzejmie np na Danutę, Danusia, Iwonę - Iwonka, itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co - nie chcialabym miec
baby co mi czyta moja prywatna poczte, lepiej bedzie, dla niego, jak go rzucisz - tym bardziej, ze nie widze przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalumada
widzę jedno wyjście: tylko prywatny detektyw i śledztwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zazdrośnico
jak ma dziewczyne, to juz do nikogo odezwac sie nie moze? A gdzie zaufanie do niego? Czy kiedykolwiek zrobil coś, że teraz mu nie wierzysz? A jeśli mu nie ufasz, to go zostaw, bo zwiazek bez zaufania jest bez sensu. W klatce go nie zamkniesz przeciez, niedlugo bedzie mial nowe znajome w pracy. A t z kolegami na gg nie rozmawiasz? A moze masz jakies kompleksy, co? Tak czy inaczej weź sie opanuj, bo możesz popsuć to, co jest miedzy wami. A tak w ogóle, to ciekawość nie popłaca. Gdybys nie wtykala nosa w cudza korespondencje, nie mialabys teraz problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
ale prosilam żeby tego nie zaczynac, to jest dluga historia,calkiem inna i nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
wiem:( ale niestety ciekawska jestem bardzo. Nie mam pretensji że oni ze soba gadają, spoko. Ja tez smsuje czy gadam. Ale zastanawia mnie to "hej pucusiu.co porabiasz?" - tak dziwnie... nie wiem co o tym myślec. Wydaje mi się że to wlasnie było w trakcie ich nauki, przygotowania do egzaminow, on był wykończony nauką, mielismy kryzys... ==> wiem sama się pocieszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zazdrośnico
przecież nie było "Kochanie, tęsknię za tobą" Tylko jakieś głupie "przezwisko" pucusiu... chyba nie masz problemów i sama je stwarzasz... ale jak lubisz, to juz twój problem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. po pierwsze - miałaś nie oglądać. Też tak kiedyś zrobiłam i teraz żałuję, bo też nie spodobały mi się jego rozmowy z jedną koleżanką, denerwowały mnie te uśmieszki na gg, też ona przeważnie zaczynała rozmowy. Dowiedziałam się, że trenują razem w klubie. Czasem wtrącałam mu w złości \"Tak, pewnie kaśka zrobiła by to lepiej, na kaśce ta bluzka wyglądała by lepiej\" i takie tam.. często się przez to kłóciliśmy, az zobaczyłam ja kiedyś jak byłam na rowerze a ona spacerowała z chłopakiem za rączkę i byla taka rozświergotana, zachowywała się całkiem inaczej przy moim facecie. Zrozumiałam, ze moja zazdrość nie jest tak do końca uzasadniona. I chociaz dalej jak ją widze to mam ochotę warczeć jak Ally McBeal, to nie widzę już w niej żadnego zagrożenia. Faceci nie lubią pretensji o , ich zdaniem, pierdoły. W ogóle nie lubią. Jeżeli Twój facet jest normalny i umiecie razem szczerze porozmawiać, to powiedz mu, że te buziaczki sprawiają Ci przykrość. A o pucusia się nie martw, może wymyślił to ktoś ze studiów i tak sie z niej naśmiewali. Dla mnie pucuś to nie jest pieszczotliwe tylko obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethhhh
heh, moj mi nie zabrania niczego czytac, poczty, archiwum, smsów... W sumie juz mi sie znudziło wchodzenie, nie dosc ze nie ma praktycznie dziewczyn na gg, to jak juz jakas ma, to nie dosc ze rozmwaia z nia super formalnie, to zawsze opis ma o mnie, gdy ktos sie go pyta co u niego, zawsze mowi ze swietnie, ze teskni za mna, ale ze jest szczesliwy itd... Chyba mi sie fajnie trafilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
zazdroszczę;) mój chłopak tez mial opisy zawsze o mnie, ale odkąd ma juz jej numer gg (od pół roku) to opisów nie daje wogóle lub coś smiesznego czy związanego ze studiami... kłócilismy się i wogole i on mówi ze to przez to. Ja czasem widzę jej opis na gg że kocha jakiegoś piotrka czy kogoś tam.Ale martwi mnie zachowanie mojego chłopaka. Chcialabym żeby dalej miał opisy o mnie:( nie że potrzebuję publicznego zapewnienia o milości ale tak żeby pokazac ze on kocha mnie, tak jak wczesniej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
tak pozatym to dziękuję za Wasze wypowiedzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
aha... i mówilam mu juz nie raz że te buziaczki mi sprawiają przykrosc, ale on twierdzi ze ona ma taki sposob bycia i zawsze tak pisze i mówi do wszystkich ... to ona jak się żegna np po zajęciach to mówi "to narazie buziaczki" ? dziwnie tak... a on mówi że tak nie pisze, ze zdażyło mu się ale że wtedy był zły na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to natualrne..ejzlei ktos sie z kims przyjazni to czesto mile sie zwracas do kogos... ja swoim znajomym,czy to dziewczyna czy chlopak,pisze \"slonce,potworze,bączku,małpisoznie\" takie rpzekomarzania... w sumie moj chlopak ma tez w grupie dziewczyne ktora sie do niwego podwala,ale wiem ze sra na nia.....a jak masz zamiar sprawdzac chlopaka to raczej nie mow mu tego,i tego co po takim wyczynie wywnioskowalas...bo przez cos takiego moz ejuz nigdy ci nie ufac.. ja ze sowim ciagle wyrywamy sobie teleofny i czytamy od kogo sa smsy.... a pucus ,moze dlatego,ze ja tak w grupie rpzezywaja...moze ma pucowata twarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to natualrne..ejzlei ktos sie z kims przyjazni to czesto mile sie zwracas do kogos... ja swoim znajomym,czy to dziewczyna czy chlopak,pisze \"slonce,potworze,bączku,małpisoznie\" takie rpzekomarzania... w sumie moj chlopak ma tez w grupie dziewczyne ktora sie do niwego podwala,ale wiem ze sra na nia.....a jak masz zamiar sprawdzac chlopaka to raczej nie mow mu tego,i tego co po takim wyczynie wywnioskowalas...bo przez cos takiego moz ejuz nigdy ci nie ufac.. ja ze sowim ciagle wyrywamy sobie teleofny i czytamy od kogo sa smsy.... a pucus ,moze dlatego,ze ja tak w grupie rpzezywaja...moze ma pucowata twarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z tych oto powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z tych oto powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z tych oto powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z tych oto powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z tych oto powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mysle
ze pucus juz nie raz pucowal koledze laseczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja jest po prostu dramatyczna ja podejrzewałabym nawet (na twoim miejscu) że to dziecko to jego, a ten jej potencjalny narzeczony to po prostu twój facet pozostało ci chyba jedynie rzucić się w nurt rwącej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
bo mój chłopak mówi chyba od 3 miesięcy że ona ma narzeczonego i za miesiąc bierze ślub. a miesiąc za miesiącemm mija. pozatym kiedys cos wspominał że jej chłopak jest w więzieniu czy cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaxs
bo mój chłopak mówi chyba od 3 miesięcy że ona ma narzeczonego i za miesiąc bierze ślub. a miesiąc za miesiącemm mija. pozatym kiedys cos wspominał że jej chłopak jest w więzieniu czy cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam beznadziejny
facet jak kazdej byle lasce wstawia buziaczki i nazywa pucusiuem i mowi - kasienko, iwonko :O blee to jakis kobieciarz:O zdrobnienia i buziaczki maja byc zarezerwowane dla Ciebie tyklko i basta!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×