Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosieczka

prosze o porady.. bo niedlugo sie wykoncze

Polecane posty

Gość ktosieczka

Ja jestem ze swoim chlopakiem od poltora roku, i mam tak ja wy. on mial przedemna 4 dziewczyny z ktorymi spal, 3 z nich to tylko tak na jeden raz! Dla mnie jest on 1 chlopakiem z ktorym spalam. Chcialam miec doswiadczonego, bo jak bylam z poprzednim ktory byl prawiczkiem to nie chcialam z nim spac bo sie balam. Z tym jest ok. Meczy mnie jednak mysl, ze mial przedemna jakies. Jestem cholernie zazdrosna o kazda dziewczyne na ktora spojrzy. To nienormalne! :(( Mowi ze mnie kocha najbardziej ze wszystkich ktore mial z dziewczyn, ale jak pytalam sie ile mial przxedemna partnerek lozkowych to nasza rozmowa wygladlaa jak klutnia, mowi ze nie chce o tym gadac i strasznie sie wkurza, mowi ze nie bedzie gaedal o glupotach! Glupotach-bo powiedzial ze nigdy by ich nie powtorzyl... zreszta jak robil glupoty mial ok. 14-17 lat... glupia jestem nie?chlopak mnie kocha a mnie smuci to co bylo.. przeciez to niewazne... ta zazdrosc meczy i mnie i jego! przyznam ze kiedys taka nie bylam... :( moze to przez to ze ja czekalam na swojego mezczyzne z ktorym chcialabym to zrobic , a on zrobil TO z dziewczyna na jedna noc i nie pamieta jej imienia, nawet kiedys byl w burdelu.. :( ale to pare lat przedemna... nie przejmuje sie jego ostatnia dziewczyną,z ktora byl 10 miechow, tylko tymi z ktorymi robil to na jedna noc tylko!:( wydaje mi sie ze one byly przepiekne.... ... ;( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieczka
helppppp!!!!!! ma ktos tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na początek kup sobie słownik
ortograficzny bo może tamte nie robiły błędów i o to powinnaś być zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno dziewczyno
przestan glupia, bo zniszczysz zwiazek mial to mial- przeszlosc daj se spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..hmm..
wiesz co? ja bym w ogole nie chciala byc z gosciem ktory lazil do burdelu i mial laske na jedna noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy zaliczają panny
najedną noc mało który sie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tableta
i są panny co zaliczają facetów ach..tak na jedną noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieczka
Sory za błedy, pisalam to w pospiechu, z ortografi wcale nie jestem taka zła .... macie racje ze mozna w ten sposob zniszczyc zwiazek , dlatego postaram sie zmienic... dzieki za wszystkie komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieczka
do ''hmm..hmm.. " moze i bys nie byla z takim facetem ktory byl w burdelu, ale jak go poznalam i sie w nim zakochalam to nie znalam jego przeszlosci. I co mam zerwac z facetem ktorego kocham tylko z tego powodu? Poprostu to wzbudza we mnie zazdrosc , ale napewno nie bede konczyla zwiazku ze zaliczyl ze 3 panienki tak na noc jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka_
"Mężczyźni zazdrośni są o tych, którzy ich poprzedzili, a kobiety o te, które przyjdą po nich." - Marcel Achard Ktosieczko - nie burz tego porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieczka
Dzieki "myszeczka_" :))))) Wiesz jak tak wszystko sobie analizuje, to rzeczywiscie musialabym byc glupia zeby zawracac sobie glowe takimi bzdurami... Bylo co bylo, najwazniejsze ze mowi ze to "ze mna jest zawsze najpiekniej" :) nie bede pokazywala mu swojej zazdrosci (przynajmniej bede sie starala) , chyba tak bedzie lepiej :) pozdrawiam wszystkich ludków ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieczka
... Bylo co bylo, najwazniejsze ze mowi ze to "ze mna jest zawsze najpiekniej" - najwazniejsze ze mowi "ze ze mna zawsze bylo i jest najpiekniej" poprawialm sie bo ludziska potrafia sie czepiac ortografii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zawsze boli ze ktos przed nami byl..niestety taka kolej rzeczy i trzeba to zaakceptowac ! tez nie czuje sie z tym dobrze..ale nic na to nie poradzimy;) przeszlosci się nie zmieni !pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×