Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senek

Psychologia a sny

Polecane posty

Gość senek

Interesuje mnie racjonalne wytlumaczenie snów, czy ktoś z Was się na tym zna? Do rzeczy: rozstalam sie z facetem 1,5 roku temu - byl dla mnie bardzo wazny, pierwsza najwieksza milosc. Miesiacami snilo mi sie, ze przechodzi obok mnie, nie chce ze mna rozmawiac (podobnie jak na jawie :P), dzisiaj jednak snilo mi sie, ze normalnie rozmawialismy, wygladalo to jak chec powrotu z obydwu stron. Czy to znaczy, ze moja podswiadomosc pogodzila sie z faktami? Jak to interpretowac? Stosunek mam do niego ambiwalentny: brakuje mi go, ale wiem, ze zadne powroty nie maja sensu - i z jednej i z drugiej strony. Wiem, ze glupota, ale mecza mnie bardzo te sny, doluja potwornie i dzisiaj jakis przelom...? Ktos ma jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senek
Nic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senek
Jak nic to mam was w d...pie .Ide pod prysznic puscic obfity strumień na łechtaczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba chodzi o to, ze juz ci przeszlo i jestes z tym pogodzona :) jak bolalo nie rozmawialiscie w snach, a teraz rozmawiacie... jestes juz wolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być tak ze w śnie wychodzą twoje pragnienia czyli w tym wypadku rozmowa z nim której nie masz realnie czyli poprzez sen zaspakajasz i uwalniasz najgłębsze pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senek
Mialam wlasnie napisac, ze nawet podszywacze szwankuja, a tu taka niespodzianka :P:D pinezkaaa - to by byla najfajniejsza opcja ;) ekhm - chyba tak :O wiec niedlugo zaczna mi sie snic wyjatkowo krwawe sny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszą byc krwawe sny to przede wszystkim archetypowa symbolika dzieki której można robić psychoanalize znac pragnienia, blokady i obawy nasz organizm tak reaguje ze jak człowiek na jawie jest głodny to w śnie śni mu się ze je kiedy czegos bardzo pragniemy a przede wszystkim pragnie tego nasza podswiadomosc to to objawia sie w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senek
W jaki sposob w takim razie zmienic sny? Zmieniajac podswiadomosc? Tak mi sie logicznie nasunelo ;) Ale w jaki sposob? Jak sie od tego wszystkiego uwolnic? Nie staram sie rozpamietywac, pamietam dlaczego doszlo do rozstania, pamietam zarowno dobre, jak i zle chwile. Staram sie to zakopac, ale i tak wychodzi. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co zmienić sny sny należy traktować jak rodzaj informacji dla nas może po prostu rozstając sie nie powiedzieliście sobie wszystkiego i to cie męczy albo po prostu tęsknisz za nim i brakuje Ci kontaktu, zwykłej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senek
I jedno i drugie niestety. Ale ta informacja powinna mi się w jakiś sposób przydać - powinnam coś z nią zrobić, by to miało sens. Czy po prostu przyjac, ze mam takie sny i meczyc sie z nimi? (nie chodzi o ich tematyke, ale klimat - meczacy, oleisty...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×