Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bulinka 23

Puszyste dziewczyny sa nieszczesliwe przez glupich facetow co wola wieszaki

Polecane posty

Gość smutna bulinka 23

Dzieki temu ze oni ciagle wybieraja te anorektyczne pudla my wpadamy w kolejna frustracje, kolejnego dola ktorego zajadamy coraz wieksza iloscia jedzenia :-o Bo ile razy mozna dostac kosza ? Zycie jest podle a faceci sa glupkami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipekk
ja tam wole wieszaki chude, i co przez to jestem głópi??? to ty masz cos nie pokolei, laska im grubsza jest ohydniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doomekczkaaa
ja nigdy nie byłam z tego powdu smutna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deep Fox
ja też uwielbiam chudzinki , taka to można się pochwalić lasencją a nie jakąś grubą którą wstyd pokazać znajomym, i ogólnie ludziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś była szczuplejsza, mądrzejsza i mniej wulgarna to by wybrali ciebie 🖐️ Ale lepiej jest uzalać się nad sobą, pisać na kafe i podjadać co chwilę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D i g i t a l y
ZDECYDOWANIE STAWIAM NA SZCZUPLUTKIE I DROBNIUTKIE DZIEWCZYNY PRZECIEZ KAZDY TO WIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bulinka 23
Jestescie nienormalni !! Jaki normalny czlowiek leci na obrzydliwego wieszaka z zebrami na wierzchu iz wkleslym brzuchem ? :-o Przez takich jak wy my pozniej wpadamy w jeszcze wieksze kompleksy :-o Przeciez dla faceta nie bede sie odchudzac, sory ale to facet ma sie starac dla kobiety a nie na odwrot :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie dajecie lapac
na teksty pusi vel bulinki i cos tam jeszcze. ona juz od kilku miesiecy wypisuje podobne bzdury. to prowokatorka! :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bulinka 23
sama jestes prowokatorka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinia mala
ja mam 164 i 55 jestm gruba i mam faceta;0 ktory mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie dajecie lapac
ale ty jesteś grubą prowokatorką a ja szczupłą.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bulinka 23
swinia mala to ty jestes szczupla dziewczyna a nie gruba, co ty opowiadasz :-o ja mam 162 cm i waze 97 kg bo ostatnio schudlam 2 kilogramy, ale i tak nie wiem po co skoro faceci debile i tak wola anorektyczne tipsiary :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutna bulinka 23
dlaczego oceniasz tak szczupe dziewczyny?nie jestem pudlo!!!mam 175 cm wzrostu i waze 50 kg,jestem szczuplutka,ale wszystko mam na swoim miejscu i mam sie czuc z tego powodu zle,bo taka stworzyla mnie natura?a czemu Ty nie zadbasz o siebie a tylko narzekasz i oceniasz szczuple dziewczyny,jako pudla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem przy kosci
ale mam chlopaka , juz 4 lata jestesmy razem. zadbaj o siebie zacznij sie fajnie ubieac a i na ciebie ktos zwroci uwage "kazda zmora znajdzie swojego amatora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalne dopuszczalne masy
ciała dla kobiet o wzroście: 180 cm i więcej - 60 kg 170 cm i mniej - 50 kg Dziękuję za uwagę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53kg 165cm
jestem gruba ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalne dopuszczalne masy
do 53kg 165cm - tak, ale musisz zrzucić tylko 3 kg i będziesz :classic_cool: z doświadczenia wiem, że trwa to góra dwa tygodnie odchudzania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53kg 165cm
jestes kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszyste dziewczyny tez moga być seksowne, wystraczy że o siebie zadbają, mają gust, nie ubierają si e w za małe i za cisne szmatki, zrobią włos, paznokcie, oczka i podkreslą to co korzystne w figurze - moze piersi? Osobiście (jako kobieta) też wolę szczupłe dziewczyny, nie chude, ale takie w miarę - z piersiami i tyłeczkiem. Sama sie za takimi oglądam na ulicy (ale spoko - wszystko ze mną w porządku ni jestem les :) ) Ale jeśli juz dziewczyna ma taka budowe, że cięzko zrzucic te pare kilo, no to trzeba się z tym pogodzić i wyeksponować coś co się podoba, a zakrywac oczywiście to co brzydkie - celulit, fałdy na brzuchu czy rozstepy. a ten ktoś co podal te bezmyślne wymiary to niech sobie zmierzy swój sprzęt bo ja tez zaraz mogę zarzucic skalę, w której raczej sie nie zmiesci, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiary są prawidłowe
w przeciwieństwie do Waszej wagi 🖐️)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mnie bierze, jak czytam te wszystkie tematy. Albo chude które piszą, że \"grube baby do gazu\" albo odwrotnie. Czy wy nie macie większych zmartwień, jak tylko prowadzić jakąś wojnę? :/ I takie generalizowanie, że \"faceci to wolą takie\". Nie rozumiem tego. Tak samo jak kobiety mają różne typy: jedne wolą niskich, inne wysokich, jedne umięśnionych, inne z brzuszkiem, jedna długowłosych inne łysych... Tak samo jest z facetami. I gdyby było tak, że grube dziewczyny nie mogły by wogóle znaleźć faceta, to było by dużo więcej samotnych niż jest. Wielke kobiet przy kości żyje w szczęśliwych związkach, ale może dlatego, że wyszły do ludzi, uśmiechają się, są zadowolone z życia i mają jakaś interesującą pasję a nie siedząc przy kompie po nocach obżerają się czekoladą i zakładają żenadne i pełne jadu topiki na forach kobiecych! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki masz
problem autorko? znajdz sobie faceta ktory tez ma nadwage, i oboje bedziecie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bulinka 23
co to ma byc ? dlaczego z nadwaga mam sobie kogos szukac ? czy kobieco zbudowana dziewczyna nie ma szans na przystojnego szczuplego faceta ? co za hipokryzja :-o jakos widywalam obrzydliwych grubasow ze szczuplymi dziewczynami to dlaczego nie moze byc na odwrot ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutna bulinka 23
smutna bulinka 23 bo kobieta ma sie pieknie prezentowac w różnych kreacjach, a nie jak chora z zakładu dla odchudzających się, na co mi gruba kobieta, takie sa już chore, byc moze nie beda mogły miec dzieci, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87453
smutna bulinka 23 tak mi przykro że tak wygladasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87453
W Wielkiej Brytanii kluby rozpoczęły dyskryminującą selekcję. Osobom z nadwagą nie wolno się bawić, ponieważ psują wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×