Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka ze stażem

Rocznica ślubu

Polecane posty

Gość kobitka ze stażem

Dzisiaj mam 22 lata po ślubie mój mąż pewno zapomiał o niej jak w tamtym roku jesteśmy dobrym małżeństwem tylko zalatanym jak to się mówi za pieniędzmi jak myślicie czy mam przejąć inicjatywe i zrobić dzisiaj jakąś niespodzianke aby mu było wstyd lub zostawić to i zapomnieć o rocznicy .......a jeśli mam przejąć inicjatywe to prosze o pomoc jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka ze stażem
więc prosze o rade .....na kolacje chyba za póżno ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła w tane
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego za póżno?! Zrób kolacje, załóż ekstra ciuchy, fajną bieliznę i przypomnij mu jak bardzo Go kochasz. W końcu to jest Wasza wspólna rocznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,ze tak. Masz jeszcze sporo czasu, ja bym sie napewno wyrobila :) Ale bedzie facet mile zaskoczony...uaaaa :D A co potem bedzie, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka ze stażem
a więc proponujecie kolacje we dwoje:) ale co na stół.....hum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
on zapomnial a czy ja mam przejąć inicjatywę? Gdzie jest powiedziane że to on ma pamiętać? Chyba to powinno być milym obowiązkiem obu stron, prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
no wlasnie...rocznica wspolna ale to Ona ma przygotowac kolacje, Ona ma zadbac o atmosfere...i gdzie tu sprawiedliwosc? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka ze stażem
wiem że są możliwości tylko kasy nieco mniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mozna fajne rzeczy zrobic za malo kasy ;) Sama mam skromny budzet, a czasem musze zaskoczyc ukochanego :) Powiem co ostatnio zrobilam.. Polecam kolorowa salatke z serem feta w sosie vinegret. Składniki: salata lodowa pomidor i ogorek zielony pokrojony na male kosteczki papryka w occie pokrojona na cieniutkie paseczki oliwki zielone i czarne mozesz dodac równiez inne skladniki np. kukurydze(wg upodoban) To wszystko mieszasz z sosem vinegret(mozesz go kupic w kazdym supermarkecie) i na sam wierzch dajesz pokrojony w kosteczki ser feta posypujesz oregano. Do tego proponuje swieze bagietki zapieczone w piekarniku. Na osobnym talerzyku mozesz podac maslo czosnkowe, badz ziolowe (oczywsicie musi byc odpowiednio twarde, zeby nie bylo roztopione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łe rety
A co ona ma mu okazywać? Jakby go tak bardzo kochała, a on ją, to by byli ze sobą a nie tylko gonili za pieniędzmi. Widocznie jej to odpowiada - woli dużo kasy niż prawdziwie bliski związek z mężem. Jak ją czytam, to mam wrażenie że żal mi tego chlopa - ma w domu księżniczkę, która nie dość że jest chytra na pieniądze (sama pisze, że są zalatanym za pieniędzmi malżeństwem) to jeszcze nie chce niczego dać od siebie, tylko wymaga hołdów od niego. Patrz jak się zastanawia - wspólna rocznica a ona ma pretensje, że ON zapomnial, nawet coś o wstydzie pisze, że jemu będzie wstyd jak mu przypomni. Najwyraxniej wedlug niej, to jest JEGO i tylko jego obowiązek okazywać swojej pani jaką mu łaskę zrobila zostając jego żoną ;-) Dla mnie jest naturalne, że o naszej rocznicy mamy pamiętac wspólnie - i ja i mój mąż. A co do robienia kasy - też się tym oboje zajmujemy, ale nie kosztem naszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pojechalo sie tu niezle...wiesz..gonitwa za kasa moze wcale nie oznaczac,ze to jakas ksiezniczka, co chce grosza i grosza...teraz czlowiek pracuje ciezko za wcale nieduze pieniadze. Sama wiem ile czasu musze spedzac w pracy. Wiec naprawde wiem co to brak czasu dla Siebie. Tak samo moj..6 dni w tygodniu po prawie 12 h...potem takie zmeczenie ludzi ogarnia,ze nie ma sil na nic. Wiec nie madruj sie tak, popracuj, badz mezem i kurcze zobaczysz. Albo chociaz jakis staz miej. Powodzenia ! Poza tym tu nastapila zmiana tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... A może po prostu zrób panierowanego kurczaka albo filety z kurczaka, do tego młode ziemniaczki i jakaś surówka - z doświadczenia przynajmniej mojego wiem, że dla faceta kolacja jest fajna kiedy może się najeść :D a na deser np. truskawki z bitą śmietaną, proste, szybkie i niedrogie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka ze stażem
no i prosze już się zaczyna :( pracuje w systemie 4 ro zmianowym więc musiał isc do pracy jak go kocham więc dzięki za takie rady a za saładke dzięki może coś pokonbinuje już się zdenerwowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do łe rety- niestety realia dzisiejszych czasów są takie, że pracować trzeba czasami bardzo długo, a jak jest się zmęczonym to niejedno wyleci z głowy. A okazywać jak to co?! TO, że GO kocha!! Ja nie oceniam autorki tematu, bo trudno trafnie ocenić na podstwie kilku zdań. Tak poza tym każdej kobecie jest miło kiedy facet o czymś pamięta prawda?! Szczególnie o czymś takim jak rocznica - co nie zwalnia kobiety od tego żeby Ona też o tym pamiętała. A czy zarabiają kasę kosztem związku, hmm... też nie oceniałabym tego. Po prostu piszmy na temat, a nie oceniajmy autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łe rety
>Wiec nie madruj sie tak, popracuj, badz mezem i kurcze zobaczysz.Albo chociaz jakis staz miej. Jestem prawie 18 lat po ślubie. Pracuję na etacie i w domu robię prace zlecone. Do tego dom, dzieci, normalne, jak każda. Mężem byc nie mogę, bo jestem kobietą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka ze stażem
Do łe rety... dzięki za to że chcesz mnie bronić masz racje pracujemy oboje i to za niewielkie pieniądze więc dlatego mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko ze stażem, nie trzeba Cię bronić, bo każdy mądry zrozumie, że takie są czasy i warunki pracy, że niestety jest trudno. Ważne, że się starasz, bo ten temat to nic innego jak starania :) Wiesz jaką jesteś osobą, a my tutaj nie jesteśmy od tego żeby Cię oceniać tylko jak już doradzić i wyraźić swoje zdanie na temat konkretnego pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje...18 latek niezly stac faktycznie. Mialo byc z mezem, a nie mezem. Ale ocena Twoja i tak mi sie nie podoba. Ja pracuje, zarabiam i mam serdecznie dosc! A oplacac i utrzymac sie trzeba. Super,ze Wam tak dobrze idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka ze stażem
DZIĘKI też Kasi i prosze o tanie propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to np filet z kurczaka zapiekoany z pieczarkami i serem. Farsz kladziesz na kotleciku i serek na to. Wyglada super a smakuje bardzo dobrze. Uwielbiam go :) Do tego jakas pietruszka na filecik. A co do reszty, to moze byc salata zielona z koperkiem i smietana i ziemniaczki po polsku, tj pieczone z przyprawami delikatnie ze skórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łe rety
Bardzo apetycznie brzmi opis tej potrawy - uwielbiam pieczarki. Muszę wypróbować. A czy ten filet jakoś przyprawiasz? Nacierasz czymś przed zapiekaniem? I jak dlugo to trzymasz w piekarniku? A pieczarki do farszu są surowe czy wcześniej je dusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filety marynuje w soku cytrynowym. No to wlasciwie sie robi jak normalne filety z kurczaczka, tyle ze na wierz daje pieczarki duszone i na to jeszcze ser. Nastepnie wkladam na kilka minut do piekarnika, ale tylko po to by sie ladnie ser przyrumienil rozpuscil :) Mozna tez to robic z pomidorami wiesz, tez smakuje extra. Pomidory sparzyć wrzątkiem, obrać ze skóry, podzielić na ćwiartki. Cebulę obrać, pokroić w kostkę. Na pozostałym z obsmażania mięsa maśle zeszklić cebulę, dodać pomidory i obrumienione porcje kurczaka, dusić razem kilkanaście minut. Przyprawić, posypać posiekaną natką pietruszki i podawać polane powstałym sosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
no to kolacja :) niezła propozycja ja bym dał jeszcze flache :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×